Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 15

QUOTE(Shpulia @ 2016 04 27, 12:32)
Argumentuokite tokį pasakymą. Nes jus dažai numetat kokią frazę ir tuom diskusija baigiasi...

Kuom tada šaldytuvai Bosch KGN39XI42 ir Samsung RB41J7810SR yra neteisingi?
Tas Bosch jau antroje temoje čia giriamas iš visų pusių.

Dabar turim LG, ačiū, daugiau nereikia. Po 5 metų naudojimo jau norėjom keisti. Pratraukėm kiek ilgiau. Bet daugiau nesirinksiu LG.

Ne dėl blizgučių renkuosi šaldytuvą. Man atrodo čia ir taip aišku.

"Bosch KGN39XI42 ir Samsung RB41J7810SR yra neteisingi" - Bosch brangesnis kokiu 100€ už alternatyvą, Samsung "Made in Poland" per daug matau servise.
"Tas Bosch jau antroje temoje čia giriamas iš visų pusių." - ir giria jį tas pats vienas forumo dalyvis, sėdintis krautuvėlėje, kuri akcentuojasi BSH prekyboje.
"Dabar turim LG, ačiū, daugiau nereikia..." - tai kam Jums tie argumentai?
"Man atrodo čia ir taip aišku." - man neaišku, nes pasirinkimo kriterijai būna laaaabai įvairūs.
"Nes jus dažai numetat kokią frazę ir tuom diskusija baigiasi..." - man už tai pinigų nemoka, kiek noriu - tiek rašau.
Atsakyti
QUOTE(Shpulia @ 2016 04 27, 09:37)
Aha, aš irgi taip galvojau - luktelėsiu iki pavasario, bus nauji modeliai. Bet kaip sulaukiau, tai swoon.gif pamačius naujienos kainą. swoon.gif swoon.gif doh.gif

Dabar renkuosi alternatyvas.... Reikia jūsų pagalbos.

Ar galite palyginti du modelius - Bosch KGN39XI42 ir Samsung RB41J7810SR?
Žinau, kad abu pakankamai tylūs. Samsung ėda daugiau elektros. Abu turi skyrius mėsai ir daržovėms. Dizainas ir talpa neturi man skirtumo. Na nebent Samsungo pliusas, kad rankena neatsikišusi. Ir aišku Samsungas pigesnis apie 100 eurų.

Mane domina kad palygintumėt kitus techninius duomenis, kurių paprastas pirkėjas nemato plika akimi.

Atvirai pasakius šie abu modeliukai verti dėmesio....jau daug pastebėjote patys dėl techninių duomenų....tai kažkokių Jums nepastebimų net nėra..... Ir kiek žinau pigiau Samsung tikrai nebus už Bosch.....
Bet aš siūlau visgi KGN39XI42, A+++ ir tikrai šiek tiek bet tylesni....ar tai Jums didelis kriterijus spendžaite tik Jus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 04 27, 13:24)
"Bosch KGN39XI42 ir Samsung RB41J7810SR yra neteisingi" - Bosch brangesnis kokiu 100€ už alternatyvą, Samsung "Made in Poland" per daug matau servise.
"Tas Bosch jau antroje temoje čia giriamas iš visų pusių." - ir giria jį tas pats vienas forumo dalyvis, sėdintis krautuvėlėje, kuri akcentuojasi BSH prekyboje.
"Dabar turim LG, ačiū, daugiau nereikia..." -  tai kam Jums tie argumentai?
"Man atrodo čia ir taip aišku." - man neaišku, nes pasirinkimo kriterijai būna laaaabai įvairūs.
"Nes jus dažai numetat kokią frazę ir tuom diskusija baigiasi..." - man už tai pinigų nemoka, kiek noriu - tiek rašau.


Ot ir ne, Bosch brangesnis viso 50 eurų už tą Samsung. tongue.gif
Gal ir tiesa, kad kai kas čia per daug giria. Bet tas asmuo bent jau pataria daugiau. Argumentus ir faktus pateikia. bigsmile.gif
Beje, lenkų portaluose irgi tas Bosch giriamas... Kažin kodėl...
O jus, speedy, tik mokat pareikšti, kad servise matot dažnai... Nu ir matykit... Gal jus servise dirbate, tada tai suprantama...
Čia niekas niekam pinigų už patarimus nemoka. Neprivalote iš vis rašyti. Bet jei jau imatės rašyti, tai parašykite plačiau, kad ir su kokiais gedimais atvažiuoja prekės į servisą.


