Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiai

Kiek kainuoja triusio kastracija Vilniuje, jei kuri daret? Ir kas gyvun9 elgesyje keiciasi? Musu nekastruotas bet gal reik?
Atsakyti

Kastruoti patarčiau, išvengsit ateityje teritorijos žymėjimo ir pėdų kandžiojimo. Maniškiui pasireiškė tik būnant 4 metų. Kastracija kainavo prieš porą metų 40 eurų, dariau Jeruzalės vet. gydykloje pas gyd. Darių Milbutą. Puikiai atliko, neturėjom jokių bėdų, gyd. specializuojasi šiuose gyvūnuose, todėl ramiai palikau ir jau po keletos valandų atsiėmiau puikiai nusiteikusį ir valgų :) 

Atsakyti

Galbūt kam buvo nutikus panaši bėda ir ką darėt? Triušiukui nagus kerpam laiku, nebuvo per ilgi, bet vakar primąkart per 6m nagas išlūžo, t.y. visas nagas su gyvnagiu, kraujavo, žaizdą pats išsilaižė.

Atsakyti
QUOTE(Irma_I @ 2018 05 07, 09:37)
<p>Galbūt kam buvo nutikus panaši bėda ir ką darėt? Triušiukui nagus kerpam laiku, nebuvo per ilgi, bet vakar primąkart per 6m nagas išlūžo, t.y. visas nagas su gyvnagiu, kraujavo, žaizdą pats išsilaižė.</p>

Mums taip buvo pora kartu, nieko nedarem, issilaize, susitvarke. Na nebent jeigi lauke laksto gal galima dezinfekuoti? Ir jeigu nuluzta dalis, tai nukirpti tvarkingai kad nesikabintu...
Atsakyti

Ačiū, nuraminot. Stebėsiu ar neužpūliuos..Į lauką bent savaitę neis.. Bet ar jūsiškiui buvo iki mėsos visas išlūžęs? ar po to ataugo nagas be problemų?

Atsakyti
QUOTE(Irma_I @ 2018 05 07, 10:07)
<p>Ačiū, nuraminot. Stebėsiu ar neužpūliuos..Į lauką bent savaitę neis.. Bet ar jūsiškiui buvo iki mėsos visas išlūžęs? ar po to ataugo nagas be problemų?</p>

Na taip smulkiai nenagrinejau, bet buvo pasirode kraujo. Ataugo viskaa be problemu smile.gif
Atsakyti

Sveikos. Mano gražuolis mėgsta gulėti tulike, o sysiu daro ir tulike ir kitame kampe :( Ką daryti, kad taip nebūtų?

Atsakyti

Sveikos. Turiu didelę problemą. Auginu triušiuką nuo lapkričio mėnesio, tačiau aš jį pasiėmiau jau suaugusį 3 metų iš žmonių, kurie emigravo į užsienį. Triušiukas labai greitai prisirišo prie manęs ir elgiasi kaip išprotėjęs. Visur mane sekioja, nesvarbu kur eičiau, net į toletą bėga paskui, neatsitraukia nuo manęs nė per žingsnį, myluojasi su visais mano daiktais, trina nosį į juos ir glaustosi. Jei sėdžiu ant sofos, tai šokinėja ant jos tol kol man pasibaigia kantrybė jį nukėlinėti ant žemės ir aš pati atsisėdu ant grindų. Jei tenka savaitgaliui kur nors išvykti ir palikti jį namuose vieną, jis puola žmones, kurie ateina jį pašerti, kaip koks šuo tik pradarius narvą kerta į rankas, nors kai aš esu namuose jis kitų žmonių nepuola. jei praeinu pro jo narvą jis pradeda po jį belekaip duotis, o kraikas skraido po visą kambarį. Susitaikyčiau su jo tokiu maniakišku elgesiu, bet jis tik radęs progą visada mane apsysioja, taip pat sysioja ant sėdmaišio, ant kurio aš sėdžiu ir tik radęs progą prisysioja ant mano patalynės, gyvenu su draugu, tačiau, jo daiktų triušiukas neliečia. gal žonote ką daryti, kad jis taip nesielgtų, nes norėčiau, jį dažniau, paleisti po namus, tačau ištisai turiu saugoti savo daiktus ir lovą.  :( 

Atsakyti
QUOTE(Agnė-a @ 2018 05 21, 16:55)
<p>Sveikos. Turiu didelę problemą. Auginu triušiuką nuo lapkričio mėnesio, tačiau aš jį pasiėmiau jau suaugusį 3 metų iš žmonių, kurie emigravo į užsienį. Triušiukas labai greitai prisirišo prie manęs ir elgiasi kaip išprotėjęs. Visur mane sekioja, nesvarbu kur eičiau, net į toletą bėga paskui, neatsitraukia nuo manęs nė per žingsnį, myluojasi su visais mano daiktais, trina nosį į juos ir glaustosi. Jei sėdžiu ant sofos, tai šokinėja ant jos tol kol man pasibaigia kantrybė jį nukėlinėti ant žemės ir aš pati atsisėdu ant grindų. Jei tenka savaitgaliui kur nors išvykti ir palikti jį namuose vieną, jis puola žmones, kurie ateina jį pašerti, kaip koks šuo tik pradarius narvą kerta į rankas, nors kai aš esu namuose jis kitų žmonių nepuola. jei praeinu pro jo narvą jis pradeda po jį belekaip duotis, o kraikas skraido po visą kambarį. Susitaikyčiau su jo tokiu maniakišku elgesiu, bet jis tik radęs progą visada mane apsysioja, taip pat sysioja ant sėdmaišio, ant kurio aš sėdžiu ir tik radęs progą prisysioja ant mano patalynės, gyvenu su draugu, tačiau, jo daiktų triušiukas neliečia. gal žonote ką daryti, kad jis taip nesielgtų, nes norėčiau, jį dažniau, paleisti po namus, tačau ištisai turiu saugoti savo daiktus ir lovą.  verysad.gif </p>

Nieko maniakisko nematau, triusis elgiasi normaliai, prisirises prie taves.
tik tas sysiojimas nelabai gerai , nedaug ismanau triusiu psichologija, bet gal zymisi tavo teritorija, ar del poravimosi meto taip elgiasi?
Atsakyti

Gal kas ieškote dekoratyvinių triušiukų?

https://www.skelbiu....-36197579.html#

Atsakyti

Parduodame mielus dekoratyvinius triušiukus. Liko tik 3 triušiukai. Galime atvežti susitarus jums į namus. Taip pat už papildoma kainą galime parduoti su įrengtais narveliais.

Visa informacija skelbime:

https://www.skelbiu....i-36838407.html

Kreiptis telefonu: 860481407

Atsakyti

Auginu triušiuką jau virš metų. Dabar pastebėjau, kad kartais guli ir griezia dantimis. Be to nuolatos, po nakties iki po pietu, tustinasi skystai ir dar plaukai slinkt pradėjo, maciau ir usa iskritusi... Kasosi ir kaifuoja ir kasai jam nugara..  Gal serga kuo, ar cia normalu? 

Atsakyti