Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 26

mamutekaipsaulute, rezultatas gražus, tik gaila, kad ir nervų neblogai sugadino. Dar jei ir patiems paskui reikia baldininkų kreivarankiškumą taisyti, na čia jau negerai.

QUOTE(Murčikas @ 2015 11 11, 17:12)
faina, grazu. pavydziu, pas mus kaimynai nepasirase sienos salinimui, likome su atskyra virtuve ir svetaine. uztai su daug stalvirsio  biggrin.gif  gal kada daugiau jaunimo atsiras name ir atsinaujinsime projekta.

Mes irgi rankas nuleidom. Buvau aš užsispirgėjus tuo griovimu, bet kai su parašais sunkiai ėjosi, o dar kai vyras pamatė, kad yra tų nelegalų pas mus name, kurie be projektų pertvarkas pasidarę, tai greit užgesom. Atsirado nemenkų abejonių, ar tik nebūsim paskui mes tie košės srėbėjai, jeigu namui kas pradės darytis. Žinoma tenka viską pergalvot, visą viziją keisti, bet kažką išgalvosim protingo ir patogaus. Iš kitos pusės, gaila ir tiek pinigo padėti ant skylės sienoje.
Atsakyti
Sveikos planuotojos 4u.gif
Skaitau, žaviuosi ir džiaugiuosi Jūsų kūrybiškumu ir išmanymu.
Prašausi į kompaniją, nes pribrendo reikalas keisti virtuvę. Virtuvė pas mus sudėtinga - sujungta su svetaine, pereinama, daugybė langų ir durų.
Šalia kriauklės pagrindinis įėjimas į svetainę, miegamąjį, verandą.

Susidėliojau tokį projektą, tik nesuprantu kur ir kaip įtalpinti stalą
Svetainės zonoje nėra kur - stovi dvi sofutės po langais, stalas ir maža sekcija dešinėje
Kitas klausimas - ar kas turite viryklę po langu? Nelabai įsivaizduoju, ar gerai taip.
Taškymasis riebalų man neaktualus - nieko nekepame.
Salviršiai bus iki pat lango.
Dešinėje tas išsikišimas - kaminas, kairėje - baldų gylio sienutė.

Bet kokia kritika ir patarimai pageidautini

Ačiū smile.gif


user posted imageVirtuves projektas by Irma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 12 lapkričio 2015 - 20:49
QUOTE(rarity @ 2015 11 12, 21:44)

Kitas klausimas - ar kas turite viryklę po langu? Nelabai įsivaizduoju, ar gerai taip.


Pas mano mama yra po langu, man butu didziausias minusas, kad gartraukio negalima pastatyti.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 11 13, 08:57)
Pas mano mama yra po langu, man butu didziausias minusas, kad gartraukio negalima pastatyti.

gartraukį galima erdvinį dėti jei toje pusėje nėra varstomas langas, bet šiaip man irgi toks variantas daugiau iš bėdos, nei iš patogumo.
Atsakyti
[quote=rarity,2015 11 12, 21:44]

Gal kils idėjų. Tik viskas būtų pasukta kita puse.
1 pavyzdys

2 pavyzdys

3 pavyzdys
4 pavyzdys

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rokoko Mūza: 13 lapkričio 2015 - 10:18
QUOTE(miegale23 @ 2015 11 13, 07:57)
Pas mano mama yra po langu, man butu didziausias minusas, kad gartraukio negalima pastatyti.


Man gartraukis neatrodo didelė bėda - mes mažai gaminame ir jo praktiškai nejungiame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2015 11 13, 11:38)
Man gartraukis neatrodo didelė bėda - mes mažai gaminame ir jo praktiškai nejungiame smile.gif

Jei nekepat, mazai gaminat, gartraukio nenaudojat, tada gali buti ir prie lango, jei geresnes vietos nera.
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2015 11 12, 20:44)
Sveikos planuotojos  4u.gif
Skaitau, žaviuosi ir džiaugiuosi Jūsų kūrybiškumu ir išmanymu.
Prašausi į kompaniją, nes pribrendo reikalas keisti virtuvę. Virtuvė pas mus sudėtinga - sujungta su svetaine, pereinama, daugybė langų ir durų.
Šalia kriauklės pagrindinis įėjimas į svetainę, miegamąjį, verandą.

Susidėliojau tokį projektą, tik nesuprantu kur ir kaip įtalpinti stalą
Svetainės zonoje nėra kur - stovi dvi sofutės po langais, stalas ir maža sekcija dešinėje
Kitas klausimas - ar kas turite viryklę po langu? Nelabai įsivaizduoju, ar gerai taip.
Taškymasis riebalų man neaktualus - nieko nekepame.
Salviršiai bus iki pat lango.
Dešinėje tas išsikišimas - kaminas, kairėje - baldų gylio sienutė.

