Įkraunama...
Įkraunama...

Parama 8m berniukui Vilniuje

Sveikos mamos ir visi, kas skaitote sia tema 4u.gif

Vienai mamai is Vilniaus, vienai auginanciai sunu 8 metu, reikalinga parama (ne pinigais). Tevu neturi, vyras mire pries keleta metu.
Buityje visko turi, ta prasme, verciasi su tuo ka turi. Mama saunuole, bando suktis, neverkia, o vis kazkaip verciasi. Bet jai sunku. Padori moteris, 39 metu.
Kadangi berniukas sparciai auga, isauga drabuzelius ir vis reikia nauju. Tad jei kas turite ir galite padovanoti 1,35 m. ugio vaikui isaugtas kelnytes, viena kita megstuka ir kitokiu drabuzeliu (beje, apatiniu taip pat sake butu neblogai), batuku (dydis 32-33), buciau dekinga.
Taip pat butu labai malonu gauti kokia gnygute, mokykliniu reikmenu(piestuku, dazu, popieriaus, trintuku, rasikliu) ar siaip maloniu smulkmenu. Gal kokiu zaidimu tokio amziaus vaikui.
Si mama nera man nei drauge, nei kaimyne...tiesiog padori vienisa mama, auginanti vaika, kuriai niekas nepadeda.
Rasykite man i a.z.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Jau supirkau is supermamu keleta drabuzeliu. Kraunu laukneseli iki gruodzio vidurio.
Mielai kvieciu prisijungti padeti sukrauti laukneseli siam berniukui 4u.gif
Atsakyti
Mielos mamos,

galbut Jusu vaikas noretu padovanoti kitam vaikui zaislu, su kuriais jau nebezaidzia? Delioniu kokiu, zaidimu, masinyciu, knyguciu?

Buciau dekinga, jei prisijungtumet ir kartu suteiktume dziaugsmo vaikui 4u.gif

Prasau parasyti man i az 4u.gif

Atsakyti