Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 5

QUOTE(w.i.t.c.h @ 2017 01 21, 12:15)
Laba diena,

renkuosi kombainą ir truputi pasimečiau dėl tu Kitchen Aid.
Nes noriu pirkti iki 600 €, max 700 €.

Ir jeigu pirkti šitą:
http://www.bigbox.lt...re-red.html#top

tai ar jis su tokiu galingumu man normaliai išminkys tešlą? Ypač jei ji bus kieta.



Šie kombainai kitaip gaminami, be problemų ne tik koldūnų tešlą išmaišys. Nežiūrėkite į Kitchen Aid galingumą, tai nieko bendro su Boscho kombainų darbu. Manau jau vien komentarus amazone paskaičiusi pamatysite, kad tas daiktas puikus tik kainuoja daug
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2017 02 03, 13:50)
Isigyjau Bosch MUM54251. Kurio peiliu svogunus pjaustot? Man labiau noretusi,kad kapotu juos  mastau.gif


Deja sitas kombainas nekapoja, ko man labai truksta, net jokio malunelio neturi...
Atsakyti
Sveiki. Renkuosi kombaina. Tik reikalas tas kad kad jo man reikia praktiskai viskam. Atsibodo uzgriozdinta virtuve nuo kapokliu, pjaustykliu, mikseriu, plakikliu bei visokio buitinio bordako smile.gif
Gaminu nuo A iki Z. Reikia galingo, funkcionalaus, atsparaus daikto..
Vakar vyras parode kenwood kmm063. Tai beziuredama ir pasimeciau situ kombainu platybese.. aisku butent sito kenwoodo ir kaina isgazdino.. noretusi gal itilpti iki 600e jei imanoma?
Gal galetumet kazka rekomenduoti?
Atsakyti

Galiu pasakyti tik tiek, kad iki Bosch mum57860 turėjom philips paprastesnį kombainą (paprastumas tame, kad visi peiliai tvirtinasi centre iš dugno, o ne iš viršaus kaip bosch mum). Senajį kombainą naudojom 5 metus, naująjį turiu jau 3 metus.. Ir ką galiu pasakyti nu nieku gyvu negrįžčiau prie to principo, kai viskas tvirtinasi centre iš dugno - nes mažo kiekio neišmaišo ir neišplaka, sviestinę tešlą įveikdavo, bet papukšėdamas ir reikėdavo išėmus daminkyti iki bendo gumulo. Su dabartiniu principu kai mentelės ir šluotelės iš viršaus, na nepalyginamas skirtumas. Kokteilinę naudoju - kokteiliams ir trintoms sriuboms, mėsmalė - mėsai, žemaičių blynams ir sausainiams (su papildomu antgaliu), pjaustyklė ir tarkavimas naudojami irgi liuks. Dar tik dabar dairausi į ledų gaminimo priedą...nes vaikai namie :)

Atsakyti

Sveiki. Renkuosi kombaina. Tik reikalas tas kad kad jo man reikia praktiskai viskam. Atsibodo uzgriozdinta virtuve nuo kapokliu, pjaustykliu, mikseriu, plakikliu bei visokio buitinio bordako smile.gif
Gaminu nuo A iki Z. Reikia galingo, funkcionalaus, atsparaus daikto..
Vakar vyras parode kenwood kmm063. Tai beziuredama ir pasimeciau situ kombainu platybese.. aisku butent sito kenwoodo ir kaina isgazdino.. noretusi gal itilpti iki 600e jei imanoma?
Gal galetumet kazka rekomenduoti?

Savu laiku irgi į kenwood dairiausi, bet norėjau su kuo daugiau metalinių detalių - o tada jau kaina baisulinė. Kaip ir rašiau prieš tai išsirinkau Bosch MUM57860, dabar gal jau ir galingesnių tokios komplketacijos yra. Kol kas trūksta tik vaisių trynimo/sulčių spaudimo priedo, bet nepasiryžtu investuoti, kol atskira sulčiaspaudė puikiai veikia.

Atsakyti
Sveiki, gal kas nors su kokiu nors prietaisu darote iš riešutų sviestą?

Kelis variantus išbandžiau, bet idealaus kol kas nėra.. Geriausia, ką pavyko išrasti tai permalti 3 kartus su sena rankine mėsmale, po to su rankiniu blenderiu sumalti iki sąlyginai skystos masės. Tas malimas gana ilgai užtrunka, nes blenderis labai greitai įkaista, kokius pusę kg norint sumalti reikia 3-4 kartus pertraukas daryti, kad atauštų (600w senas Philips nusibaigė, kitas naujesnis 650w šiaip ne taip mala, bet irgi kaista, 700 ar 750 bosch irgi greit užkaista, nors sumala sakyčiau prasčiau, nei Philips).

Bandžiau dar malti blenderiu mažame inde, dideliame, kokteilinėje, kombaine, bet visais atvejais masė prilimpa prie kraštų vos pradėjus malti ir peiliai sukasi praktiškai tuščia eiga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prisikiškiakopūsteliaudavome: 19 vasario 2017 - 15:37
Perku BOSCH MUM58243, matau diskutavote apie mėsos malimą bei kapojimą. O kuris priedas kapoja? Nes mėsmalė man neaktuali, turiu atskirą. Bet su kuriuo daiktu galėčiau smulkiai kapotą mėsą daryti?

