Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai

QUOTE(saulyteaa @ 2016 06 01, 08:42)
Nu svarbu uz Sventaja geriau butu  thumbup.gif  vat girdejus kad su vaikais ten super tai ziuresim kai turiu du lekiancius ar patiks  4u.gif

Sveika.Jiems tai tikrai patiks tik nežinau kaip tau,svarbu bus sužiūrėti,kad abu į vieną pusę judėtų lotuliukas.gif Mano atveju jau dičkiai buvo,tai vienas nori dar čia karstytits,kitas jau prie sekančių karstyklių lekia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2016 06 01, 09:17)
Sveika.Jiems tai tikrai patiks tik nežinau kaip tau,svarbu bus sužiūrėti,kad abu į vieną pusę judėtų  lotuliukas.gif Mano atveju jau dičkiai buvo,tai vienas nori dar čia karstytits,kitas jau prie sekančių karstyklių lekia doh.gif

Aciu D dar mazoji lekia paskui broly biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Kokį kremą nuo saulės naudojate mažiesiems? g.gif

Mili koks tas Semper maistas patinka Dovilei?Vakar stabtelejau mazoj maximoj prie košių,neužmačiau mišinio ax.gif

Jau,kad užbėgau tai pasigirsiu cool.gif Šiandien mergina pasiekė 'rekordą" sausas pampis nuo vakar 22val ryte nuėmiau ir su triusikėliais išbuvo iki pirmos nepagautos balutės 15:35 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2016 06 02, 16:03)
Labas  4u.gif

Kokį kremą nuo saulės naudojate mažiesiems? g.gif

Mili koks tas Semper maistas patinka Dovilei?Vakar stabtelejau mazoj maximoj prie košių,neužmačiau mišinio  ax.gif

Jau,kad užbėgau tai pasigirsiu  cool.gif Šiandien mergina pasiekė 'rekordą" sausas pampis nuo vakar 22val ryte nuėmiau ir su triusikėliais išbuvo iki pirmos nepagautos  balutės 15:35  bigsmile.gif

As tai vaistinejq pirkau pernai Altermed Sun su 50+ siemet jauciu ta paty ar kazka panasaus ziuresiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2016 06 02, 17:48)
As tai vaistinejq pirkau pernai Altermed Sun su 50+  siemet jauciu ta paty ar kazka panasaus ziuresiu  4u.gif

Aš irgi šį turėjau,anksčau kiek pamenu jie 25 purškiamą turėjo,tai visai šeimai naudojom,be dabar nebeturi.Norėčiau didesnio kiekio visiems tinkamo ax.gif Jau nepamenu kuris,bet žaiuriai lipnus buvo,bijau vėl ant tokio papult doh.gif
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif

Gloom kaip pailsejot bigsmile.gif Kuom vaika tepei nuo saules? kaip oras buvo? kaip atlaike mazius?

Saulyteaa kada jus vaziuojat bigsmile.gif na jus didviriai su trimis mazais vaikais i GDanske blink.gif as niekaip negaliu iprasty prie dveju mazu... jei abudu nepatenkinti man jau stresas o tada visi nuo manes nepatenkinti doh.gif

Mili kosmonautu maistas tai cia tubeliuose? reiks pabandyti nes trimete mano labai valgo vaisinius thumbup.gif

Mudu su dantukais wub.gif


Papildyta:
Pasigirsiu kad mazius jau tris kart valgo tai ir svoris pradejo augti 9600 biggrin.gif labai mazai reaguoja i maista thumbup.gif bet va i dantukus reakcija nenormali blink.gif pries pat isaugant labai skruostai raudonoja ir sausos demes doh.gif kaip tik uzvakar 5 dantukas uzaugo ir tik prasikale is kart skruosto raudonumas dingo blink.gif va cia dar tokios reakcijos negirdejau doh.gif ir dar karkalai renkasi kad net atsikosti bet nei temperaturos nei slogos neturi ne taip kaip mergyckos rolleyes.gif
Jau ropoja po visa nama i laiptus uzlipa visur stojasi o sian pasieme i dvi rankas zaislus ir pastovejo kelias sekundes bigsmile.gif mylimiausias zaislas taip ir lieka FP vartai smile.gif norszaidzia su visais dideliais dukrytes zaislais ax.gif

Man vyras gimtadienio proga padovanojo atostogas Turkyjoje wub.gif tai varysim liepos pradzioj visi tik dickis nenori nemegsta karscio doh.gif o dar sese zenijasi tai nuo liepos vien sventes bigsmile.gif

Beje as jau i visus priesnestuminius rubus ilendu bigsmile.gif nors svorio dar 3kg turiu ir nezinau kaip nuo pilvo atsikratyti mes isvarza pasirodo virs bambos isigijau, kaip sake operacinej
kad raumenys pabego tada nesupratau ka tai reikskia, o dabar aisku... jei nepaviks prasimankstintis tai teikes siutis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TDDD @ 2016 06 12, 22:04)
Sveikutes bigsmile.gif

