Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

As lankausi pas trichologe gyd.Šabūnienę. Labai kompetetinga, maloni ir rūpestinga gydytoja.
Man ją rekomendavo šeimos gydytoja.
Nuo rudens pradėjo varginti plaukų slinkimas...
Visų pirma, pasidariau nemažai tyrimų - kraujas (vitaminas D, Feritinas ir.tt), taip pat hormonų tyrimus. Rado per mažą vario kiekį, geležis žemoka (nors ne mažakraujystė) ir vit D. prie apatinės ribos. Geriu geležį, vario derinį su kitais mineralais ir biotiną. Taip pat liepė purškalu minoksidiliu kartą dienoje galvos odą purkšti.
Kol kas rezultatų nelabai matau, vis dar slenka. Bet gydytoja sakė, kad pvz varis žmogaus organizme atsistato tik po pusmečio. Džiugina, kad atauginėja "ežiukas", bet kai vis dar slenka - labai džiaugtis negaliu...
Laukiu rolleyes.gif
Dėl trichologinio tyrimo, tai žinau,kad jį atlieka jau kai tikrai priežastys neaiškios, kai organizme kažkokių nukrypimų nerasta, o vistiek slenka... Kiek žinau, kvadratinio centimetro plotą išskuta ir tyrinėja tą mėginį. Neatrodo daug, bet vistiek kažkaip nemenkas lopinėlis, kai ant galvos rolleyes.gif

p.s: intuityviai mąstau,kad gal nedamiegojimas/neramus miegas savo juodą darbą padarė. Šiaip, yra buvę atvejų, kai vaikai sirgo,kad savaitėm neišsimiegodavau ir neslinko, o dabar... Nežinau, bandau ieškot priežasčių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chloja: 10 vasario 2018 - 13:09

Mano manymu, plaukai pas daugumą žmonių gali slinti dėl 2 priežasčių: nervų ar maistinių medžiagų trūkumo (subjektyvi nuomonė). Man padeda:

1. žalios arbatos gėrimas - ramina nervus ir turi daug antikosidantų bei kitų gerų dalykų.

2. koks naturalus, žolelių šampūnas- brangaus nereikia, man patinka "babuska agfija".

Apskritai gal bet koks tiktų, tik ne toks kreminis, a la su balzamu 2in1, nes manau, kad blogiau už juos moterys nesuras :)

Aišku, sveikas gyvenimo būdas apskritai, gal meditacija ar pasivaikčiojimai gryname ore ir pan. Kombinuotos problemos reikalauja kombinuotų sprendimo būdų ;) laiko ir pastovumo.

Atsakyti