Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa administratorės, sekretorės...

QUOTE(Libra @ 2015 11 10, 19:23)
Is kur jusu direktore istrauke tokia teorija? biggrin.gif Bylas SUDARO  tam tikru skyriu atsakingi darbuotojai, o bylas ARCHYVUOJA jau archyvare.

Oi, ji sugeba ištraukti, jau net ir man susuko galvą doh.gif jos nuomone, bylų pati direktorė ar buhalteris nesudaro, ji gal čia tiesiogiai supranta? Jos nuomone, bylas sudaro raštvedė, ar archyvaras - į bylas sudeda, ta prasme, dokumentus, kiti darbuotojai tik popierius atneša g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2015 11 10, 21:18)
Oi, ji sugeba ištraukti, jau net ir man susuko galvą  doh.gif jos nuomone, bylų pati direktorė ar buhalteris nesudaro, ji gal čia tiesiogiai supranta? Jos nuomone, bylas sudaro raštvedė, ar archyvaras - į bylas sudeda, ta prasme, dokumentus, kiti darbuotojai tik popierius atneša g.gif

Na pas mus kam priskirtos tos bylos, tas ir sudaro.
Atsakyti
Ir pas mus taip pat - kam priskirtos, tai tie ir sudaro tas bylas - jos pas juos ir yra.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Aš su kl. Gal pagelbėsit...Noriu paklausti apie registro sąrašo skiltį "Registro pildymo laikotarpis". Metų ar tęstinis? Nuo ko priklauso? Ar "metų" laikomas toks registras, kurio numeracija kiekvienais metais pradedama iš naujo? Pvz.: įsakymai veiklos klausimai. Ar tai priklauso nuo to, kada registras baigiamas pildyti. Pvz.: pas mus darbe yra senas įsakymų personalo klausimais registras, kuris pildomas nuo 2008 m., tačiau kiekvienais metais numeracija P pradedama iš naujo , P-1 ir t.t. Bet žurnalas naudojamas tas pats. Tai šis registras laikomas "metų" ar "tęstinis". Ačiū iš anksto!
notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(eglosius89 @ 2015 11 17, 15:06)
Labas 4u.gif

Aš su kl. Gal pagelbėsit...Noriu paklausti apie registro sąrašo skiltį "Registro pildymo laikotarpis". Metų ar tęstinis? Nuo ko priklauso? Ar "metų" laikomas toks registras, kurio numeracija kiekvienais metais pradedama iš naujo? Pvz.: įsakymai veiklos klausimai. Ar tai priklauso nuo to, kada registras baigiamas pildyti. Pvz.: pas mus darbe yra senas įsakymų personalo klausimais registras, kuris pildomas nuo 2008 m., tačiau kiekvienais metais numeracija P pradedama iš naujo , P-1 ir t.t. Bet žurnalas naudojamas tas pats. Tai šis registras laikomas "metų" ar "tęstinis". Ačiū iš anksto!
notworthy.gif

