Įkraunama...
Įkraunama...

Individualių namų projektai, 15 tema

QUOTE(bruonius @ 2016 05 14, 20:40)
ne visuomet taip, bet daznokai pasitaiko. pvz naturalu akmeni imituojancios keramikines plyteles buna brandesnes uz tikra granita ir marmura. pasitako, kad buna brangesnes net kelis kartus. vat sito as niekad nesuprasiu.


Jeigu kada nors teks eksploatuoti tikra marmura-suprasite. Neitiketinai lepus dalykas: nukris saukstas uogienes-tuoj igers spalva, issilies vynas-tik spek valyti. Ipregnantai brangus ir duoda tik dalini efekta. Kitas "minusas" - nepavyks tureti vienodos spalvos dideliame plote. Taigi nelabai praktiskas dalykas.
Taciau kalbant apie klinkerio plyta ar plytele reiketu liautis dirbtinai liaupsinti imitacines plyteles. Na neturi jos solidumo ir tera tik kompromisas atskirais atvejais: 1) neleidzia pinigine; 2) neleidzia architekturiniai-techniniai pastato sprendimai, kaip antai storas siltalo sluoksnis. Nors pastaraji atveji as priskirciau nepagristoms baimems.
Atsakyti
QUOTE(Adwoco @ 2016 05 14, 22:00)
Jeigu kada nors teks eksploatuoti tikra marmura-suprasite. Neitiketinai lepus dalykas: nukris saukstas uogienes-tuoj igers spalva, issilies vynas-tik spek valyti. Ipregnantai brangus ir duoda tik dalini efekta. Kitas "minusas" - nepavyks tureti vienodos spalvos dideliame plote. Taigi nelabai praktiskas dalykas.
Taciau kalbant apie klinkerio plyta ar plytele reiketu liautis dirbtinai liaupsinti imitacines plyteles. Na neturi jos solidumo ir tera tik kompromisas atskirais atvejais: 1) neleidzia pinigine; 2) neleidzia architekturiniai-techniniai pastato sprendimai, kaip antai storas siltalo sluoksnis. Nors pastaraji atveji as priskirciau nepagristoms baimems.

jau penkis metus ekspoatuoju tikra marmura poros rusiu ir tikra skaluna. pasaka ne mdziagos. zinoma virtuves stalvirsis ne marmurinis - granitinis. irgi puiki medziaga. tiesa, tamsus ir impregnuotas. marmuro plyteliu m2 kainavo nuo 100 iki 120Lt. suleidziant nenaudojami jokie tarpeliai. aisku meistras turi buti geras.
kas del klinkerio, tai cia skonio reikalas. man patiko plytos tai as ir rinkausi klinkeri. tam tikrais atvejais grazu ir betonas ir medis. medis namo isoreje, deja, Lietuvoje nenaudotinas, arba reikia zinoti ka darai, o Lietuvoje nelabai kas zino kaip turi buti ruosiamas medis eksterjerui. dabar maziau kas obliuoja medi isores darbams, bet vis dar pasitaiko. Kadangi nezino kaip su medziu elgtis, tai vietoj medzio zmones naudoja klinkeri ir tinka. ir gerai daro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2016 05 14, 20:04)
Ne visi didibes manija serga ir nesistengia i istorija ieiti smile.gif

Kalba ekspertas ant grindų sudėjęs laminatą. Mano grindys medinės ir vaikščiodamas jomis kiekvieną dieną jausiu natūralumą. Sienomis aš nevaikštau, todėl jokio skirtumo tikras ar dirbtinis klinkeris. Svarbi funkcija ir ilgaamžiškumas.

Ir kas yra tikra natūrali namo apdaila ir netikra? Mano plytelės pagamintos iš labai panašių medžiagų kaip klinkeris. Jos visos natūralios.
Papildyta:
QUOTE(bruonius @ 2016 05 14, 21:23)
jau penkis metus ekspoatuoju tikra marmura poros rusiu ir tikra skaluna. pasaka ne mdziagos.

O kaip skardinis stogas? Pasaka, eilėraštis, apysaka?
Papildyta:
QUOTE(madwifi @ 2016 05 14, 20:09)
nors gal ir viskas ok. snobai moka dukart.

Eiliniai kritikai gali loti. Karavanas eina toliau. Ne visiems duota suprasti. Net ir mokusis 222222222222 kartų.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 14, 23:11)
Kalba ekspertas ant grindų sudėjęs laminatą. Mano grindys medinės ir vaikščiodamas jomis kiekvieną dieną jausiu natūralumą. Sienomis aš nevaikštau, todėl jokio skirtumo tikras ar dirbtinis klinkeris. Svarbi funkcija ir ilgaamžiškumas.

Ir kas yra tikra natūrali namo apdaila ir netikra? Mano plytelės pagamintos iš labai panašių medžiagų kaip klinkeris. Jos visos natūralios.



Jo... teisingai sako.. Jei zmogus durnas,tai ilgam... doh.gif Pagyrunas ir savimyla.. lotuliukas.gif Nori pimpiais pasimatuoti? O as ne... man gerai ir kokybiskas laminatas. O ateity kai tu keisi grindis,prisimink apie mane,as dar jas pilnai eksploatuosiu. o jei tau labai svarbu kainos tai pasidomek kiek quisk step largo kainuoja. Ziopliuk. Nors reaiai man pofig,butu tike ir uz 15 euru jei buciau rades spalva. Ai zodziu su yra forume zmoniu su kuriais idomu diskutuoti,bet su toiu materialistu kaip tu... Na ka su tavim normaliai padiskutuosi...