Atsakyti
QUOTE(Mortale @ 2017 02 07, 18:06)
Gaminu nuo A iki Z. Reikia galingo, funkcionalaus, atsparaus daikto..
Vakar vyras parode kenwood kmm063. Tai beziuredama ir pasimeciau situ kombainu platybese.. aisku butent sito kenwoodo ir kaina isgazdino.. noretusi gal itilpti iki 600e jei imanoma?
Gal galetumet kazka rekomenduoti?

Naudojame tos klasės Kenwood gal jau 10 metų. Garsas kaip traktoriaus belorus, bet jokių problemų. Superinis prietaisas!
Jūsų minėtas taip pat senas, bus pakeistas į KVC7320S.
Atsakyti
QUOTE(Mortale @ 2017 02 07, 17:06)
Sveiki. Renkuosi kombaina. Tik reikalas tas kad kad jo man reikia praktiskai viskam. Atsibodo uzgriozdinta virtuve nuo kapokliu, pjaustykliu, mikseriu, plakikliu bei visokio buitinio bordako smile.gif
Gaminu nuo A iki Z. Reikia galingo, funkcionalaus, atsparaus daikto..
Vakar vyras parode kenwood kmm063. Tai beziuredama ir pasimeciau situ kombainu platybese.. aisku butent sito kenwoodo ir kaina isgazdino.. noretusi gal itilpti iki 600e jei imanoma?
Gal galetumet kazka rekomenduoti?


jei ka issirinkot,pasidalinkite,nes man lygiai taip pat akutalios panasios problemos 4u.gif


Sveiki, gal kas nors su kokiu nors prietaisu darote iš riešutų sviestą?


Mano patarimas butu (prisiskaicius zaliavalgiu puslapiuose tongue.gif ) kad naudot NE MAŽIAU 1000w galingumo prietaisą riešutų sviesto gaminimui,kitaip vargsit ir jus ir aparatas.Idealiu atveju butu smagu ir daugiau tų watų.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2017 02 21, 15:23)
Sveiki, gal kas nors su kokiu nors prietaisu darote iš riešutų sviestą?

Mano patarimas butu (prisiskaicius zaliavalgiu puslapiuose  tongue.gif ) kad naudot NE MAŽIAU 1000w galingumo prietaisą riešutų sviesto gaminimui,kitaip vargsit ir jus ir aparatas.Idealiu atveju butu smagu ir daugiau tų watų..  ax.gif


Na, bet ar vatai viską apsprendžia? Nes iki tam tikro lygio susmulkinus riešutai pradeda darytis lipnūs ir aplimpa indo sieneles, jeigu malama inde, tad kol kas įsitikinau, kad užbaigti malti iki skystumo įmanoma tik su rankiniu blenderiu, pvz. tokiu:

vartotojo įkelta nuotrauka


O rankinį tai max 800w teko matyti ir kad būtų apsauga nuo perkaitimo nemačiau kol kas (matyt neapsimoka tas reikalas biggrin.gif). O tie galingesni (zyle, vitamix, blendtec, nežinau daugiau gamintojų), bent kiek mačiau, visi koktelinės tipo - vos 500w toks susitvarko puikiai, bet tik kol aplimpa indo sienelės - tuomet visa masė ant šonų ir tuščiai sukasi:

vartotojo įkelta nuotrauka

Bandyta dar tokiuse induose (tiek didesniame tiek mažesniame, Philips'o kažkodėl abudu prasisuko po kurio laiko, nors ir nebuvo virš normos pridėta, apskritai ten juokingas kiekis telpa į tuos indukus):

vartotojo įkelta nuotrauka


Tokio tipo kombaine, berods 1000w - tas pats rezultatas, kaip ir kokteilinėje:

vartotojo įkelta nuotrauka

P.S. gal užvesite ant kelio, kuriuose puslapiuose tie žaliavalgiai renkasi ir panašiais klausimais kalba? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prisikiškiakopūsteliaudavome: 23 vasario 2017 - 00:39

Keletas klausimėlių tiems, kurie įsigijo Bosch MUM54251 kombainą (prieš tai tokio daikto neturėjau, todėl kyla klausimų) :

 

kaip supratau norint tarkuoti bulves, reikia pirkti atskirai tą diskelį?

mėsmalė ir pjaustymo peilis kubeliais yra (pasitikslinu)?

ar užtenka tų pjaustymo peilių daržovėms? pvz kopūstams pjaustyti, burokėliams tarkuoti?

kaip sekasi minkyti tešlą?

Labau lauksiu atsakymų...

Atsakyti
Jau ilgai renkuosi kombaina, bet niekaip negaliu uztaikyti ant parduotuves, kur man viska issamiai paaiskintu. Gal kas cia pades? Turiu daug kriteriju ir internete nepagaunu tokio kombaino, kuris viska atitiktu.

1. Labai noriu, kad butu korijietisku morku tarkavimo peilis. Nezinau, ar tiksliai pavadinau, bet tai kaip burokines tarkos principas, tik daug smulkesnis. Jei dar ir bulvine tarka butu - is viso idealus.

2. Taip pat labai noriu, kad tvirtintusi gera, galina, nepuksinti mesmale.

3. Kad susitvarkytu su tesla.

4. Kartais gaminu namine pasta, taigi tas antgalis irgi butu puikus sprendimas.

5. Kokteiline.


Ka rinkits? ax.gif
Atsakyti