Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl temų patvirtinimo


 i 
Labas visoms mamytėms ir tėveliams, kurie ieško auklės, ir visoms auklytėms, kurios ieško mažųjų draugų ir draugių!

Skyrelyje veikia temų premoderacija - kiekviena paskelbta tema iš pradžių bus peržiūrėta ir tik tada patvirtinta arba ne. Nekurkite kelių temų iš eilės!

Jei kyla klausimų ar neaiškumų, prašome kreiptis į bet kurią moderatorę, ir Jums bus atsakyta. ! 
Primename temų skelbimo taisykles:

1. Temos pavadinime ir apraše prašome nurodyti kokiame mieste ieškote auklės ar ieškote auklės darbo.

2. Pačią žinutę prašom rašyti konkrečiai. Prisistatykite, jei norit dirbt aukle.

3. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

4. Tema patvirtinama per 2-3 darbo dienas. Jei Jūsų temą reiks redaguoti, t.y. taisyti šriftą į lietuvišką, aiškintis, kokiame mieste vyksta veiksmas ar pan., tai nenustebkite, kad patvirtinimas užtruks arba neatitinkantis reikalavimų skelbimas bus pašalintas be įspėjimo.
Vasaros metu temos gali būti tvirtinamos rečiau.

5. 2 savaičių senumo skelbimai bus trinami automatiškai.

6. Skyrelis įkurtas nekomerciniams skelbimams. Komerciniai, mini darželių skelbimai netvirtinami!
Atsakyti
Sveiki, noreciau paklaust kaip suzinot ar mano tema bus patvirtinta ar ne? parasiau skelbimuka, lyg ir viskas atitinka bet nematau paskelbto, o kito kaip suprantu parasyt jau nebegaliu. Isanksto dekoju uz atsakyma mirksiukas.gif bye1.gif
Atsakyti
smile.gif labas rytas,ieskau auklytes darbo,bet neiseina paduoti skelbimo,gal galima jusu paprasyti pagalbos? is anksto dekoju.
Atsakyti
sveiki, kokiu budu reikia ideti skelbima kad jis butu patalpintas?
rasiau pries savaite ir iki siol jokiu ziniu.
Atsakyti
Ir ka??? Na mes skaityti mokam tik vat neparasyta kodel neskelbia musu temu, net jei temos pavadinimas nesikartoja ir atitinka visus reikalavimus. Skelbiamos temos pasirodo uz keliu dienu arba isvis ne.. kaip kokia loterija biggrin.gif bus ar nebus g.gif frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(c.raimonda @ 2009 03 23, 14:37)
Ir ka??? Na mes skaityti mokam tik vat neparasyta kodel neskelbia musu temu, net jei temos pavadinimas nesikartoja ir atitinka visus reikalavimus. Skelbiamos temos pasirodo uz keliu dienu arba isvis ne.. kaip kokia loterija biggrin.gif bus ar nebus g.gif  frusty.gifjo cia rasyk nerasius vistiek niekas nepaskelbia, dingsta viskas kaip i bala net neverta rasyti smile.gif
Atsakyti
sveiki,

ir as paskelbiau tema, atrodo atitinka visus reikalavimus, bet deja jos nei po 2 nei po 3 darbo dienu neatsirado. rasyti is naujo? bet galetu buti nors koks nors automatinis ar bent jau minimalus pranesimas, kad tema nebus ideta, nes dabar lauki ir nezinai, kaip bus...
Atsakyti
O man net juokinga atėjus į šį skyrių doh.gif jei yra BENDRA tema valandinėms auklėms, tai kam dar kiekviena mamytė susikuria naują, atskirą temą, tam kad ji paskelbtų , kad ieško valandinės auklės? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(c.raimonda @ 2009 03 23, 14:37)
Skelbiamos temos pasirodo uz keliu dienu arba isvis ne.. kaip kokia loterija biggrin.gif bus ar nebus g.gif  frusty.gif

Jūsų dvi temos buvo patvirtintos vasario mėn., netgi galiu tikslias datas pasakyti. Vienoje temoje buvo viena žinutė, kitoje nieko nerašyta. Pasibaigus skelbimo galiojimo laikui (t.y. praėjus 30 kalendorinių dienų) temos buvo ištrintos.

QUOTE(gabija_m @ 2009 03 23, 15:51)
jo cia rasyk nerasius vistiek niekas nepaskelbia, dingsta viskas kaip i bala net neverta rasyti smile.gif

O jūs išvis nė vienos temos čia neskelbėte apie auklės arba jos darbo paieškas doh.gif

Peržiūriu kas dvi dienas visus skelbimus (jeigu ne šventinės dienos, neišvažiavus su vaikais niekur)ir pirmiausia patvirtinu sukurtus pagal taisykles.
Šiandien buvo nepatvirtinta 15 temų ir tik 5 iš jų atitiko reikalavimus.
Kitas 10 temų drąsiai galėčiau trinti visiems laikams, bet to nebus. Patvirtinsiu ištaisius, kai turėsiu laiko tam. Nė viena tema neprapuolė. Kurios netiko šiame skyrelyje perkeltos kitur, palikus nuorodą.

QUOTE(laurabajorai @ 2009 05 09, 19:36)
ir as paskelbiau tema, atrodo atitinka visus reikalavimus, bet deja jos nei po 2 nei po 3 darbo dienu neatsirado.

Jūs temą paskelbėte gegužės 5 dieną. Šiandien ji patvirtinta pataisius vietovardžius. Nemaloniai atrodo skelbimas su klaidomis. Kartais tiesa jau nebežiūriu kur gyvena Vilniuje ar vilniuje..
Atsakyti
Rasma, norėjau pasiteirauti, kada patvirtinsite mano temą? Man labai skubu... Jau dvi dienos praėjo sad.gif
Atsakyti
labas rytas noriu paklausiti kada patvirtinsite skelbima del aukles darbo?
Atsakyti
Kaip pakeisti skelbima,jei jo galiojimo laikas nesibaige?>
Atsakyti