Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas. Diskusijos, patarimai, įspūdžiai. 29 tema

QUOTE(ravesa @ 2020 01 29, 12:04)
Manau, kad nerealu vasario gale tokia temperatūra...

Labai realu! Esam buvę nuo vasario 8d. 10dienu ir mūsų oras buvo laaabai geras
Atsakyti
Oi, merginos, ar gali būti Egipte lietus visą savaitę rolleyes.gif Visą šią savaitę rodo Taboje lietu ir apie 16 šilumos blink.gif Kažkaip nesinori savo kailiu patikrinti biggrin.gif
Atsakyti

Šeštadienį grįžome iš Hurgados, oras geras, nors 3 dienos buvo labai vėjuotos, bet šilta. Aišku, vakarai vėsoki, bet su megztuku ar striukyte drąsiai galima sėdėti lauke. Temperatūra buvo aukštesnė ir mažiau vėjuotų dienų nei gismeteo prognozavo. Jūroje žmonės tikrai maudėsi (aš tai šaltyšius, bet braidžiau  :D ) o baseinuose turškėsi ir maži ir dideli. Neskaitant įkyrių egiptiečių ir 4 val atidėto skrydžio viskas buvo puiku  :4u:​ 

Atsakyti
Na ir ką man rinktis 😊 Taba ar Marsa Alamą 🤣 Nebuvau Egipte ne karto. Nelabai ir traukia, bet laaaabai noriu pasyvaus poilsio 😍
Atsakyti
QUOTE(*Marijaa* @ 2020 02 03, 14:05)
Labai realu! Esam buvę nuo vasario 8d. 10dienu ir mūsų oras buvo laaabai geras

Aš ie nesakau, kad blogas:) kitą savaitę skrendam savaitei, jau trečius metus tokiu laiku, bet max buvę kokie 24 laipsniai
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2020 02 05, 19:39)
Aš ie nesakau, kad blogas:) kitą savaitę skrendam savaitei, jau trečius metus tokiu laiku, bet max buvę kokie 24 laipsniai


Sekmadienį gryzome iš Šarm el Šeicho,ir dar būtent iš pačios vėjočiausios vietos, tai tik vieną rytą buvo šalta ir tai iki pietų.Oras buvo nuostabus kaip ir pats viešbutis Royal Albatros Moderna.
Atsakyti
QUOTE(girte @ 2020 02 25, 13:02)
Sekmadienį gryzome iš Šarm el Šeicho,ir dar būtent iš pačios vėjočiausios vietos, tai tik vieną rytą buvo šalta ir tai iki pietų.Oras buvo nuostabus kaip ir pats viešbutis Royal Albatros Moderna.

mes ten planavome keliauti, balandzio 14 isvykti turetume.. bet dabar su tais virusais kazin kaip cia bus
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2020 02 25, 20:17)
mes ten planavome keliauti, balandzio 14 isvykti turetume.. bet dabar su tais virusais kazin kaip cia bus

Mes irgi į šį viežbutį tik balandžio 8 d.Taip pat nežinom kuo čia viskas baigsis.
Atsakyti
persikelem kelione is balandzio lapkricio menesiui. Kazin kaip orai bus lapkriti? Ar kainos tuo metu buna daug pigesnes i Egipta?
Atsakyti