Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

QUOTE(Martule @ 2015 11 09, 12:08)
Sveikos mergaites.Labai norim prisijungt i Jusu bureli  4u.gif .Kaledu Senelis iesko Jorksyro kalytes gerai mergaitei ! Jei galetumet pagelbeti,laukciau AZ.Dokumentai nebutini.


Gal visgi su dokais? jei kl tik kainoje, paieskokite , tikrai galima dokumentiniu suniuka (nors ir namams) rasti ir nuo 250eu ....bei iki kaledu dar yra laiko...

perkant su dokais isvengsite vosokiu netiketumu (isvaizda sveikata ir t.t., nesakau kad taip prastai butinai bus, bet tikimybe tikrai isauga ) 4u.gif

Tai geriau tureti uz ta pacia kaina is veislyno (gal ne pati mandriausia suniuka), nei panasu i jorka visai be jokiu doku sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 09 lapkričio 2015 - 11:42
Ir dar, Martule, būtų pravartu atidžiai pasiskaityti pirmą žinutę šio forumo.
Atsakyti
Oho uz 250 euru sakot galima nusipirkt su dokumentais is veislyno. Nu gal, net neitiketina kaina, kiek ieskojau is veislynu visur kaina buvo 800-1500 euru. smile.gif dar priklausomai kam: pet, show ar breed klases. istikro nenuostabu nes Jav nuo 2500$ is veisejos.
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2015 11 09, 15:26)
Oho uz 250 euru sakot galima nusipirkt su dokumentais is veislyno. Nu gal, net neitiketina kaina, kiek ieskojau is veislynu visur kaina buvo 800-1500 euru. smile.gif dar priklausomai kam: pet, show ar breed klases. istikro nenuostabu nes Jav nuo 2500$ is veisejos.

Pirkau iš veislyno ne parodoms, ne veisimui 400eur. Domėjausi Vilniuje vienam veislyne, tai kaina irgi apie 400-450eur berniukas, mergaitė 500. Tai nėra garsūs veislynai, bet tėvai turintys čempionų titulus.
Kiek domėjausi, tai už 250 tik be dokumetų.
Atsakyti
Mano atkeliavo is veislyno bet ne pet klases, tinkama ir show ir veisimui automatiskai kaina auksta.
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2015 11 09, 15:48)
Mano atkeliavo is veislyno bet ne pet klases, tinkama ir show ir veisimui automatiskai kaina auksta.

Tai suprantama. Aš, kai skambinau, ar laiškus rašiau, tai iškart sakiau, kad ne veisimui ir ne parodoms, nes nesiruošiam dalyvauti.
Atsakyti
na tikrai galima smile.gif
gal veislynas nebus kazkokios labai aukstos klases, zinomas ir ambicingas -labiau bus palikuonys sunyciu kurie nuvesti i parodas del "atsizymejimo". gave patenkinamus ivertinimus (kales) ir viskas....tikrai tokiu galima rasti pigiai...bet tai visvien geriau nei is gatves pirkti...visvien bus pirkeju kurie nori cia dabar ir pigiau -tai geriau jau is tokio veislyno. Aisku tobula visada is zinomo kokybisko ir garsaus ...bet

nors is mano praktikos pries pora menesiu buvo siuloma visa vada po 350eu, be broko, tevas keliu saliu chempionas, mama su "labai gerai" priklausantys klubui, bet vada buvo pas NE VEISEJA, tesiog moteris nusprende sukergti savo kale ...as domejausi, kodel taip pigiai -sake laikyti sunycius taipat kainuoja, o ji nori tesiog greiciau parduoti (nuo 2.5menesiu). Suniuai buvo visikai standartinio dydzio, be broko. -informacija pertikrinau klube, nes skelbesi kad suniuko tevas ir pati kalyte priklauso tokiam.

Zodziu kas iesko, tas tikrai randa...
kas liecia bendra situacija lt, as kai sau ieskojau kokie 2.5menesio nepraleizdavau nei vieno +- vertingo naujo skelbimo.

suniukai is "no name" veislynu ar veiseju su dokais be broko nuo 650eu, pet nuo 500eu. Ypac mazi pet kazkodel brangiau...

