Įkraunama...
Įkraunama...

Sila. Kelias namo.

O man kazkaip gaila, kad jau i pabaiga, atrodo taip susigyvenau as ten su jais, neisivaizduoju jau vakaro be to filmo biggrin.gif Siaip pagalvojus tai ta filma gali rodyti kaip kokia Santa Barbara, vis atsirastu koks blogietis einantis uz tradicijas, vis ka reiketu gelbeti biggrin.gif Ir taip iki kol Bedirhanas uzauga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2016 02 02, 19:27)
O man kazkaip gaila, kad jau i pabaiga, atrodo taip susigyvenau as ten su jais, neisivaizduoju jau vakaro be to filmo  biggrin.gif Siaip pagalvojus tai ta filma gali rodyti kaip kokia Santa Barbara, vis atsirastu koks blogietis einantis uz tradicijas, vis ka reiketu gelbeti  biggrin.gif  Ir taip iki kol Bedirhanas uzauga  biggrin.gif


Aš tą patį pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2016 02 02, 19:27)
O man kazkaip gaila, kad jau i pabaiga, atrodo taip susigyvenau as ten su jais, neisivaizduoju jau vakaro be to filmo  biggrin.gif Siaip pagalvojus tai ta filma gali rodyti kaip kokia Santa Barbara, vis atsirastu koks blogietis einantis uz tradicijas, vis ka reiketu gelbeti  biggrin.gif  Ir taip iki kol Bedirhanas uzauga  biggrin.gif

Oi, ne! biggrin.gif Aš nenorėčiau, kad tęstųsi. Jau ir taip atsibodo. Ateity dar laukia pora įdomesnių serijų, o po to taps labai nuobodu.
Ar žiūrėsite naują serialą? Aš bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2016 02 02, 20:46)
Oi, ne!  biggrin.gif Aš nenorėčiau, kad tęstųsi. Jau ir taip atsibodo. Ateity dar laukia pora įdomesnių serijų, o po to taps labai nuobodu.
Ar žiūrėsite naują serialą? Aš bandysiu  smile.gif

Kiek serijų liko?
Koks naujas serialas?
Atsakyti
As sustojau ties gruodzio 8 dienos serija, tai dar Bedirhanas negimes, laukiu jo gimimo, bet persoks seriju nenoriu.... siaip buna biski nuobodoka, bet siaip serialas labai patinka ;-)
Atsakyti
As tai nesurantu, kam tos papildomos linijos siužeto. Dabar vel kelis metus neziuresiu nieko
Atsakyti
Ai, žinot, aš pasigedau Emrės. Kur jis dingo?
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 02 02, 21:03)
Kiek serijų liko?
Koks naujas serialas?

Liko lyg ir 5 serijos.
Naujas serialas- "Tai mano gyvenimas". Šis
QUOTE(Dzenete @ 2016 02 02, 21:24)
Dabar vel kelis metus neziuresiu nieko

Kodėl?
QUOTE(oziarage @ 2016 02 03, 10:34)
Ai, žinot, aš pasigedau Emrės. Kur jis dingo?

Sila pati paparašė Emrės, kad šis išeitų iš jos gyvenimo. Šis paliko darbą ir kažkur išvažiavo.
Atsakyti
sr greitai atiduos vaika g.gif
Atsakyti
Niekas neatiduos. Patys atsiims smile.gif
Atsakyti
Man šiandieninė serija thumbup.gif . Patiko parodytas Berzano pasikeitimas. Net pasidarė jo gaila. Nuostabi šios serijos muzika.
Atsakyti
berzano man gaila paliko...
Atsakyti