Įkraunama...
Įkraunama...

Antkapiniai paminklai

QUOTE(ramute53 @ 2006 07 19, 18:40)
O gal kas galite patarti kada  pagal tvarką galima nuimti gėles,vainikus...girdėjau ,kad iki keturnedėlio negalima ant kapo nieko liesti....bet negi dabar sudžiūvę gėlės stįros visą mėnesį...

Iki keturnedėlio tai negalima tvarkyti kapo, bet mes tai nuėmeme labai nuvytusias gėles ax.gif Bet paminklą tai tikrai geriau statyti beveik metinėms, nes labai krenta žemė.
Atsakyti
Šiaip tai kas gamina paminklus kartais ir atstumo nesibaido. Aš net išvis buvau užsakiusi paminklą vienoje firmoje, nes man jis patiko (Kaune), o tvorelę ir paminklo sumontavima kitoje, esančioje netoli Kėdainių. Nes jie paminklų nelabai didelį pasirinkimą turėjo, bet pas juos viskas pigiau. Tai va patys iš Kauno firmos paminklą paėmė atsivežė ir sumontavo, ir net perdaug nesistebėjo, kad va čia taip darom. Matyt jiems įprasta ax.gif
Atsakyti
geras... kaip viskas ilgai uztrunka... tik kitamet kazka jau bus imanoma padaryti. gal ir geriau is kitos puses, turesim laiko galutinai apsispresti ko norime smile.gif
labai nustebu, kad neimanoma taip imti ir isigyti paminklo esancio ekspozicijoje, reikia ji uzsakineti ir 3 men. laukti...
Atsakyti
Aš irgi dariau paminkliuką savo Vaikeliui dabar, tai beveik 4 mėnesius derinom eskizus. Nusipaišiau ir nunešiau jiems, tai paskui vis koregavom ką galima padaryti, ko - ne. Tai jau šia savaitę pastatys. pas juos yra ir ekspozicijoje ir ten galima nusipirkti. Taip pat daro jie ir kituose miestuose. Man Kaune daro, bet žinau, kad veža ir į kitus miestus. Jei darai paminklą iš jų katalogo, tai padaro per 1 mėn., bet mums su vyru norėjosi išskirtinio paminklėlio, kadangi darėm nepaprastai mylimam Žmogeliukui.
Atsakyti
Mociute mire vasario men. ir iki veliniu jau buvo paminklas.
Uzsakem akmenukus tokius birius akmenukus,vietoj zoles ir 2 pagalveles(kur vardas ir pavarde),nes kartu ir senelis palaidotas.
Labai patenkinti!
Atsakyti
Paisiau paisiau ko noretume, bet baigesi tuo, kad labai nusivuylem vietiniais meistrais... jie pareiske, kad arba rinkites is esamu, arba pateikite su tiksliai ismatavimais ko norite, nes mes nieko nesiulysime ir nesiimsime atsakomybes kurti individualu projekta... ir siaip maziau 4000 tokiu atveju nesitikekite....
tai dabar jau trys is 4 seimos nariu apsistoje ties tom juodom pagalvelem su metalinem (ne kaltom) raidem ir akmenukais... o vienas dar nori visgi individualaus paminklo... reikes gal si savaitgali seimos susirinkima kviesti smile.gif
o kaip tie akmenukai? ar lengva juos priziureti (zoles, spygliai)?
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2006 07 19, 19:40)
O gal kas galite patarti kada  pagal tvarką galima nuimti gėles,vainikus...girdėjau ,kad iki keturnedėlio negalima ant kapo nieko liesti....bet negi dabar sudžiūvę gėlės stįros visą mėnesį...

Taip ir aš esu girdėjusi,tad laikėm iki tol kol reikėjo sutvarkyti kapelį keturnedėliui verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(saulutem @ 2006 08 18, 08:09)
Paisiau paisiau ko noretume, bet baigesi tuo, kad labai nusivuylem vietiniais meistrais... jie pareiske, kad arba rinkites is esamu, arba pateikite su tiksliai ismatavimais ko norite, nes mes nieko nesiulysime ir nesiimsime atsakomybes kurti individualu projekta... ir siaip maziau 4000 tokiu atveju nesitikekite....
tai dabar jau trys is 4 seimos nariu apsistoje ties tom juodom pagalvelem su metalinem (ne kaltom) raidem ir akmenukais... o vienas dar nori visgi individualaus paminklo... reikes gal si savaitgali seimos susirinkima kviesti smile.gif
o kaip tie akmenukai? ar lengva juos priziureti (zoles, spygliai)?

Na man tie akmenukai ant kapo kažkaip ne schmoll.gif .Daug gražiau vejukė ir nedaug žemaūgių gėlių.
Atsakyti
bet tai vejuke reikia karpyti daznai... kiek skaiciau tai vos ne kas savaite...
kazkaip viliuosi, kad su akmenukais maziau darbo... man taip grazu kai akmenuku spalva dar suderinta su antakapio spalva...
Atsakyti
Po akmenukais yra paklotas,kad maziau zole augtu.Jei viena,kita yra nieko baisaus-mes israunam ir tiek.
Labai patogu,jei zmogus negali priziureti kapu arba ilgam isvaziuoja-neatrodo taip baisiai ,kaip su vejuke ar paprastom gelem.
Negalvojau,kad sios pagalveles yra brangios.
Bet cia skonio reikalas del pinigu,prieziuros ir paminklu.Gal kam patinka 1-2 metru paminklai.
Atsakyti
cia as kaina ne pagalveliu nerasiau, o paminklo... mes is pradziu galvojome apie kazka panasaus i paminkla... kiek kainuos pagalveles dar nesidomejau, bet manau nebus taip brangu...
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2006 08 21, 08:41)
bet tai vejuke reikia karpyti daznai... kiek skaiciau tai vos ne kas savaite...
kazkaip viliuosi, kad su akmenukais maziau darbo... man taip grazu kai akmenuku spalva dar suderinta su antakapio spalva...

Aš sėju dekoratyvinį čiobrelį,jo karpyti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Kai pradėjo vysti gėlės ant vainikų, tai ir pradėjau nešti juos po truputį šalin. Nelaukiau nieko, bet kad ir nebuvau girdėjusi, kad reikia laikytis kažkokio nustatyto laikotarpio. Dabar artėjant metinėms pastatėm paminkliuką. Išsirinkau patikusį iš jau pagamintų-neturiu tam didelių pretenzijų. O visą plotą 15 kvadratų užpilsiu dažytom dekoratyvinėm medžio drožlėm - man tai gražu. Tik prie paminklo sodinsiu vienmetes gėlytes. Dabar yra oranžiniai gvazdikėliai. Greit pakeisiu į našlaites, kad žydėtų rudenį ir ankstyvą pavasarį. Man kapeliai patinka - kuklu, tvarkinga. O dažniausiai vyrauja tikri gėlių darželiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crocus: 22 rugpjūčio 2006 - 19:04