Įsakymų registrą aš asmeniškai daryčiau metų. Paprasčiau būna ir archyvui ruošti nes atstoja bylų apyrašą.
O tam kad jį padaryti metų, tai reiktų nuo kažkurių metų imti ir užvesti naują tik tiems metams, o aną sutvarkyti archyvui pagal to laikotarpio dokumentacijos plane numatytą jo rūšį-jei buvo tęstinis, tai ir tvarkyti kaip vieną kelių metų registrą. O 2016 dok plane numatyti tą registrą kaip tik 2016 metų.
Atsakyti
Noriu pasitikslinti: ar mokyklos dokumentacijos plane įtraukiate mokymo sutarčių registraciją (tiksliau - Mokymo sutarčių registracijos žurnalas)? Dabar mokymo sutartys registruojamos Mokinių registre - žurnalas nepildomas. Tai atsispausdinate iš Registro ar visai netraukiate į dokumentacijos planą?
Ir dar noriu pasitikslinti: sudarydamos mokyklos Dokumentacijos planą vadovaujatės „DĖL BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ DOKUMENTŲ SAUGOJIMO TERMINŲ RODYKLĖS PATVIRTINIMO“
2005 m. rugpjūčio 29 d. Nr. ISAK-1776/V-83 ir „DĖL BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ DOKUMENTŲ SAUGOJIMO TERMINŲ RODYKLĖS PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 2009 m. liepos 3 d. Nr. ISAK-1385/V-49? Ar nėra atnaujinimų susijusių su bendrojo lavinimo mokyklomis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(snaigute @ 2015 11 19, 14:16)
Noriu pasitikslinti: ar mokyklos dokumentacijos plane įtraukiate mokymo sutarčių registraciją (tiksliau - Mokymo sutarčių registracijos žurnalas)? Dabar mokymo sutartys registruojamos Mokinių registre - žurnalas nepildomas. Tai atsispausdinate iš Registro ar visai netraukiate į dokumentacijos planą?
Ir dar noriu pasitikslinti: sudarydamos mokyklos Dokumentacijos planą vadovaujatės „DĖL BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ DOKUMENTŲ SAUGOJIMO TERMINŲ RODYKLĖS PATVIRTINIMO“
2005 m. rugpjūčio 29 d. Nr. ISAK-1776/V-83 ir „DĖL BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ DOKUMENTŲ SAUGOJIMO TERMINŲ RODYKLĖS PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 2009 m. liepos 3 d. Nr. ISAK-1385/V-49? Ar nėra atnaujinimų susijusių su bendrojo lavinimo mokyklomis  blush2.gif

Kol kas nera, bet nusimato 2016-2017 m. smile.gif
Atsakyti
O kaip dėl:

Noriu pasitikslinti: ar mokyklos dokumentacijos plane įtraukiate mokymo sutarčių registraciją (tiksliau - Mokymo sutarčių registracijos žurnalas)? Dabar mokymo sutartys registruojamos Mokinių registre - žurnalas nepildomas. Tai atsispausdinate iš Registro ar visai netraukiate į dokumentacijos planą?
Atsakyti
QUOTE(snaigute @ 2015 11 19, 14:16)
Ir dar noriu pasitikslinti: sudarydamos mokyklos Dokumentacijos planą vadovaujatės

pagrinde vadovaujamės Bendrąja dokumentų saugojimo terminų rodykle (žymima BDSTR), o mokyklų rodyklė tik ugdytinių veiklos dokumentai ir biblioteka.
BDSTR pagrindinė naujovė, kad reikia įtraukti kaip naują "Atleistų darbuotojų darbo sutartys", nes jos saugomos 50 metų, o atleistų darbuotojų asmens bylos (be darbo sutarčių) - 10 metų.

Neliko privalomo darbo sutarčių registro (nuo 2014), bet mes tęsiam.

Mokymo sutarčių žurnalą aš kolkas tęsiu, nes rašant sutartį ir ją registruojant ne visi vaikai būna į registrą įtraukti ir gavę tą skirtąjį sutarties numerį. Visiškai nelogiškai kolkas šis dalykas padarytas.
Bent pas mane kolkas registre vienokie numeriai, popieriuje - iš sutarčių žurnalo kitokie, pagal eilę kuria man jas registruoti atneša klasių auklėtojai..
Atsakyti
QUOTE(Smagurė @ 2015 11 20, 10:36)
pagrinde vadovaujamės Bendrąja dokumentų saugojimo terminų rodykle (žymima BDSTR), o mokyklų rodyklė tik ugdytinių veiklos dokumentai ir biblioteka.
BDSTR pagrindinė naujovė, kad reikia įtraukti kaip naują "Atleistų darbuotojų darbo sutartys", nes jos saugomos 50 metų, o atleistų darbuotojų asmens bylos (be darbo sutarčių) - 10 metų.



O iš kur sužinojote šią naujovę?
Atsakyti
HELP...Ar galima keisti registro identifikavimo zymeni? Pvz. registro identifikavimo zymuo registu sarase pas mus nurodytas GPz, o gauta dokumenta registruojant visada zymeta MP...
Atsakyti
QUOTE(eglosius89 @ 2015 11 20, 13:36)
HELP...Ar galima keisti registro identifikavimo zymeni? Pvz. registro identifikavimo zymuo registu sarase pas mus nurodytas GPz, o gauta dokumenta registruojant visada zymeta MP...

Galima pakeisti ir patvirtinti pakeista registru sarasa isakymu.
Atsakyti