Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

Laba

maniskis sunkieja ir dar daugiau valgo doh.gif nakti kas dvi val doh.gif niu kaip atpratinti nuo tokio valgymo g.gif niu gi jau turetu nors du kartus valgyti bet nekas dvi doh.gif Vel pradejau alia espimizana duoti tai po biskiuka tvakrosi pilvukas ax.gif tai i wc tik 5 ryto nuejom bet uzbaigem su valgymai apie 7 doh.gif nes pradejo sipsotis gugoti doh.gif vakare dukryte neduoda miegoti nes taip velai uzmiega , o ryte sunutis rolleyes.gif ex... kada nors...

Vakar pastebejau kad mazutis pradejo kojai kelti bigsmile.gif vertikaliai bigsmile.gif gal greit su rankyt suras ax.gif nes dukryte 4 men jau pagaudavo ax.gif

Vyras vakar sunuti laiko ir sako kazkaip nesigauna su jo cackintis jis gi vyras lotuliukas.gif nu kas per steriotipas doh.gif

Mudu mes irgi daug meetinomes kai dukra auginau ax.gif bet musu mamyciu buvo dvigubai daugiau negu dabar ax.gif

Saulyteaa kaip dukryte g.gif
Atsakyti
QUOTE(TDDD @ 2015 11 17, 12:41)
Laba

Mudu mes irgi daug meetinomes kai dukra auginau  ax.gif bet musu mamyciu buvo dvigubai daugiau negu dabar ax.gif




tai vyrą užauginsi ir iš stuomens ir iš liemens mirksiukas.gif
Kažkaip su nostalgija meetus prisiminiau wub.gif Teks į Klaipėdą važiuoti pas jus į svečius,realiai su dičkiu susipažinti mirksiukas.gif
Manoji šianakt prastai miegojo,zirzaliojo,verkaliojo ir dabar be nuotaikos zyzliukė.

Žvaigzdutes pasigedus,įdomu kaip jai sekasi? g.gif
Atsakyti
Sveikos
Dekui,kad klausiat siandien kaip niekur nieko g.gif nuo ryto su broliu duodas biggrin.gif tai va ir nezinau kas jai buvo g.gif
bejje mano mazius siandien nuo pilvuko ant nugaros atsiverte net du kartus thumbup.gif
Atsakyti
Mudu po naujuju prasom i svecius bigsmile.gif bus daug vietos namuose ax.gif
manasis jau antra diena zizla wacko.gif nebesuprantu atrodo kad pilvas skauda g.gif bet gi duodu vaistu unsure.gif ar cia oras veikia g.gif sian nemiegojas dar tik uzmiega ir verkt pradeda verysad.gif

Saulyteaaa buvo maniskei neseniai taip sokinedavo tempa nes dantukas augo mirksiukas.gif tai is kart dentakind pradejau duoti mirksiukas.gif
Nu saunuolis mazasis apsiverte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2015 11 17, 11:47)
linutuks kokie echo rezultatai?Ir kaip su gultuku,susidraugavot?




Labas 4u.gif Grįžom vakar iš gydytojos. Priaugo, kaip ir maniau, kilogramą, sveria kruopa 5 kg lygiai- tokia mažytė ji man atrodo su broliu kai palyginu, koks buvo 2 mėnesių smile.gif Na mergina, aišku nėr ko tų svorio rekordų mušt smile.gif
Dėl echo taip ir likau kol kas nežinioj. Echoskopuotoja pasakė, kad viskas tvarkoj, tik dar nesukaulėję klubiukai, kas yra visiškai normalu 2 mėnesių kūdikiui. Todėl dar vieną echoskopiją reiktų 3 mėnesių padaryt. O pediatrė, pažvelgus į išmatavimus, pasakė kad yra šiokia tokia disproporcija klubiukų. g.gif Tai liepė užsiregistruot pas ortopedą iš anksto, padaryt 3 mėnesių echo vietoj- jei viskas bus gerai, atšaukt vizitą, jei ne- keliaut pas ortopedą. Tai ir galvoju, ar laukt tų trijų mėnesių, ar nukeliaut mokamai pas kokį ortopedą pasikonsultuot.

Gavo mažulė 2 skiepus. Pasirodo, kad prie tos penkigubos vakcinos dar ir pneumo skiepas prijungtas. Gavo po bakstelėjimą į abi kojytes. Reakcijos kol kas dar jokios nebuvo. Dičkiui, pamenu, kilo temperatūra gana smarkiai., tai buvau paracetamolį prie lovos pasidėjus, bet neprireikė smile.gif
Gultukas tai tinka tada, jei kas nors jame supa. Šiaip mieliau guli ant lovos, keistuolė smile.gif

TDDD, maniškė irgi šiandien pasnaudžia 10 minučių ir vėl žiopso smile.gif Įsidėjau į nešioklę, panešiojau pusvalanduką, įmigo kietai- dabar jau valanda miega. Tarp kitko, patarė gydytoja nešiot varliuko poza kasdien, tai tupi nešioklėj, patinka jai.
Saulytea, mano irgi kelis kartus yra apsivertus, kažkaip rankytę pataiko padėt ir pavyksta smile.gif Mokos visokių naujų dalykų tie mūsų mažuliukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutuks: 17 lapkričio 2015 - 15:15
Labas 4u.gif

Užpuolė mane bacila doh.gif gerklė ir sloga -naktis bemiegė,kai nosis prasikvėpuoja,mazgė pienuko reikalauja,tada ji miega aš neprakvėpuoju ir taip visa naktelė doh.gif
Prisidariau arbatų puodus,ir einu gydytis...
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2015 11 18, 07:14)
Labas  4u.gif

Užpuolė mane bacila doh.gif gerklė ir sloga -naktis bemiegė,kai nosis prasikvėpuoja,mazgė pienuko reikalauja,tada ji miega aš neprakvėpuoju ir taip visa naktelė doh.gif
Prisidariau arbatų puodus,ir einu gydytis...

