Įkraunama...
Įkraunama...

Dulkių siurbliai - 6

QUOTE(Kikker @ 2015 12 18, 13:05)

Nepasitikiu tais "stebuklais". Geriau toks variantas http://www.ikea.com/...ducts/20281216/
Atsakyti
O kaip jums dyson siurbliai? apziurejau dc52 allergy. Man patinka, kad jokiu maiseliu nera, labia cia isgyre man. O as napsisprendziu ax.gif
Butas 100kv, augintiniu neturim, tik du maziukus vaikus smile.gif as labai jautri dulkem, bet alergijos neturiu. Kazkaip skaitineju dabar atsiliepimus, tai labia daug blogu radau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikste: 19 gruodžio 2015 - 23:03
QUOTE(Sikste @ 2015 12 19, 23:33)
O kaip jums dyson siurbliai? apziurejau dc52 allergy. Man patinka, kad jokiu maiseliu nera, labia cia isgyre man. O as napsisprendziu  ax.gif
Butas 100kv, augintiniu neturim, tik du maziukus vaikus smile.gif as labai jautri dulkem, bet alergijos neturiu. Kazkaip skaitineju dabar atsiliepimus, tai labia daug blogu radau sad.gif

Manau, kad tai tikrai prastas kokybės/kainos santykis, energijos efektyvumas - E, kilimų valymas - D, triukšmas - 85 dB. Aš turiu Philips FC9921 ir visiem rekomenduoju:) Jei ne - galit ką nors iš electrolux paieškot. Bosch labai geri cikloniniai, tik Lietuvoj jais neprekiauja ir Amazon.de į LT nesiunčia
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2015 12 20, 00:33)
O kaip jums dyson siurbliai? apziurejau dc52 allergy. Man patinka, kad jokiu maiseliu nera, labia cia isgyre man. O as napsisprendziu  ax.gif
Butas 100kv, augintiniu neturim, tik du maziukus vaikus smile.gif as labai jautri dulkem, bet alergijos neturiu. Kazkaip skaitineju dabar atsiliepimus, tai labia daug blogu radau sad.gif

O kaip toks:
http://www.thomas.ru...ir-allergy-pure
Ne ciklonas, bet be maišelių.
Atsakyti
Sveiki,

Reikia patarimo kokį dulkių siurblį pirkti: namuose pagrinde laminatas, yra suniukas ir kačiukas, tad reiktų, kad jų plaukelius taip pat surintų.. Kokį patartumėte pirkti? Kaina būtų ~200Eur.

Dulkių siurbliai su maišeliu turbūt grynas vargas ar ne? Nes kaip didelė kvadratūra, reiktų manau greitai keitinėti juos..
Atsakyti
Sveiki,
rekomenduokit "savaitgalinį" siurblį: siurbiama kvadratūra iki 100 kvadratų, vienas nedidelis kilimas, vienas didelis non stop besišeriantis šuo.

Reikalavimai siurbliui: BE VANDENS (noriu trenkt po velnių Arnica Bora, net negaliu žiūrėt į jį ir jam patarnaut po siurbimo...galų gale viduj kibiro taip užstrigo "aparatūra", kad neišsiardo plovimui), būt gerai be mašelių, gali būt triukšmingas, nedidelis ir pigus. Biudžetas siurbliui iki 100 eurų, gali būt ir gerokai pigiau smile.gif

Kasdienai naudoju Electrolux šluotą jau porą metų. Statau paminklą žmogui, kuris tą pakraunamą šluotą išrado thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 29 gruodžio 2015 - 11:17
Gal kas turit ir galit parašyt atsiliepimą g.gif ačiū 4u.gif
http://www.btn.lt/zuoorigw
https://www.avitela....et-mabl-pl1200w
Atsakyti
sveiki, ieskom sriublio sluotos, iki 200 eur +-.. sakykite, kaip sie modeliai?
Electrolux ZB3103
Boch BCH6256N1 (cia kazkuri rase, jog turi)

namie 4 asmenys, 100 kv.m. namai, du vaikai, trupiniai ir tt pastovus, ant baldu ir pan.. yra ir kilimu, ir laminatas.. noretusi, kad nebutu pats sunkus daiktas, tiktu ir baldams, ir voniai.. tad nezinau, Boch brangiau, bet lyg galingesnis? bet ar nebus pats sunkesnis kaip prietaisas?

