Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: originalūs ar padirbti?

QUOTE(Monteverte @ 2016 05 07, 11:59)
Tu tiek pat neteisi, nes nepastebėjai svarbiausio. Svarbiausias neoriginalumo įrodymas buvo tas, kurį pastebėjai ne tu, o RitaRazi. Taip kad ekspertė iš tavęs labai prasta, mokytis dar ir mokytis.
Ką ten žiūrėt į tą užrašą? Juk tai palietos, tikrai ne puikiausios kokybės nuotraukos. Žiūrėt galima tik sudėjus du buteliukus gyvai. O jei jau nagrinėji foto nuotraukas ir bandai ekspertę vaidinti, tai vaidink iki galo ir surašyk visus iki vieno pastebėjimus, nes minkšta ta tavo ekspertizė šį kartą buvo. 10 points go to Ritarazi, 1 point goes to Pink Pepper biggrin.gif

Skaityt ismok. RitaRazi tau tik paaiskino, ka as turejau omeny rasydama, kad uzrasas ne is tos puses. Visos cia suprato, isskyrus tave. Sufeilinai, bet vis tiek ardaisi.
Atsakyti
Merginos reikia pagalbos.
Pirkau is cia esancios nares Montale kvepalus Roses Musk.
Kadangi turi daug geru atsiliepimu - net neabejau..
Grizusi issipakavau ir nustebau nes bonkute radikaliai skiriasi nuo mano turimu, kuriuos beveik subaigiau ir pirkau Creme de la creme.
Dezute ruzava, nors turi buti juoda, buteliukas kitoks.
Papurskiau savo kvapa ir nauja kvapa ant abieju ranko, jau po 2 valandu nusipirktu kvepalu kvapo neliko, o juk manieji visa diena kvepia (kai pirkau pardaveja juo uzuode apie 13 val nors isejus buvau nuo 7 ryto is namu, del to juos ir dievinu) . PLius net nera jokio galiojimo koduko kaip turi buti ir yra ant mano turimu.
As darau isvada - jog kvepalai nera orginalus. Prisegu nuotrauka (po desine puse pirkti siandiena, po kaire - manieji is Cremines) .
Sumokejau 70 eur - tad ismesti tokia suma - dideli pinigai. Ji sake rasyti cia, jeigu jus man pritarsite - grazins pinigus.
Laukiu nuomoniu...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Radau google, kad tokie buteliukai Arabijos rinkai skirti.
Gal kuri daugiau pasakys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rastafarinas @ 2016 05 12, 18:11)
Radau google, kad tokie buteliukai Arabijos rinkai skirti.
Gal kuri daugiau pasakys  4u.gif


linkas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 12 gegužės 2016 - 18:14
O spaustukas kaip atrodo? Jis labiausiai išduoda montale padirbini. Buteliuku spalva gali skirtis priklausomai nuo partijos, net kvapas kažkiek, deja skiriasi sad.gif ant senesnės laidos buteliukų jokiu galiojimo skaitmenų nera.

O gal jie tiesiog pagedę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MOja: 12 gegužės 2016 - 18:42
QUOTE(MOja @ 2016 05 12, 19:42)
O spaustukas kaip atrodo? Jis labiausiai išduoda montale padirbini. Buteliuku spalva gali skirtis priklausomai nuo partijos, net kvapas kažkiek, deja skiriasi sad.gif  ant senesnės laidos buteliukų jokiu galiojimo skaitmenų nera.

O gal jie tiesiog pagedę?


As taip pat pagalvojau apie spaustukus. Patikrinau ir pati medziaga skiriasi, nors nepasakyciau kad labai daug.
As irgi pamaniau gal but cia koks nors senas leidimas , gal tikrai jie yra pagede .
Bet juk Montale pasizymi, jog ju kvepalai yra tikrai stiprus ir ilgai isliekantys, neveltui tas aliejukas ant kaklo lieka kai purski, o cia bleso bleso ir po poros val (laika nuemiau ) nebera nieko ant odos.

