Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Canary* @ 2016 05 17, 17:15)
Aš su HG spalvom pykstuosi, o gal tik tokios brudnos man pasitaikė  ax.gif  Man patinka ibd, cuccio, draugaut galiu su EzFlow ir progel biggrin.gif Dar SPN labai patinka

Tai va, kiek zmoniu tiek nuomoniu, nors ibd man irgi patinka, progel ir ezflow puse velnio, bet patinka ir harmony. Nepatinka OPI ir ORLY doh.gif O kas tas SPN?
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2016 05 17, 12:39)
Merginos paprotinkit 4u.gif  Ar daug kainuoja pradinė investicija susipirkti reikalingas priemones (lempa,bazes, topus ir t.t.) lakavimuisi sau namuose  blush2.gif kuriam maždaug laikui uztenka tu priemoniu  blush2.gif  ačiū 4u.gif

i 150e panasiai isitekau, lakuojuosi jau pusmeti, lako pradziai pirkau 4 buteliukus. spalvos pabodo norisi nauju, nors lako dar laaabai daug.pirkau tik lempa lt, o kitka siunciausi is buynail. lakus , baze, topa viskas hg. juoda spalva iskart pardaviau nes kazkokia skysta... metines, koralines po 3 sl tepu, dar turiu baklazanine kurios pora sl uztenka, ir tobula raudona kurios ir vieno sl pakanka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veiducka: 17 gegužės 2016 - 19:15
SPN irgi geliniai lakai. Su jais dirbau, kai praktiką atlikinėjau salone. Man jie patiko. Lengvai nusiiminėja, gerai nešioja moterys , nesilaupo visiškai, beje, su jų baze ir topu. Kaip draugauja su kitom bazėm ar topais, negaliu komentuot. Spalvos visos dengiasi gerai, šviesios irgi, nesigarbanoja, nebėga į odeles, konsistencija pats tas, kaip man, nei skystas, nei tirštas, gerai pigmentuoti. Esu anksčiau kažkada įkėlus nuorodą,ji labiau man tinka, nes man patogu iš čia siųsis, jei norėčiau, bet , kai ieškojau, kur įsigyt juos, mačiau , kad Lenkijoj juos platina irgi :
http://www.spnnails....y/hybrid_uv_laq
Atsakyti
Ačiū, merginos 4u.gif O kaip dėl nagų būklės po gelinių lakavimų? Nesuprastėjo nagai? Netapo plonesni ir pan? Aš dar iš tų senų iškasenų, kur lakuojasi paprastu laku biggrin.gif 2 kartus prieš šventes nusilakavau ilgalaikiu ir.... kaip sako, kartą paragavęs negali sustot smile.gif nors bijau sugadinti nagus, nes jie pas mane pakankamai tvirti ax.gif
Atsakyti
kol lakavau tik pati, viskas ok, per 7 men nonstop lakavimo nepastebejau visiskai jokiu pokyciu, nedariau visiskai pertrauku tarp lakavimu. nuejau po tu 7men pas manikiurininke ir amen nagams sad.gif prikepino laka taip, kad nuimti nesudrozus nago buvo neimanoma.. tai trecias menuo vargstu dabar, lakuojuosi paprastu, galiukai ir skyla, ir sluoksniuojasi, laukiu, kol nuaugs.. kol pati lakavau, man atrodo kaip tik nagu bukle buvo pagerejus, reciau luzdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2016 05 18, 12:18)
kol lakavau tik pati, viskas ok, per 7 men nonstop lakavimo nepastebejau visiskai jokiu pokyciu, nedariau visiskai pertrauku tarp lakavimu. nuejau po tu 7men pas manikiurininke ir amen nagams sad.gif prikepino laka taip, kad nuimti nesudrozus nago buvo neimanoma.. tai trecias menuo vargstu dabar, lakuojuosi paprastu, galiukai ir skyla, ir sluoksniuojasi, laukiu, kol nuaugs.. kol pati lakavau, man atrodo kaip tik nagu bukle buvo pagerejus, reciau luzdavo smile.gif


