QUOTE(Karvute @ 2015 11 16, 16:15)
o tie fasadai ziuriu pas mane labai nutaskyti buna,
Ir pas mane nusitaško fasadai, todėl labai noriu kažkokių maskuojančių.
QUOTE(rarity @ 2015 11 16, 17:19)
Pas mus intensyviai naudojama sulčiaspaudė, kokteilinė, kombainas. Tai jų dalis visada dedu nusivarvėti. Turiu tokį spec kilimėlį nusipirkusi, tai ant jo sudedu, bet vis tiek stalviršis nuolat drėksta
Aš sudedu ant padėklo ir po to nuvalau kempinėle. Jau daug metų šitaip, niekas niekur nepelija. Nors irgi neturiu ventiliacijos skylučių ir spintelė normali, su dugnu, o ne atvira apačia.
Bet labai jau dabar susigundžiau mažomis indaplovėmis - nu tikrai, pažiūrėjus vietos nedaug užima, reiks mąstyt. Bet kai vietos nėr, tai ir tai mažai nėr
QUOTE(Karvute @ 2015 11 16, 16:15)
ps mane beda, vakar kalkes is virduio isvaliau, pradejo begti vanduo is jo. pastovi ir balute atsiranda

ir jau nepirmas virdulys man sitaip tik kalkes nuvalau ir adjos

jau keli stovi rusyje, lyg ir veikia ale vanduo bega
QUOTE(Zirzille @ 2015 11 16, 17:41)
Aš visada su citrinos rūgštimi arba actu pavirinu

kol kas nieko, nei vienas neprakiuro
Prakiūra jau nežinia kelintas. Aš naudoju actą - užverdu ir atšoka kalkės. Gal išties tas pavirinimas turi įtakos?

Dabar toks geras, su laipsniais, man labai naudinga, nes arbatai kaitinu iki 80, vandenį rytą šiltą geriu, iš čiaupo ilgai laukt kol nubėga, užkaičiu iki 40 ir gerai. Labai išnaudoju tuos laipsnius. Nu ir vėl prakiuro... Du metai gal tik praėjo nuo pirkimo.