Del to kad skirta Arabijos rinkai, turbut dauguma zinom , kas is ten esame gavusios , jog kvepalai bun DAR stipresni negu iprastai. As vienus esu del to pardavusi- nes buvo tiesiog per stiprus.

P.s. Susitikau su nare - atgavau pinigus. Ji teigia , jog tokiu galima ir Cremineje rasti, na as ten per kiek laiko lankausi - butent situ tokiu neesu macius. Yra nebent Intense Roses Musk (su juoda spalva ) .Plius jau ne pirmas buteliukas . Gal kas ten yra mates tokiu ?

Tiesiog idomu issiaiskinti kaip su jais yra, nes pardaveja tikrai atrodo patikima ir isitikinusi ju originalumu.
Nors Montale tinklalapyje tokiu nera taip pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MenulynaSon: 12 gegužės 2016 - 18:51
QUOTE(MenulynaSon @ 2016 05 12, 18:50)
As taip pat pagalvojau apie spaustukus. Patikrinau ir pati medziaga skiriasi, nors nepasakyciau kad labai daug.
As irgi pamaniau gal but cia koks nors senas leidimas , gal tikrai jie yra pagede .
Bet juk Montale pasizymi, jog ju kvepalai yra tikrai stiprus ir ilgai isliekantys, neveltui tas aliejukas ant kaklo lieka kai purski, o cia bleso bleso ir po poros val (laika nuemiau ) nebera nieko ant odos.

Del to kad skirta Arabijos rinkai, turbut dauguma zinom , kas is ten esame gavusios , jog kvepalai bun DAR stipresni negu iprastai. As vienus esu del to pardavusi- nes buvo tiesiog per stiprus.

P.s. Susitikau su nare - atgavau pinigus. Ji teigia , jog tokiu galima ir Cremineje rasti, na as ten per kiek laiko lankausi - butent situ tokiu neesu macius. Yra nebent Intense Roses Musk (su juoda spalva ) .Plius jau ne pirmas buteliukas . Gal kas ten yra mates tokiu ?

Tiesiog idomu issiaiskinti kaip su jais yra, nes pardaveja tikrai atrodo patikima ir isitikinusi ju originalumu.
Nors Montale tinklalapyje tokiu nera taip pat.


O kas konkrečiai buteliuke jums nepatinka? Tokio " formato" buteliuku turiu ne viena, tiek 50 tiek 100ml.. o dėl kvapo- yra teke isigyt neabejotinai oriģinalu montale, kuris praktiškai jokio kvapo neturėjo sad.gif
Atsakyti
As pamaciau tik tiek , kad buteliukai skiriasi. Man tai nemaisytu, BET esminis kirtis cia buvo tai - kad kvapas dingsta per pora valandu, kai is kremines laiko begalo ilgai butent TOKIO PACIO pavadinimo kvapas.
Man visai nesvarbu kaip tas buteliukas atrodo, jeigu kvapas ir sleifas butu toks pats, tai as dar vaziuociau nusipirkti, jeigu is Arabu ir irgi laikytu ilgai - bravo taip pat, taciau kai taip ryskiai skiriasi jo laikymas, sudejus su kitokiu buteliuko isvaizda - gavau savo prielaida..

O beja , zinau , kad ne i tema, bet kurie kvapai buvo tokie prasti? Kad apeiti tokius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MenulynaSon: 12 gegužės 2016 - 19:14
QUOTE(MenulynaSon @ 2016 05 12, 19:12)
As pamaciau tik tiek , kad buteliukai skiriasi. Man tai nemaisytu, BET esminis kirtis cia buvo tai - kad kvapas dingsta per pora valandu, kai is kremines laiko begalo ilgai butent TOKIO PACIO pavadinimo kvapas.
Man visai nesvarbu kaip tas buteliukas atrodo, jeigu kvapas ir sleifas butu toks pats, tai as dar vaziuociau nusipirkti, jeigu is Arabu ir irgi laikytu ilgai - bravo taip pat, taciau kai taip ryskiai skiriasi jo laikymas, sudejus su kitokiu buteliuko isvaizda - gavau savo prielaida..