ar ka dar galetumet pasiulyti? norisi ir gerai siurbiancio, nesunkaus daikto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2015 12 30, 12:49)
sveiki, ieskom sriublio sluotos, iki 200 eur +-.. sakykite, kaip sie modeliai?
Electrolux ZB3103
Boch BCH6256N1 (cia kazkuri rase, jog turi)

namie 4 asmenys, 100 kv.m. namai, du vaikai, trupiniai ir tt pastovus, ant baldu ir pan.. yra ir kilimu, ir laminatas.. noretusi, kad nebutu pats sunkus daiktas, tiktu ir baldams, ir voniai.. tad nezinau, Boch brangiau, bet lyg galingesnis? bet ar nebus pats sunkesnis kaip prietaisas?

ar ka dar galetumet pasiulyti? norisi ir gerai siurbiancio, nesunkaus daikto 4u.gif


Pas mane bosh'as. Namie 4 zmones ir suo, kvadraturos panasiai (siek tiek maziau, bet baterijos uztenka pora kartu namus prasiurbt ir dar lieka). Kaip jau minejau, kilimu nera, tik vienas nedidelis prie duru, tai antru "lygiu" siurblys suns plaukus is jo istraukia smile.gif Nesunkus (man) jis, bet jei lubas siurbt, tai apsunktu biggrin.gif Vienintelis is Jusu nurodytu poreikiu, tai nezinau, ar baldus su juo patogu butu siurbt... Nu bent jau as tai nebandziau. Nors as ir su paprastu siurbliu nelabai baldus siurbiu, tai gal cia tik iprocio ir praktikos reikalas smile.gif Zodziu, galios pas ji nemazai, pacio stipriausio lygio tai net nejungiu (nebent pasizaidimui smile.gif), nes nera poreikio. Jei jau visisko universalumo reiktu, tai as jam turbut priedus nusipirkciau - visa rinkini.
Atsakyti
Sveiki,

Tėvams reikia papildomo dulkių siurblio. Turi su vandeniu, bet labai nepatogu su juo naudotis kai reikia greitai išsiurbti kambarius. Perskaičiau visą temą, tačiau visų biudžetai kur kas didesni..

Pagrindinės savybės, kietų grindų valymas ir svoris... Internete radau labai patrauklų variantą: https://www.avitela....-vc07f30wnhr-sb

Metinių energijos sąnaudų klasė A
Dulkių išleidimo energijos klasė A
Dulkių surinkimo nuo kietų grindų klasė A
Dulkių surinkimo nuo minkštų paviršių klasė D

Svoris 5,5 kg..

Turite pastebėjimų ?
Atsakyti
QUOTE(jakku @ 2016 01 02, 12:55)
Sveiki,

Tėvams reikia papildomo dulkių siurblio. Turi su vandeniu, bet labai nepatogu su juo naudotis kai reikia greitai išsiurbti kambarius. Perskaičiau visą temą, tačiau visų biudžetai kur kas didesni..

Pagrindinės savybės, kietų grindų valymas ir svoris... Internete radau labai patrauklų variantą: https://www.avitela....-vc07f30wnhr-sb

Metinių energijos sąnaudų klasė A
Dulkių išleidimo energijos klasė A
Dulkių surinkimo nuo kietų grindų klasė A
Dulkių surinkimo nuo minkštų paviršių klasė D

Svoris 5,5 kg..

Turite pastebėjimų ?

Neleido redaguoti tai papildomai pridedu info. Na apžiūrėjus siurblį atrodė viskas kaip ir gerai, tačiau neturėjo jam skirtų maišų ar tai yra problema ? Beje konsultantas keistai išsireiškė dėl nurodomų klasių... Siūlė kažkokį siemens su kietų grindų klase D ir sakė jokio skirtumo tikrai nėra... Kai aš paminėjau klases, nesigilino su išsireiškimu "aj nesvarbu"... Kas nors galite pakomentuoti ?
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2015 12 29, 12:12)
Sveiki,
rekomenduokit "savaitgalinį" siurblį: siurbiama kvadratūra iki 100 kvadratų, vienas nedidelis kilimas, vienas didelis non stop besišeriantis šuo.

Reikalavimai siurbliui: BE VANDENS (noriu trenkt po velnių Arnica Bora, net negaliu žiūrėt į jį ir jam patarnaut po siurbimo...galų gale viduj kibiro taip užstrigo "aparatūra", kad neišsiardo plovimui), būt gerai be mašelių, gali būt triukšmingas, nedidelis ir pigus. Biudžetas siurbliui iki 100 eurų, gali būt ir gerokai pigiau smile.gif

Kasdienai naudoju Electrolux šluotą jau porą metų. Statau paminklą žmogui, kuris tą pakraunamą šluotą išrado  thumbup.gif



Kaip aš jus suprantu!! Tos pačios bėdos su arnica,negaliu jo pakęst ir ieška ukito- rekomendavę ji tai nžn ką galvojo..
Atsakyti