Mudu su dantukais  wub.gif
Papildyta:
Pasigirsiu kad mazius jau tris kart valgo tai ir svoris pradejo augti 9600 biggrin.gif labai mazai reaguoja i maista  bet va i dantukus reakcija nenormali  pries pat isaugant labai skruostai raudonoja ir sausos demes  kaip tik uzvakar 5 dantukas uzaugo ir tik prasikale is kart skruosto raudonumas dingova cia dar tokios reakcijos negirdejau ir dar karkalai renkasi kad net atsikosti bet nei temperaturos nei slogos neturi ne taip kaip mergyckos
Jau ropoja po visa nama i laiptus uzlipa visur stojasi o sian pasieme i dvi rankas zaislus ir pastovejo kelias sekundes bigsmile.gif mylimiausias zaislas taip ir lieka FP vartai smile.gif norszaidzia su visais dideliais dukrytes zaislais ax.gif

Man vyras gimtadienio proga padovanojo atostogas Turkyjoje wub.gif tai varysim liepos pradzioj visi tik dickis nenori nemegsta karscio o dar sese zenijasi tai nuo liepos vien sventes

Beje as jau i visus priesnestuminius rubus ilendu bigsmile.gif nors svorio dar 3kg turiu ir nezinau kaip nuo pilvo atsikratyti mes isvarza pasirodo virs bambos isigijau, kaip sake operacinej
kad raumenys pabego tada nesupratau ka tai reikskia, o dabar aisku... jei nepaviks prasimankstintis tai teikes siutis doh.gif

Labas rytas 4u.gif Smagu tave matyti čia 4u.gif
Tikrai tavo sūnaitėliui ta alergija,reakcija į dantukų dygimą keista...Bet užtai jau dantyti wub.gif
Mano pasileidusi stovi,tik užpakaliuką kur nors įremia,i sieną ar lovytės kampą :-)))

Koks nerali dovana šeimynai.Šaunuolis vyras 4u.gif Dičkiui juk jau mergaitės rūpi,o ne su tėvais laiką leisti. mirksiukas.gif

Aš pliuso turiu likusio,bet nieko,labiausiai erzina šonuose "odos perteklius nukaręs" ,parsivežiau lanką,galvoju gal prisiversiu pasukti,mažu padės rolleyes.gif
Atsakyti
Labas! Keista matyt, kad kas rašo, bet smagu!
Maniškis sveria 11 kg,ūgis apie 79
Su mano smulkumu (54 kg.), tai eina sau tas vaikas cool.gif
Skrydį atlaikė puikiai, išvis visa kelionė super!saulėje patiko, dzin jam (į mamą), tik nlb aišku laikiau.nepamenu kokiu kremu tepiau, nes draugė davė g.gif bet mažai tepliojau juo.
labai pavydžiu kelionės!!!
Atsakyti
TDDD - y Gdanska varem tik su vienu J mirksiukas.gif liepos 4 isvarom savaitei y Ventspily smile.gif (cia jau visi varysim).
Maniskis ir stovi polva yremes y kokios lovos krasta ir ziuriu kuo toliau tuo dazniau biggrin.gif
Noriu ir as y Turkija,bet jau musu seimai islaidos nemazos gausis reiks po atostogu pradet taupyt kitom atostogom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteaa @ 2016 06 13, 11:25)
TDDD - y Gdanska varem tik su vienu J  mirksiukas.gif  liepos 4 isvarom savaitei y Ventspily smile.gif (cia jau visi varysim).
Maniskis ir stovi polva yremes y kokios lovos krasta ir ziuriu kuo toliau tuo dazniau  biggrin.gif
Noriu ir as y Turkija,bet jau musu seimai islaidos nemazos gausis reiks po atostogu pradet taupyt kitom atostogom  biggrin.gif

Sveika.
Kur Ventspilyj rezervavotes vietą?



Atsakyti
QUOTE(MUDU @ 2016 06 13, 12:40)
Sveika.
Kur Ventspilyj rezervavotes vietą?

Meldernams 4u.gif
Atsakyti
Labas vidurvasarys biggrin.gif

Kaip gyvenat? kaip augat?

Mes jau po poilsio ir tridienes ax.gif beliko tustinimasi sutvarkyti ir is musu lovos "isvaryti" nes lygos metu be dustojimo ant rsnku su (.)(.) burnoj rolleyes.gif turkijoj uzauginom du dantukus turim 7 bigsmile.gif vaiksto su stumduku o vakar prie juros ir uz viena ranka bande ax.gif bet zizla koks po lygos blink.gif spenelius sugriauze doh.gif valgo pagrinde mane blush2.gif bet karta i diena gali ir normalaus maisto suvalgyti jei notaikoj bigsmile.gif poilsio metu visas berimas praejo tikios nepasirodis bigsmile.gif nors pries isdigstant dantukams keli plemai atsirado bet prie saules uzgyjo! tai reikia tik del lygu vaziuoti vaikus saulej kaitinti kad imunitetas sustipretu 4u.gif geriausia prie jodos juros bigsmile.gif
Atsakyti