O beja , zinau , kad ne i tema, bet kurie kvapai buvo tokie prasti? Kad apeiti tokius smile.gif

Montale steam aoud- palikdavo tik riebalu dėmę ant odos, kvapo 0.
Atsakyti
QUOTE(MenulynaSon @ 2016 05 12, 20:12)
As pamaciau tik tiek , kad buteliukai skiriasi. Man tai nemaisytu, BET esminis kirtis cia buvo tai - kad kvapas dingsta per pora valandu, kai is kremines laiko begalo ilgai butent TOKIO PACIO pavadinimo kvapas.
Man visai nesvarbu kaip tas buteliukas atrodo, jeigu kvapas ir sleifas butu toks pats, tai as dar vaziuociau nusipirkti, jeigu is Arabu ir irgi laikytu ilgai - bravo taip pat, taciau kai taip ryskiai skiriasi jo laikymas, sudejus su kitokiu buteliuko isvaizda - gavau savo prielaida..

O beja , zinau , kad ne i tema, bet kurie kvapai buvo tokie prasti? Kad apeiti tokius smile.gif


ant manęs Roses Elixir - išgaruoja moment. Originalumu neabejoju. O kiti stovi kaip prilipę - visą dieną.. g.gif Aoud musk - irgi nelabai ant mano odos laikosi.

O štai Chocolate greedy - stovi kaip įbestas. Blogesnio kvapo retai rasi, bet laikymoi jėga nenutelbiama. Louban gerai laikosi, Damascus - irgi..

Net nežinau, nuo ko čia priklauso g.gif

Bet šiaip ar taip - jei jums kėlė abejonę, gerai padarėte. Gal kvepalai ir originalūs, bet geriau miegasi, kai pinigai kišenėj, o abejonės paliktos vakar dienai..
Atsakyti
Buteliukai tai gali skirtis. O dėl kvapo laikymosi - tikrai įdomu. Būtų gerai purkštelti pvz. draugei ant vieno riešo savo senuosius, ant kito - naujus ir patikrinti po kurio laiko. Bet, kaip suprantu, kvepalus jau grąžinote. Arba parašyti Montalei - gal kartais jie reformulavo? Turint omeny, kaip pastaruoju metu viskas reformuluojama ir piginama, nenustebčiau. Be to, ~ 2015m išleido Intense Roses Musk, tai gal pastarasis dabar atitinka senąjį , o ankstesnį Rose Musk susilpnino. g.gif ???
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 05 12, 22:01)
ant manęs Roses Elixir - išgaruoja moment.

Man jie labai gerai laikosi.
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2016 05 13, 10:15)
Buteliukai tai gali skirtis. O dėl kvapo laikymosi - tikrai įdomu. Būtų gerai purkštelti pvz. draugei ant vieno riešo savo senuosius, ant kito - naujus ir patikrinti po kurio laiko. Bet, kaip suprantu, kvepalus jau grąžinote. Arba parašyti Montalei - gal kartais jie reformulavo? Turint omeny, kaip pastaruoju metu viskas reformuluojama ir piginama, nenustebčiau. Be to, ~ 2015m išleido Intense Roses Musk, tai gal pastarasis dabar atitinka senąjį , o ankstesnį Rose Musk susilpnino. g.gif ???

As patikrinau su lapukais taip pat - skirtumas labai ryskus. Na buvau tikrai objektyvi siuo klausimu ir dar paprasiau kitu savo seimos nariu ivertinti - nepaaiskinus kas nutiko - jie ivertino taip pat.
Taip - kvepalus grazinau. Esu rami. Del buteliuko ir performulavimo - parasysiu Montale e-laiska ir paklausiu. Nes man svarbu issiaiskinti. As savo pirma karta pirkau pries metus, kartojau siu metu koki sausi ar vasari - bet pirkau 50 ml ir jau vel isnaudojau . Tad del performulavimo abejociau , bet tikrai parasysiu jiems laiska .
Del Intense Tai ne , jie vis dar yra atskirai nuo edp tiek ju tinklalapyje tiek kremineje tad sitas atkrenta ..
Na situacija labai idomi. Jeigu gausiu is ju atsakyma - parasysiu cia .
Atsakyti