Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl temų patvirtinimo

QUOTE(mariug @ 2009 09 25, 08:57)
Kaip pakeisti skelbima,jei jo galiojimo laikas nesibaige?>

Geriausia paskelbti iš naujo 4u.gif Tuomet ir ilgiau skelbimų lentoje liks skelbimas (jei tai auktualu 4u.gif )
Jei tik norite kažką pataisyti skelbime, tai parašykite man asmenine žinute - pataisysiu.
Atsakyti
Niekaip nerandu, kur rašyti skelbimą jau esamoje temoje, šiuo atveju - valandinės auklės. Galima tik atsakyti jau esamiems skelbimams arba paskelbti apskritai naują temą? Dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
Niekaip nesulaukiu, kada mano temele bus paskelbta! gal ne taip ka darau? g.gif
ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita B. @ 2009 11 04, 16:17)
Niekaip nesulaukiu, kada mano temele bus paskelbta! gal ne taip ka darau?  g.gif
ACIU  4u.gif

Jūsų labai gražios, jaukios temos wub.gif , bet..jūs neįsiskaitėte į taisykles - šiame forume uždrausta tvirtinti namų darželių, mini darželių, privačių darželių skelbimus ax.gif Todėl kaip bebūtų gaila, negaliu patvirtinti.
Atsakyti
aciu, supratau, tiesiog maciau panasiu temu, kur irgi mamytes su savo leliukais savo namuose priziuri vaikucius, bei jos patvirtintos, tad maniau ir mano bus blush2.gif gal nuotraukos nedet ir viskas tiks tongue.gif wub.gif
Atsakyti
Gal galite, Miela administratore istrinti ta dali kur rasiau apie buta:) nes labai noriu, kad patalpintumete skelbima ir uzsimirsau smile.gif labai aciu smile.gif
Atsakyti
laba diena noriu jusu paklausti kada patvirtinsite mano skelbimuka?
Atsakyti
labukas noriu paklausti kada patvirtinsite skelbimą?ačiu
Atsakyti
patvirtinau smile.gif
jei reik skubiai, geriau rašykit AŽ smile.gif
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif manau reikėtų aptvarkyti šį skyrelį, ištrinti visas temas, kur auklės jau rastos, o tai dabar tik daug betvarkės doh.gif
Atsakyti
laba diena kada patvirtinsite mano skelbima?
Atsakyti
kas cia per stebūklinga tema g.gif "kalbiesi' su siena doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *karolina*: 30 lapkričio 2010 - 16:06