Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2015 11 18, 19:21)
Na specialiai nusilakavus eiti skalbti ar valyti akvariumo tikrai ner patartina,jau savo kailiu isbandyta biggrin.gif  bet nusiplauti is lauko gryzus rankas ar po dushu praustis galima drasiai  smile.gif

Labai gražūs jūsų darbai.
Ačiū, supratau, nes aš puoliau plaut indų biggrin.gif irgi nieko gero
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2015 11 18, 23:01)
Labai gražūs jūsų darbai.
Ačiū, supratau, nes aš puoliau plaut indų  biggrin.gif irgi nieko gero

4u.gif aciu.Tai va man karta shove irgi mintis akvariuma kazkodel nusilakavus nagus isplauti lotuliukas.gif tai prancuzas vakare kaip "nakleika" nusilupo nuo nagu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
esu visai žalia ir dar tik bandau lakuoti sau vienspalviais lakais. Gal galite apšviesti dekoravimo klausimais:
1) kaip vadinasi tas lakas ar gelis, kurį tepa aplink nagą ant odos, kad nesupirvinti odelę, o paskui sustingusi gražiai nuima kaip plevelę.
2) su kokiu laku reikia daryti štampukus (parekomenduokite prašau firmas). Kaip suprantu jie turi būti tiršti, bandžiau ir su paprastu ir su geliuniu, bet jie skistoki, neima net štanpukas, o jei ir pavyksta pernešti ant štampo tai ant nago jau nelabai.
3) parekomenduokite gerą baltą spalvą, kad laikytųsi ilgai ir negeltonuotų.
Nežinau ar suprantamai išdėsčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2015 11 20, 12:26)
Sveikos  4u.gif ,
esu visai žalia ir dar tik bandau lakuoti sau vienspalviais lakais. Gal galite apšviesti dekoravimo klausimais:
1) kaip vadinasi tas lakas ar gelis, kurį tepa aplink nagą ant odos, kad nesupirvinti odelę, o paskui sustingusi gražiai nuima kaip plevelę.
2) su kokiu laku reikia daryti štampukus (parekomenduokite prašau firmas). Kaip suprantu jie turi būti tiršti, bandžiau ir su paprastu ir su geliuniu, bet jie skistoki, neima net štanpukas, o jei ir pavyksta pernešti ant štampo tai ant nago jau nelabai. 
3) parekomenduokite gerą baltą spalvą, kad laikytųsi ilgai ir negeltonuotų.
Nežinau ar suprantamai išdėsčiau  ax.gif

1) tam galima naudoti, elementaru lipala. http://www.ebay.com/...iDeux105GCYjL0w
2)stampai daromi su dailei skirtais paprastais lakais arba spec jiem skirtais ( konad, moyou,golden roser art) JOKIU BUDU NE SU ILGALAIKIAIS!!!
3)Spalvos geltonavimas ir laikymas, nepriklauso nuo firmos, dazniausiai tai buna topo kalte ir blogos bazes arba blogo nago paruosimo beda wink.gif neblogi balti yra PN, ORLY, ACG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 20 lapkričio 2015 - 13:10
Jolkuce, ačiū labai aciuks.gif
O aš tiek pravargau su tais štampais doh.gif O tas lipalas ar gerai nusiima? O bazę ir topą turiu HG, tai tada viskas ok bus.
Atsakyti
QUOTE(viktoshka @ 2015 11 20, 14:28)
Jolkuce, ačiū labai aciuks.gif
O aš tiek pravargau su tais štampais doh.gif O tas lipalas ar gerai nusiima? O bazę ir topą turiu HG, tai tada viskas ok bus.

nezinau, isbandysi pati, papasakosi mums, kas ten kaip lupas biggrin.gif


o cia dar vienos akys ax.gif Velena 30nr ant juodo pagrindo.

user posted image
Atsakyti
Merginos, reikia patarimo mirksiukas.gif
Lakuoju nagus tik sau, bet paskutiniu metu, valant lipnumą dingsta blizgesys. Čia tikriausiai lempai pabaiga? Aišku pastebėjau ir tai jog tepant topą jau šepetėlis perima lako spalvą...... doh.gif Lakuoju per mėn pora kartu. Naudoju metus. Ačiū už patarimus....
Atsakyti
Keiskit lempas 4u.gif
Jolkuce, jusų darbai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Canary* @ 2015 11 23, 00:23)
Keiskit lempas 4u.gif
Jolkuce, jusų darbai nuostabūs wub.gif

4u.gif aciu

Meredaitė tamsias spalvas ilgiau laikyk lempoje, arba pasikeisk lemputes naujomis, plius isemus is lempos neskubek iskar valyti lipnumo, leisk nagams"atvesti" bent 30sek.
Atsakyti
laba, gal kas isbande sviesias spalvas-pvz beauty sleep - is naujos IBD kolekcijos? ar neblunka? nedryzuoja? neskilineja ?iaciu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas1: 24 lapkričio 2015 - 21:20
QUOTE(ritukas1 @ 2015 11 24, 21:17)
laba, gal kas isbande sviesias spalvas-pvz beauty sleep - is naujos IBD kolekcijos? ar neblunka? nedryzuoja? neskilineja ?iaciu!

as nebandzius, bet cia yra sioks toks aprasymas, kad reikia vos ne 4 sl pilnai padengti g.gif
http://www.manictalo...ml#.VlS7cXYrKkk
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2015 11 24, 23:33)
as nebandzius, bet cia yra sioks toks aprasymas, kad reikia vos ne 4 sl pilnai padengti g.gif
http://www.manictalo...ml#.VlS7cXYrKkk

aciu, taip ir maniau... gal turite kokia gera sviesia spalva kuri gerai pasidengtu bent 3 sluoksniais, tiek to ...suprantu kad 2 sl nerealu...
Atsakyti