QUOTE(Kikker @ 2016 04 27, 15:55)
Atvirai pasakius šie abu modeliukai verti dėmesio....jau daug pastebėjote patys dėl techninių duomenų....tai kažkokių Jums nepastebimų net nėra..... Ir kiek žinau pigiau Samsung tikrai nebus už Bosch.....
Bet aš siūlau visgi KGN39XI42, A+++ ir tikrai šiek tiek bet tylesni....ar tai Jums didelis kriterijus spendžaite tik Jus. 4u.gif


Nepastebimų tai turėjau omeny - visokius filtrus, kompresorius ir t.t. Kažkurie šaldytuvai turi kažkokius geresnius, kažkurie blogesnius. Skaičiau čia temas, bet kažkaip į tai neatkreipiau dėmėsio.
Beje, tas Samsung rinktas Lenkijoje? O Bosch kur?
Taip, man tyla didesnis kriterijus.
Atsakyti
o kaip LG šaldytuvai? Man šiandien patiko šito vidus: saldytuvas-lg-gbb539pzcps-nerudijancio-plieno-spalvos. Be jokių lentynėlių buteliams, be keistų mažų skyrelių durelėse, atrodo talpus. Bet gal kas nusimanantis pasakys, kuo jis blogas už tokią kainą?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2016 05 01, 19:41)
o kaip LG šaldytuvai? Man šiandien patiko šito vidus: saldytuvas-lg-gbb539pzcps-nerudijancio-plieno-spalvos. Be jokių lentynėlių buteliams, be keistų mažų skyrelių durelėse, atrodo talpus. Bet gal kas nusimanantis pasakys, kuo jis blogas už tokią kainą?smile.gif

Gal ir neblogas, bet jei rasite papildomai 50€, išeis gerokai taupesnis (166 kWh/metus), gerokai tylesnis ir su "nulinės zonos stalčiais" GBB530PZCFS. Tas būtų "best buy" kainų kategorijoje 550-600€.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 05 02, 11:08)
Gal ir neblogas, bet jei rasite papildomai 50€, išeis gerokai taupesnis (166 kWh/metus), gerokai tylesnis ir su "nulinės zonos stalčiais" GBB530PZCFS. Tas būtų "best buy" kainų kategorijoje 550-600€.

dėkui lb už atsakymą, pasidomėsim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 05 02, 10:08)
Gal ir neblogas, bet jei rasite papildomai 50€, išeis gerokai taupesnis (166 kWh/metus), gerokai tylesnis ir su "nulinės zonos stalčiais" GBB530PZCFS. Tas būtų "best buy" kainų kategorijoje 550-600€.

Pridėsiu: ir truputį didesnis. Turiu tokį 2 ar 3 mėnesius, nusiskundimų kol kas nėra, stalčiai veikia smile.gif
tik durelių išorė valant jokio jokio abrazyvo nemegsta.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Shpulia @ 2016 04 27, 21:04)
Beje, tas Samsung rinktas Lenkijoje? O Bosch kur?

Lenkijoje renkamas Samsung bet tas modeliukas daug aukštesnės klasės nei renkami SAMSUNG RB29....ar SAMSUNG RB31....Bosch tik šis modeliukas renkamas Ispanijoje.
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 05 03, 12:37)
Lenkijoje renkamas Samsung bet tas modeliukas daug aukštesnės klasės nei renkami SAMSUNG RB29....ar SAMSUNG RB31....

... bet genda taip pat gerai ...
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2016 05 03, 17:19)
... bet genda taip pat gerai ...

Genda visų firmų šaldytuvai bet šie modeliukai ne taip dažnai kaip minėti
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2016 05 04, 11:09)
Genda visų firmų šaldytuvai bet šie modeliukai ne taip dažnai kaip minėti

Jų tiesiog mažiau parduoda, bet genda taip pat.
Atsakyti
Yra Samsung modeliukai visai neverti dėmesio, o yra neblogu, kurie verti dėmesio.
Atsakyti