Laikykis mamuk 4u.gif

Laba ryta
na va pasidziaugiau tai sianakt vrl mazoji su temperatura sad.gif
Danntukus apziurejau nu dantenos neistinusios. Nezinau vesim mazajy pas ortopeda tai ja pas daktare uzvesim.
Atsakyti
Sveikos, ačiū už naujus namučius thumbup.gif
Visiems negaluojantiems sveikatėlės 4u.gif

Vakar buvom pas gydytoją, pupa priaugo 1.2 kg ir 4 cm, tai šiuo metu sveria 5 kg ir yra 59 cm biggrin.gif Gavom skiepus į abi kojytes, vakar visą dieną labai nerami buvo, bet temp. nekilo, nakčiai užmigti teko viburcol žvakutę panaudoti. Bet šiandien jau lyg nieko nebuvę, puikios nuotaikos nuo pat ryto tongue.gif Gavom siuntimą pas ortopedą konsultacijai dėl klubų ir pas oftalmologą. Tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Rankų nagučius kerpu dažnokai, savaitės neištempiam. Kažkaip labai greitai nagučiai auga, o pupa labai malasi su rankytėm aplink veidą ir susibraižo, jei tik kiek paaugę nagučiai.
Jūs tokiu oru kaip pastarosiom dienom, kai nuolat lyja, einate į lauką pasivaikščioti? Aš neinu, bet vis matau kitas mamytes su vežimėliais ir skėčiais vaikštinėjančias g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toccara: 18 lapkričio 2015 - 14:48
sveikos,

mes tokiu lietingu oru namie sedim, pas mane beveik dvi dienas be perstojo lietus verysad.gif
Atsakyti
Mes einam kasdien, užsidangstom vežimėlį, skėtį pasiimam ir sukam ratus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
siuo atveju nukencia mazius bet neinam,butu vienas gal ir islystume laukan bet kei trys tai ir sedim namie smile.gif
Buvom vakar pas ortopeda tai kaip ir viskas gerai bet dar siuncia klubiuku echo darytis del viso pikto smile.gif

Atsakyti
Labukz ax.gif

na ir orai blink.gif lyja ir lyja :sngeldawn:
Bet mes sian iki pietu islindom po balas pasitaskyti ir neperslampama kostiuma ismeginti, prisiziurejo maze PepePig tai sipsena pamacius bala iki ausu biggrin.gif maciau daug mamu su vezimais blink.gif tai jauciu tik tos pas kuriu arba pirmas vaikas arba skirtumas didelis tarp vaiku ax.gif

Gavom BabyBjorn nesykle thumbup.gif na koks superinis daiktas! tvirtas patogus langa i naudojamas labai kokybiskas, rekomenduoju bigsmile.gif aisku nugaros skausmu nelabai nuima bet vis parogiau, dabar miegamazius ant manes, o as sedziu SM tongue.gif

Dabar del mamos valgio ir vaikiuko pilvo putimo: kaip ir nenorejau tiketi bet vis del to man sueina jei as kazka suvalgau ne ta tai pilvuka pucia jei nepucia tai vistiek negerai kojaskelia zizia, tai vel piena negeriu doh.gif visokiu skanumeliu nevalgau, palikau tik saldzia arbata ir sokolada naminius kepsnius pvz blinus ax.gif ir tik koses mesa ir kepintos darzoves ax.gif na dar bandysiu citrusinius ax.gif


Papildyta:
Toccara puikus TA wub.gif
pas oftolmologa mums nesiule bet labai noriu nes man kazkaip atrodo kad kai i mane mazius ziuri viena akite ziuri ne taip kaip kita toks jausmas kad jinai trupuciuka i sona nukreipus unsure.gif sese iz metu bus diplomota oftolmologe paziurejo tai jai atrodo viskas gerai bet vistiek pasake jei desiniojo zvairuos reiks akiniu tai reiskia vis del to kazkas yra verysad.gif ir tokiems maziukams labai sunku patikrinti akytes nes kai lasina jie rekia ir merkiasi tada reikia su pirstais laikyti ir kaip nukreipti ziureti i sona jai dar nelabai reaguoja unsure.gif
As dar mastau ar gali padidintas desines puses tonusas tempti ta akyte g.gif laukiu nesulaukiu treciadienio pas osteopata bigsmile.gif turiu jai daug klausymu... viena pazystama medike domejosi kodel pilvuka pucia tai yra teoriju kad tai problemos su zarnynu ir galvos spaudimu unsure.gif

Mudu sveikatos tau 4u.gif kaip seimyna laikosi kai mama serga ax.gif

Saulyteaa ka sake del dukrytes kodel tempa kila g.gif
Atsakyti