Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 11 18, 10:37)

Cia kaip suprantu skystas valiklis g.gif
Nes mes perkame kapsulemis, bet kazkodel kartais jos ne visai istirpsta doh.gif
Atsakyti
Gal kam kokių kodų reikia :

10Eu Mytoys iki 11,19
-30% iki 19ds GAP nuo pilnos kainos
FF 10-30% su kodu
vertbaudet perkant uz 49 Eu su kodu dovana

[FONT=Times]

jei kam ko reikia,prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2015 11 18, 10:44)
o geros jos? as visada eneloop perku, man jos pacios paciausios  g.gif

Mums labai getos ir gerai laiko ir pigios ikea. Labai gerai ir vaikiskiems zaislams tarnauja 4u.gif
Cia draugai parekomendavo ir tikrai dabar visada perkame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 11 18, 10:52)
Cia kaip suprantu skystas valiklis g.gif
Nes mes perkame kapsulemis, bet kazkodel kartais jos ne visai istirpsta doh.gif

Man rubu skalbimo kapsules nevisada istirpsta. Tenka rubus perskalauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 11 18, 11:29)
nu kad nerandu nebrangiai, su nuoalidom g.gif
o va kaip prie jų turėtų rašyti, matau su ta gore-tex sistema kad rašo, o va kur su ta vilna rasti  doh.gif

na tai be nuolaidų pirk smile.gif 20-22 eur kainuos smile.gif Elefanteriai man su pirma labai patiko, ale mokėjau 130 ar 150lt už juos. o mažė atlakstė pernai su Demar už 70 lt ir nieko nenutiko, kojos sausut sausutėlės ir šiltos visad būdavo smile.gif todėl nematau jokio tikslo investuoti į brangius batus blush2.gif nes su UGG a kitais tokio tipo batais per balas nepalakstysi biggrin.gif
Na bet kiekviena mama perka savo vaikui kas geriausia jai atrodo 4u.gif as ne dėl pigumo ėmiau Demar smile.gif turėjau su kuo palyginti..šiemet kažkaip jau su Timberlandais vaikšto, bet Demar sandėliuke guli nauji ir šalčių laukia smile.gif Columbia nei vienai mano panai netiko smile.gif Ecco žiemai irgi netiko nei vienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 11 18, 11:54)
Mums labai getos ir gerai laiko ir pigios ikea. Labai gerai ir vaikiskiems zaislams tarnauja 4u.gif 
Cia draugai parekomendavo ir tikrai dabar visada perkame 4u.gif


Pakraunamos jos? Nes mes paskutiniu metu tik eneloop pakraunamas perkam, nes tarkim kokiam furbiui ar kitiems zaislams reikia stipriu batarkiu, kitaip kas diena galima butu keisti, o tos ilgai laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 11 18, 11:30)
ne nu... visoms my toys siunčia kodus gerus smile.gif o man pyrago receptą  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
negalėjau po tokio posto nenueiti į savo paštą pažiūrėti. Nes aš irgi NIEKADA negaunu normalių kodų (kokią terbą ar mini figurėlę atsiunčia ir būk laiminga doh.gif tiesa, ir tai tik naudojant koduką juos gaučiau). Ir ką gi - net recepto man nėra unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos per kiek laiko atkeliauja siuntiniai is amazon? noriu sunui batu, ar dydziai atitinka?
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 11 18, 12:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
negalėjau po tokio posto nenueiti į savo paštą pažiūrėti. Nes aš irgi NIEKADA negaunu normalių kodų (kokią terbą ar mini figurėlę atsiunčia ir būk laiminga  doh.gif  tiesa, ir tai tik naudojant koduką juos gaučiau). Ir ką gi - net recepto man nėra  unsure.gif  lotuliukas.gif


As visada gaunu kokio pyrago ar torto recepta pries savo gimtadieni ar vaiko mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 11 18, 11:06)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
negalėjau po tokio posto nenueiti į savo paštą pažiūrėti. Nes aš irgi NIEKADA negaunu normalių kodų (kokią terbą ar mini figurėlę atsiunčia ir būk laiminga  doh.gif  tiesa, ir tai tik naudojant koduką juos gaučiau). Ir ką gi - net recepto man nėra  unsure.gif  lotuliukas.gif

prašom - gal ir nieko visai būtų smile.gif daug kalorijų smile.gif

Schoko-Kuchen (empfohlen vom myToys-Facebook-Team)

Das brauchen Sie:

250 ml Sahne
100 g Vollmilchschokolade
500 g Mehl
250 g Zucker
Prise Salz
1 Päckchen Backpulver
100 g Schokotropfen
4 Eier
Mehl für die Form
150 g Vollmilchkuvertüre



So wird's gemacht:

Die Sahne in einen Topf geben, die zerkleinerte Vollmilchschokolade hinzugeben und unter Rühren zum Schmelzen bringen. Die Schokosahne vom Herd nehmen und abkühlen lassen. Eier, Zucker, Mehl und Backpulver in eine Rührschüssel geben und zu einem glatten Teig verrühren. Anschließend die Schokoladensahne und die Schokotropfen hinzugeben. Den Teig in eine gefettete, gemehlte Form (Kastenform oder Gugelhupfform) im vorgeheizten Backofen bei 200 Grad (Umluft: 180 Grad) 35 bis 40 Minuten backen. Anschließend den Kuchen auskühlen lassen. Die Kuvertüre im Wasserbad erhitzen und über den Kuchen geben.
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal yra renkanciu sportsdirect.com Vilniuje?..prisijungciau su viena preke, dekui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 11 18, 10:55)
a kitais tokio tipo batais per balas nepalakstysi  biggrin.gif

O mes kalbam jei vis nepastebit apie nelakstancius vaikus smile.gif ir sedet vezime kojoms salta
Atsakyti