Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Rugsėjinukai


Dienos trumpos.
Niekas netrunka amžinai.
Šįvakar,atsigulsiu šalia Tavęs ir gulėsiu iki
išgirsiu Tave garsiai sapnuojant.O vieną rytą
nubusiu ir suprasiu-Tu užaugai.

Gyvensiu gyvenimą ir būsiu šalia savo vaikų su
vieninteliu tikslu - kad nebūtų ko galėtis.
Ir įsisamoninsiu,jog kas vakarą nusileidus saulei
jie tampa viena diena vyresni.

o rytoj bus nauja diena,puiki viską pradėti iš naujo.
/Rachel Wolf/


user posted imageuser posted image


15 berniukų 10 mergaičių

Mamytės ir jų mažyliai wub.gif

2015-08-12

jollicasa - berniukas 3290 g, 51cm

2015-08-23

Makėja berniukas 3260 g, 53cm

2015-08-27

Mili - mergytė Dovilytė 2946 g, 50 cm

2015-08-29

Išmanioji - berniukas Markas 3110 g, 49 cm

2015-09-02

Alinik - mergytė 3630 g, 53 cm
Ingerlina - mergytė Tomile 3170g
Jūja - berniukas Aronas 3232 g, 51 cm

2015-09-03

CabernetSauvignon - berniukas 3715g, 54 cm

2016-09-04

S@msara - berniukas 2820 g, 49 cm

2015-09-06

Delfina - berniukas 2830 g, 50 cm

2015-09-08

*Diablo* - berniukas 3320g

2015-09-13

PegasoZmona - mergytė Erikute 3630g

Daluu - mergytė 2986 g, 49 cm

2015-09-15

Zwaaaigzdute - mergytė 3960g, 55 cm

Saliutas - berniukas 3860 g, 52 cm

2015-09-16

Toccara - mergytė 2970 g, 50 cm

Foxik - berniukas 3210g, 51 cm

Zefyre - mergytė, 3350 g, 51 cm

2015-09-17

Sibile - berniukas 5035g, 59 cm

215-09-21

TDDD - berniukas, 3730 g, 52 cm

2015-09-24

Leila83 - berniukas, 4350 g, 55 cm

*Dancer - mergytė, 3800 g, 53 cm

2015-09-27

MUDU - mergytė, 3625 g, 53 cm

Saulyteaa - berniukas, 3675 g, 55 cm

2015-09-29

Gloom - berniukas, 4240g, 56 cm

Naudinga

Kūdikių ir vaikų ūgio-svorio lentelė
Kūdikio raida kas mėnesį
Atsakyti
Laba naujoj temoj 4u.gif

Ilgai nebuvau, po Europa trankomes. Siusciau linkejimu is Paryziaus, bet kad cia dabar gana niuru....Zaviuosi kad prancuzai po tokiu ivykiu istengia gyventi kasdieniskai toliau, bet man pirma karta per 6 metus kiek cia lankomes- labai nejauku.... verysad.gif

O siaip maziuke mano tikra varle keliauninke, po 8 h gali masinoje prakeliauti per diena, visur prisitaiko, netgi ramesne negu namie. Atrado savo rankyte, tai tiek veiklos - apziurineja, sukioja, bando i burnyte pataikyti. lotuliukas.gif

TDDD tik perskaicius apie baseina ir zandukus iskart pagalvojau apie chloruota vandeni, bet regis ir pati susipratai mirksiukas.gif rekomenduociau ir pries ir po plaukiojimo kazkuo pasitepti, ir ne tik zandukus.

Beje as tai maudau su Bubchen sampunu ur tepu Bubchen pieneliu su medetkomis.

LINUTUKS jei tik vakarais pritruksta pienelio, yra 100% budas - reikia ir tau nusnusti pietu miegelio. Geriausiai pienukas gaminasi miegant.