Suniukai is zinomu veislynu, pet nuo 500, show nuo 650. normalesni show nuo 750eu ir iki 1500eu.

daugintojai 180-300eu. ypac mazi suniukai ~300-350eu.

ka domins apie dokumentinius uz ~300eu, rasykite i az, uzrodysiu 4u.gif
na va kaip pvz, ilgai neieskojus. del suns "grozio nediskutuokime, bet jis su dokais...
http://www.dasatidogs.lv/kucenipuppys/

va sitas variantas isvis neralus, su nerealia kaina. veislynas "sharmnatans"
https://www.ss.lv/ms...rier/eepje.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 09 lapkričio 2015 - 16:52
QUOTE(*Mėta* @ 2015 11 09, 15:26)
Oho uz 250 euru sakot galima nusipirkt su dokumentais is veislyno. Nu gal, net neitiketina kaina, kiek ieskojau is veislynu visur kaina buvo 800-1500 euru. smile.gif dar priklausomai kam: pet, show ar breed klases. istikro nenuostabu nes Jav nuo 2500$ is veisejos.


zinote as manau dar nuo salies pragyvenimo lygio kazkiek dar priklauso. beabejo tie patys "auksiniai vienetai is vados" ju ir kaina pasaulinio lygio, jie dazniausiai parduodami kolegom is kitu saliu, kuriems kaina nesvarbi. arba zmonems ilgai ieskantiems tobulo suns....bet vadoje lieka "labai standartiniu " suniuku, kurie parduodami pagal salies rinkos kaina...gal nebus pasaulio chempionais, bet breedingui visai tinkami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 09 lapkričio 2015 - 17:05
QUOTE(Martule @ 2015 11 09, 13:08)
Sveikos mergaites.Labai norim prisijungt i Jusu bureli  4u.gif .Kaledu Senelis iesko Jorksyro kalytes gerai mergaitei ! Jei galetumet pagelbeti,laukciau AZ.Dokumentai nebutini.

Labas! Be dokument jusu sauniukas nesivadins jorksyru. Bus tik panasus i jorksyra. verysad.gif Tokia yra tiesa. Pasiskaityki, pasidomekit daugiau.
P.s. Man lb. gaila suniuku, kurie atkeliauja i namus kaip Kaledine dovana. Tai ne dovana. Tai gyvas sutverimas. Kuris tampa seimos nariu eile metu. Ir atsakingi seimininkai ne pries men. iki svenciu iesko seimos nario. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(looo @ 2015 11 09, 18:59)
zinote as manau dar nuo salies pragyvenimo lygio kazkiek dar priklauso. beabejo tie patys "auksiniai vienetai is vados" ju ir kaina pasaulinio lygio, jie dazniausiai parduodami kolegom is kitu saliu, kuriems kaina nesvarbi. arba zmonems ilgai ieskantiems tobulo suns....bet  vadoje lieka "labai standartiniu " suniuku, kurie parduodami pagal salies rinkos kaina...gal nebus pasaulio chempionais, bet breedingui visai tinkami

Sutinku, kad pagal salies rinkos kaina kainuoja suniukai. Mano maze man kainavo Lietuvoje virs 700€. Cia, kai ja parodziau rimtai veisejai, kurios sunys cempionai ir suniukus ji parduoda po 1600€. Sake, kad Kyra lb. taisiklingo sudejimo. Gero plauko. Grazus snukutis ir sakandis geras, ir apgailestavo, kad mes nedalyvausime parodose. Beje savo suniukus ji pirko ne NO. biggrin.gif
Atsakyti
o man idomus kitas kl....
teko matyti daug kilmes liniju, na kad ir kokiam pvz ingruse...

kodel vietiniai ir kaimyniniai sunys labai retai buna pvz vokietijos anglijos spain prancuzijos chempijonais? Kazkaip jei veza dalyvauti tai jie buna arba eu ch, arba baltijos saliu rusijos, skandinavu, balkanijos visos ir pan, arba net tada jau i kokias meksikas kanadas veza... bet reta matyti kad dalyvautu (senojo svieto saliu renginiuose). beabejo kalbu apie musu rinkos ir baltijos regiono sunis...(savaime suprantamas kad prancuzas dalyvaus savo salyje)

Ar cia tesiog sutapimas, ar ju saliu chempionatai nera aukstos kategorijos...na bet reta ka is musu sunu nuveza pvz i kokia Prancuzija...ar jie ten tesiog nieko nelaimi?

Smalsu. 4u.gif
Atsakyti
kokiu cia groziu yra, aisku kainos nemazos
http://lusi-olsi.com...nie-kombinezony

dar turiu kl, antkaklis turetu buti apvalus? nors jorkams aplamai nerekomenduoja kazkaip, bet as deti noreciau su kontaktais. neduok die pabegtu ar pan..

dar noreciau nuomoniu is patirties smile.gif boksa pirkti? maniau kad turiu nuo katino, bet pasirodo tevai ismete. (nors kate dar turi). sake o ka niekad nenaudojom tik vieta uzeme. Tai bijau kad ir man taip neatsitiktu -jau bijau tu abejotinio reikalingumo daiktu...vis namai jais pildosi su metais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 10 lapkričio 2015 - 17:11
Aš bokso nepirkau, ir nemanau, kad prireiks. Bet turiu tašytę. Jei važiuoju viena, tai šuniukas tašytėje prisegtas, o tašytė per rankenas su saugos diržu biggrin.gif Maža ką, kad staigiai stabdant nenulėktų nuo sėdynės.
Atsakyti