Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiai

Mūsų mažylis kandžiotis pradėjo doh.gif ir ypač dukrai. Jai padovanojom tą triušiuką, db ji verkia, kad nenori jo unsure.gif
Atsakyti
Ir ką ketinat daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2016 04 09, 20:29)
Ir ką ketinat daryti?  g.gif

Pratinsimės toliau. Tikiuosi, kad liausis tie kandžiojimaisi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2016 04 09, 20:08)
Mūsų mažylis kandžiotis pradėjo  doh.gif  ir ypač dukrai. Jai padovanojom tą triušiuką, db ji verkia, kad nenori jo  unsure.gif

gal dukra jam daro kažką, ko jis nemėgsta? ar seniai jis pas jus?
Atsakyti
Stebėkit, gal ne labiau dukrą kandžioja, gal ji tiesiog daugiau su triušiu žaidžia?.. mirksiukas.gif
Triušiai - baikštūs gyvūnai. Tegul dukra mokosi atsargiau, švelniau elgtis.
Aš lig šiol savosios Džindžer baidausi. Jei tik kas nepatinka, blaškosi, draskosi, bando kąst. doh.gif Nebuvo įkandus tik dėl to, kad aš pati "baikšti". lotuliukas.gif
Atsakyti
mano dukra kad ir kiek triušį betasytu, jis jai beveik nekanda, kaip pliušinis, viską leidžiasi. o as ant ranku paimu, nieko jam nedarau ir iškart gnaibytis pradeda biggrin.gif vakar ramiai gulejo ant ranku, net apsidziaugiau, paskui ziuriu megztini sau grauzia tyliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 09, 20:42)
gal dukra jam daro kažką, ko jis nemėgsta? ar seniai jis pas jus?

Savaitė tik. ..
Atsakyti
QUOTE(inga77 @ 2016 04 04, 16:56)
Gal galite pasidalinti, kuo papildomai  šeriate pavasarį? (kokiais augalais)


Kaip veterinaras mums sakė - rauti visas žoles ir nešti, nieko neatrinkinėti, tai taip ir darom biggrin.gif Grįžus namo perplaunu visą gėrį, kurio prinešiau biggrin.gif
Atsakyti
už kiek savo triušius skiepijot Vilniuje? ar kainos visur panašios? pernai mes berods 15 eur sumokejom
Atsakyti
Jau mums laikas skiepytis. Kur kreipiatės Kaune. Būtų šaunu, jei pasidalintumėte kontaktais 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, turim du triušiukus broliukus. Jau man trečias ir ketvirtas triušiukas. Ir vat vienas iš jų sprando srityje pradėjo plikti, nėra nei paraudę, nei pleiskanoja, graži švari oda, bet vat plinka... Broliukui nieko. Mąstau ar gali būt grybelis, jei oda tvarkinga? g.gif Plaukas truputuką ilgesnis ir šeriasi, bet man atrodo nenormalus toks nuplikimas, kai palenkia galvą atsiveria nemažas tuščias plotas g.gif
Atsakyti
Dotty, parodykit triušį veterinarui.Gali būti, kad prieš karščius atsikrato atsikrato bereikalingo "balasto", bet gali būti ir grybelis.
Atsakyti