Labanaktukas visiems, ramios nakteles. Bijau prisisneket, bet mano zuika miega nuo 21 iki 7 ryto su dviem tyliais pavalgymais..... ax.gif
Atsakyti
Mili Tai dar negrizot ax.gif
o voneleje gi nera chloro tai net nustebau bet dabar gerai susitvarke zandukai thumbup.gif ir piena vel geriu bigsmile.gif bet dabar man nuo jo pucia doh.gif kazkos uzburtas ratas su to pienu doh.gif
Kokia Dovilyte saunuole kad tokia keliautininke bigsmile.gif kokia kedute turi?
maniskiui isterika tik i kedute idedu doh.gif turiu kelis kartus traukti raminti ir tik mieganciu vaiuoti nes reks iki nekvepavimo verysad.gif vakar kaip tik grizinejom nuo drauges tai galvojau galva sprogs mazius visa kelia reke, mazoji is paskos doh.gif tai kai i kiema isukau turejau gelbeti maziuka nes jau ikvepti negalejo blink.gif tai per kiema uz vairo su jo vaziavau blink.gif
Del tutes: jau labai mazai jos reikia thumbup.gif nakti net neikisi, miega pavalgo ir vel miega, bet gali ir 5 kartus gerti doh.gif
I pampri tik kelis kart per para pridaro bigsmile.gif ir jei speju tai laikau virs kriaukles visus reikalus padaro apsiplaunam ir oro vonios pusvalanduka thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ačiū už gražią temą. O jau žodžių temos pradžioj gražumas, ir svabiausia, negirdėti... Ačiū. MUDU, dar kartą.
Jonytė mano miega. Atsibudo ryte puse aštuonių, pavalgė, pagugavo, į žaisliukus pažiūrėjo- žiūriu migdosi. Gulėjo gulėjo kokį pusvalandį, kol pati užmigo. Nematyti dalykai man. Dičkis mano tai arba miegojo, arba verkė, arba valgė- tai man čia kažkas nerealaus. Jos visiškai nereikia nei nešiot, nei supt, tik kalbint. Paguldau su dičkiu į lovą ir ,,šnekasi'' abudu pusvalandį wub.gif
Vistik tas kūdikis nuo gimimo turi savo charakterį, būdą, prigimtį.
Ryt keliaujam pas pediatrę- darys echo klubiukų. Kažkaip truputį neramu. Vyresniukui mano nieko nedarė- apžiūrėjo gydytoja, viskas idealiai atrodė, tai nei echo, nei pas ortopedą nesiuntė. Šįkart, sakė, nori pasižiūrėt, kažkoks kabliukas, reiškias yra.
Dėl primaitinimo- tai manau, kad lauksiu bent 4 mėnesių, paskui bus matyt. Nuo vaiko apetito viskas
priklausys. Vyresniuką penkių pradėjau primaitint- nes vaikas tiek valgyt norėjo, kad drebėdavo net maitinamas. Tai su pediatrės palaiminimu pusmečio jau mėsą kapojo smile.gif
TDDD, šauniai, kad susitvarkė žandukai- gal tikrai ne alergija, gerai tos bjaurybės išvengt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutuks: 15 lapkričio 2015 - 09:38
Labas rytas,
kaip skaniai su suneliu miegojom dviese lovoj wub.gif kai retai taip buna tai visai kitas vertinimas bigsmile.gif nezinau kiek kartu net valge biggrin.gif dabar visus rytinius reikalus mazius atliko miega ax.gif
Turiu keleta val pasiruosimui ir vaziuosiu vyra is aerouosto
pasiimti bigsmile.gif jau menuo praejo blink.gif kaip laikas greit eina doh.gif

LInutuks aisku nuo gimimo charakteris jau matosi thumbup.gif pasisike mergytei ramaus budo wub.gif buvas su broliu taip mielai skamba wub.gif
O del klubu nepergyvenk visus siuncia, jei nieko netraska kojites vienodos tai nera ko bijoti jau gi ziurejo ir viskas gerai buvo ax.gif
Papildyta:
Mudu aciu uz tema 4u.gif ilindau i lenteles tai maniskis jau iskrenta is visu normativu pagal svori lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDDD: 15 lapkričio 2015 - 10:25
QUOTE(TDDD @ 2015 11 15, 11:25)

Mudu aciu uz tema 4u.gif ilindau i lenteles tai maniskis jau iskrenta is visu normativu pagal svori lotuliukas.gif


Auga vyras kaip ant mielių smile.gif O pediatrė tau nieko nesako? maniškė tokia natūralistė buvo- vaje kiek ji mane prikamavo su sūnum, kad per daug priauga doh.gif Maitinimus retink, gink Dieve neprimaitink, priekaištingas žvilgsnis kas kartą. Tai ir rėkindavau aš kvailė tą vaiką nedavalgiusį, pirmakartė, gydytojos bijojau smile.gif Išaugo lieknas aukštas vaikis ir to svorio nebeliko:)
Kas jau gavot 2 mėnesių skiepą? kaip reagavo vaikiukai ?
Atsakyti
4u.gif
MUDU, ačiū už temutę

TDDD, kaip smagu, visa šeima namuose wub.gif

Mili, ačiū už linkėjimus, sėkmės jums ten, įsivaizduoju, kad nejauku unsure.gif Bet kaip man gaila tų žmonių verysad.gif

linutuks, mes gavom skiepą, tai kaip ir po pirmo skiepo tik trečią dieną nurimo, nes buvo irzlus, dažnai nubusdavo, praktiškai ant rankų miegodavo. Nakčiai dėjau viburcolio žvakutę.

Kaip dažnai kerpat rankų nagus, mums greitai auga, tai kas savaitę.

Mūsų pirmas primaitinimas merginos buvo 5mėn, virta morka, dar turim nufilmavę, kaip stumia su liežuvuku lauk biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 15 lapkričio 2015 - 13:15
QUOTE(linutuks @ 2015 11 15, 11:55)
Auga vyras kaip ant mielių smile.gif O pediatrė tau nieko nesako?