Tai čia manikiurininkė žiopla pasitaikė, ar dirba su prastom priemonėm, kad taip nutiko po 1 apsilankymo?
Atsakyti
QUOTE(Saule222 @ 2016 05 17, 13:39)
Merginos paprotinkit 4u.gif  Ar daug kainuoja pradinė investicija susipirkti reikalingas priemones (lempa,bazes, topus ir t.t.) lakavimuisi sau namuose  blush2.gif kuriam maždaug laikui uztenka tu priemoniu  blush2.gif  ačiū 4u.gif

Man kainavo 70 Eu kartu su lempa ir trim lako spalvom 4u.gif

QUOTE(Saule222 @ 2016 05 18, 10:21)
Ačiū, merginos 4u.gif O kaip dėl nagų būklės po gelinių lakavimų? Nesuprastėjo nagai? Netapo plonesni ir pan? Aš dar iš tų senų iškasenų, kur lakuojasi paprastu laku biggrin.gif 2 kartus prieš šventes nusilakavau ilgalaikiu ir.... kaip sako, kartą paragavęs negali sustot smile.gif nors bijau sugadinti nagus, nes jie pas mane pakankamai tvirti ax.gif

Mano nagai labai silpni patys, tai užsiauginti juos galiu tik lakuodama geliu. Tad man jis padeda (kaip apsauginis šarvas smile.gif )
Atsakyti
Pora patarimu is mano puses del lako nelaikymo ir "per stipraus" laikymo: smile.gif

Neleisti manikiurininkei bazes tepti gelio teptuku, nes per plonas sluoksnis prikepina laka prie nago nebenutirpdomai!

Nusilakavus geliniu laku, geras 24 valandas nemirkyti ilgai nagu ir vengti dregmes, taip leidziant galutinai susipolimerizuoti lakui, o tada jau jis laikys ilgai (jeigu viskas buvo atlikta gerai) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Referee @ 2016 05 18, 13:15)
Neleisti manikiurininkei bazes tepti gelio teptuku, nes per plonas sluoksnis prikepina laka prie nago nebenutirpdomai!

Tai baze reikia tepti storai? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vesela: 18 gegužės 2016 - 14:03
QUOTE(Saule222 @ 2016 05 18, 12:30)
Tai čia manikiurininkė žiopla pasitaikė, ar dirba su prastom priemonėm, kad taip nutiko po 1 apsilankymo?

manau vis tik nuo meistres priklauso, o ne nuo priemoniu, nes ta paskutini karta, kai neatgramdziau lako- su perfect nails buvo daryta. kita meistre anksciau yra lakavus su tom paciom priemonem ir nusieme puikiai biggrin.gif

QUOTE(Referee @ 2016 05 18, 13:15)
Pora patarimu is mano puses del lako nelaikymo ir "per stipraus" laikymo: smile.gif

Neleisti manikiurininkei bazes tepti gelio teptuku, nes per plonas sluoksnis prikepina laka prie nago nebenutirpdomai!


kalbat apie tokio tipo teptuka?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2016 05 18, 16:56)
kalbat apie tokio tipo teptuka?
user posted image


Taip, tokie gelio teptukai labai plonai uztepa baze, to visiskai geliniam lakavimui nereikia. Meistres ji naudoja, nes su juo greiciau. O is tikruju reiketu tepti su buteliuke esanciu teptuku, jis uztepa nei plonai, nei storai, tiesiog tiek kiek reikia. Manikiurininkes dar ir bonda tepa per visa naga, kad butu tikros del laikymo... Ne visada tiek reikia, veliau kencia nagas nuimant.
Atsakyti
QUOTE(vesela @ 2016 05 16, 12:38)
Man su gelinio lako nuemimu irgi sunkoka, SN ir harmony nusieme neblogai, naudoju harmony nuemeja. Bet atejo viena kliente, kuriai bandziau nuimt su harmony valikliu, po 15 min nenusieme nei trupucio, tada dejau antra karta su nuemeju is cascados irgi nei truputi neatsoko lakas, tada bandziau su acetonu, ir velgi nieko  g.gif  kas cia per velnias tas lakas galejo buti? Kliente minejo kad juodam buteliuke  doh.gif


O aš taip sau nusiiminėju doh.gif bet gsl dėl to, kad lakuoju su Ibi lakais ir dar įgūdžių trūksta blush2.gif

Skaitau jus ir vis semiuosi žinių 4u.gif
Atsakyti