Bet kokia kritika ir patarimai pageidautini

Ačiū smile.gif
user posted imageVirtuves projektas by Irma

ar galima kelti kriaukle is praejimo zonos?????
as toje vietoje palikciau teisiog spintele su kaminu graziai apzaista, o kriaukle su stalvirsiu kelciau prie ano lango, kur dabar tuscia, ARBA net deziau vienoje eilejo su kaitlente, patraukti kaitlente ir po 1-2 spinteliu kriaukle, vienoje eileje geriau nei preisais ant praejimo schmoll.gif tuomet trie lango galima daryti stalo zona 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2015 11 13, 11:11)
ar galima kelti kriaukle is praejimo zonos?????
as toje vietoje palikciau teisiog spintele su kaminu graziai apzaista, o kriaukle su stalvirsiu kelciau prie ano lango, kur dabar tuscia, ARBA net deziau vienoje eilejo su kaitlente, patraukti kaitlente ir po 1-2 spinteliu kriaukle, vienoje eileje geriau nei preisais ant praejimo schmoll.gif tuomet trie lango galima daryti stalo zona 4u.gif


Jei būtų galima kelti kriauklę, tai būtų idealu. Deja, grindų man niekas neardys, kad pravesti vamzdžius. Šiuo metu tame mažame gabaliuke šalia kriauklės yra ir viryklė. Ir darbinio paviršiaus lieka 50 cm. Prie lango (kur planuoju viryklę) yra stalas. Bet tada nėra spintelių, stalčių.
Atrodo jau įtikinau vyrą, kad reikia kažkokiu būdu pravesti kabelį į kitą pusę virtuvės ir ten dėti viryklę. Tada šalia kriauklės bent jau indaplovė tilptų.

Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2015 11 13, 11:55)
Jei būtų galima kelti kriauklę, tai būtų idealu. Deja, grindų man niekas neardys, kad pravesti vamzdžius. Šiuo metu tame mažame gabaliuke šalia kriauklės yra ir viryklė. Ir darbinio paviršiaus lieka 50 cm.  Prie lango (kur planuoju viryklę) yra stalas. Bet tada nėra spintelių, stalčių.
Atrodo jau įtikinau vyrą, kad reikia kažkokiu būdu pravesti kabelį į kitą pusę virtuvės ir ten dėti viryklę. Tada šalia kriauklės bent jau indaplovė tilptų.

na kad kabeli pravesti nereikia grindu ardyti, pas mus kabelis guli ant grindu po virtuviniu komplektu, pratesti kokie 5-6 metrai su izeminimu, o del vamzdziu sutinku, darbo daugiau, tuomet man prasosi kriaukle bent stumti nuo pat krasto i viduriuka. gal imanoma nors tiek padaryti??? butu idealu per visa indaplove, arba spintele, jeigu ne tai bent 30-50 cm nuo krasto, galima zinoma ir sienele padaryti, kad uzdaryti ja (maciau neperseniausiai musu temose jau gatava virtuve ir man patiko kad kriaukle tokia pusiau uzdaryta nuo praejimo) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 11 11, 16:42)
Dabar - plyteliu klijai biggrin.gif As galvojau deti hpl kaip ir stalvirsis. Bet vyras grieztai pasisako pries ji, nes jam negrazu. Nori plyteliu  doh.gif .

Man irgi margokos tos plyteles.  drinks_cheers.gif


Labai grazi virtuve :-)

Plyteles deciau tik vienspalves ir lygias,panasios spalvos kaip pas jus dabar klijai uzdeti :-D

Gal galite parasyti spalvas/kodus stalvirsio ir virtuvinio?
Labai panasaus stalvirsio norėjau/noriu,bet vyras sako kad negrazus-tiksliau is pvz jam nepatiko.

Ir dar klausimas-kedes ne is Senuku?kaip kokybe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darmin: 13 lapkričio 2015 - 14:27
QUOTE(Darmin @ 2015 11 13, 15:25)
Labai grazi virtuve :-)

Plyteles deciau tik vienspalves ir lygias,panasios spalvos kaip pas jus dabar klijai uzdeti :-D

Gal galite parasyti spalvas/kodus stalvirsio ir virtuvinio?
Labai panasaus stalvirsio norėjau/noriu,bet vyras sako kad negrazus-tiksliau is pvz jam nepatiko.

Ir dar klausimas-kedes ne is Senuku?kaip kokybe?

Aciu labai bigsmile.gif

Kedes is senuku. Labai patogios ir kol kas praktiskos. Tik neaisku kiek laikys, ar nesulus?

Labai grazus stalvirsis man yra sis:
user posted image
Bet man labiau prie fasadu tiko sis:
user posted image

Fasadus derinau prie svetaines sienos tapeto. Kodu nepamenu, bet plokste labai pigi: 7.1 € kvadratas. Ji is Ulmo, Bodega pilka ir Bodega sviesi.

Atsakyti