Perziurejau visu vaiku uzrasus tai gi ketvirtas vaikas visus rekordus musa lotuliukas.gif visi 2men buvo 6400, o cia dar sav iki dveju men o jau 6900 blink.gif ir kaip nedosi valgyti jei pradeda verkti ir tute ciunkinti su garsais ax.gif

O ka gyd? sako retsi tokius druckus mato ax.gif bet iprato kad visi pas mane tokie, bet i koryele tiek neuzraso rolleyes.gif dar sakydavo jei tiek svorio priauga tai primaitinti kuo veliau ax.gif


Juja tikrai smagu kai visi kartu wub.gif
As kerpu nagucius kai pradeda ir save ir mane braizyti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos
Mili taip anksti duodi paragaut blink.gif As tai ir pradesiu nuo 6 ir nuo kosiu. Nes su sunum ir nuo saldziu pradejau tai sunku poto buvo smile.gif

Na ka o mano siandien dukryte apsirgo unsure.gif Nei is sio nei is to pakilo temperatura unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
Prašom už naujus namus mirksiukas.gif

Džiugu,kad persikėlėme į naują temą.Mūsų rugsėjinukų vaikiukų sąrašiukas nedidelis,o čia bendraujančių išvis nedaug lyginant su kitais mėnesiukais bigsmile.gif Galėtų ir kitos mamytės iš sąrašo bent pasigirti kaip jų vaikučiai auga ax.gif

Kažkaip prisiminiau,jog augindama berniukus tiek meetų lankėme,kad ojojoj visos Lietuvos mamytės berneliuose susilėkdavome,net užsienietės grįždamos prasinešdavo irgi pasiorganizuodavom.Buvo thumbup.gif

einu į senają tema paskaityt,kuo užbaigėt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nežinau, iš kur mano toks ilgšiukas, nes pirmagimis net trijų mėnesių buvo mažesnio ūgio už Danielių, nors gimė 3 cm ilgesnis smile.gif

Dėl Kalėdų, tai mano septynmetis jau žino, kad dovanas po eglute deda tėvai doh.gif Ir kad dantukų fėjos nėra biggrin.gif Čia, vadinasi, vaikas pradėjo eiti į mokyklą. Matyt, klasės draugai viską papasakojo doh.gif

Dėl primaitinimo, kaip tik vakar perskaičiau, kad vaiką reikia primaitinti nuo daržovių, o ne nuo saldžių tyrelių, nes paskui pripratęs prie saldaus skonio, nebenori daržovienių... Ir iš tikrųjų, dabar, kai prisimenu, kaip vargau su pirmagimiu, kuris toks buvo nevalgus, kokių dar paieškoti reikėtų doh.gif Prisiminiau, kad aš jam nuo 4 mėnesių duodavau tyreles, kurias skaniai valgė, o kai atėjo pusmetis, daržoves spjaudavo, nes nesaldu. Dabar tokios klaidos nedarysiu smile.gif

Mums antro mėnesio skiepą nukėlė. Gydytojai nepatiko, kad aplink momenėlį minkštoki kauliukai unsure.gif Tai padidino vitamino D dozę iki 4 lašų per dieną, ir po mėnesio eisim pasirodyt. Tada ir turėtų paskiepyt.
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif

Su džiaugsmu užbaigėt aną temutę ir vėl ramiau bendrajama biggrin.gif

Mili jau visos nusistebėjo tavo ankstyvu primaitinimu,aš irgi prie jų ...tačiau tai kiekvienos mamos reikalas,juk tik mes pačios jaučiam kas geriausia vaikučiams 4u.gif

Dovilytė šauniai laikosi,ačiū už linkėjimus iš "kažkur",tačiau ir lauktuvių reikia,bent virtualių biggrin.gif juk taip pavydu. blush2.gif

Kalėdų seneliu vyresnėlis norėtų nebetikėti,bet...pernai laukė,su broliu įsitikint kas tas dovanas deda ir vos akimirkai prisnūdo ir...nesuprato kaip taip gal būti biggrin.gif Sako žinau jog Jūs dedat,nu bet kaip g.gif



TDDD oho,kad taviškis sunkėja,sunku bus nugarytei.Ir gera,kad plaukimą sušvelninot,atsigaus sūnutis.

saulytea kaip dukrytė šiandiena laikosi? Aš pati šiandiena su nosimi varvančia atsikėliau doh.gif

Jūja kai matau,kad dręskia nagiukas tada ir kerpu,reguliarumo nėra.

Delfina koks skirtumas daugiau ar mažiau paauga, svarbu sveikas ir auga. 4u.gif

linutuks kokie echo rezultatai?Ir kaip su gultuku,susidraugavot?

Įdomu kaip Sibilės dičkis laikosi? rolleyes.gif
Atsakyti