P.s. Sendien negeri,ar dar nespejei?
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 14, 23:15)
Kal...
Papildyta:

O kaip skardinis stogas? Pasaka, eilėraštis, apysaka?
Papildyta:
.

Taigi jau daug kartu sakiau, kad skardinis stogas yra klaida. Reikejo daryti tokias cerpes kaip pas tave.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 14, 22:15)
O kaip skardinis stogas? Pasaka, eilėraštis, apysaka?

o ka skarda? visais laikais skarda ant stogo buvo turtinguju privelgija. baudziauninkai denge skiedrom, siaudais, prakute valstieciai molinem cerpem, o dvarai, baznycios ir vienuolynai skarda. aisku ne rusiska cinkuota. Pas a.a. Hadid didzioji dalis tokiu stogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 14 gegužės 2016 - 22:29
QUOTE(biesas66 @ 2016 05 14, 22:19)
Jo... teisingai sako..  Jei zmogus durnas,tai ilgam...  doh.gif    Pagyrunas ir savimyla..  lotuliukas.gif  Nori pimpiais pasimatuoti?  O as ne... man gerai ir kokybiskas laminatas.  O ateity kai tu keisi grindis,prisimink apie mane,as dar jas pilnai eksploatuosiu. o jei tau labai svarbu kainos tai pasidomek kiek quisk step  largo kainuoja. Ziopliuk.  Nors reaiai man pofig,butu tike ir uz 15 euru jei buciau rades spalva.  Ai zodziu su  yra forume  zmoniu su kuriais idomu diskutuoti,bet su toiu materialistu kaip tu... Na ka su tavim normaliai padiskutuosi...   

P.s. Sendien negeri,ar dar nespejei?

Tai pasigirk. Koks brangus bebūtų tavo lamintas - tai tik surogatas. Ir tokį surogatą blogiau naudoti viduje nei mano plyteles lauke. Sintetinis namas. Teisingiau - surogatas. Fui.
Papildyta:
QUOTE(madwifi @ 2016 05 14, 22:28)
o ka skarda? visais laikais skarda ant stogo buvo turtinguju privelgija. baudziauninkai denge skiedrom, siaudais, prakute valstieciai molinem cerpem, o dvarai, baznycios ir vienuolynai skarda. aisku ne rusiska cinkuota. Pas a.a. Hadid didzioji dalis tokiu stogu.

Surogatinis fizikas skiedžia samagoną. Ten buvo ne skarda, o varis. Taip pat ne esmė kas buvo, nes progresas nestovi vietoje. Nereikia žiūrėti į klumpes. Negrįšk į varganą praeitį. Žiūrėk į ateitį. Išsilaisvink.
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 14, 22:29)
Tai pasigirk. Koks brangus bebūtų tavo lamintas - tai tik surogatas. Ir tokį surogatą blogiau naudoti viduje nei mano plyteles lauke. Sintetinis namas. Teisingiau - surogatas. Fui.

pats is saves surogatas ner blogai jei jis yra savo vietoj, tarkim biudzetiniam name. salia kitu surogatu surogatas tinka, marmuras ne, nebent kapinese.
Papildyta:
QUOTE(cibulis @ 2016 05 14, 22:34)
Surogatinis fizikas skiedžia samagoną. Ten buvo ne skarda, o varis. Taip pat ne esmė kas buvo, nes progresas nestovi vietoje. Nereikia žiūrėti į klumpes. Negrįšk į varganą praeitį. Žiūrėk į ateitį.  Išsilaisvink.

varis, zinkas, bet nepaneigsi, tai skarda. zinko skarda ir dabar aukstumoj, jei ka. pasiguglink rheinzink. surogatinis filologas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 14 gegužės 2016 - 22:35
QUOTE(madwifi @ 2016 05 14, 22:35)
pats is saves surogatas ner blogai jei jis yra savo vietoj, tarkim biudzetiniam name. salia kitu surogatu surogatas tinka, marmuras ne, nebent kapinese.

Ką čia triedi? Esi šiknius kokių reta. Kai projektavau namą vienas pirmųjų buvai, kuris sakė, kad jei neprojektuosiu pasyvaus namo iki galo būsiu lepšis.

Aš tokį namą ne tik suprojektavau, bet ir pastatysiu. Tik surogatiniai fizikai to nesupras. Ir jei nori žinoti, tai mano name visos medžiagos natūralios. Tikrai brangios ir pakankamai ekologiškos.
Papildyta:
QUOTE(madwifi @ 2016 05 14, 22:39)
varis, zinkas, bet nepaneigsi, tai skarda. zinko skarda ir dabar aukstumoj, jei ka. pasiguglink rheinzink. surogatinis filologas smile.gif

Surogatinis fizikas dar pasirodo yra ir surogatinis chemikas. Jei varis ir cinkas tau skarda, tai mano triusikai iš aukso.
Papildyta:
QUOTE(bruonius @ 2016 05 14, 22:24)
Taigi jau daug kartu sakiau, kad skardinis stogas yra klaida. Reikejo daryti tokias cerpes kaip pas tave.

O daugiau klaidų nėra? Pvz, sukritusi ekovata? Broniau, tu per daug dievini brangias medžiagas. Marmuras, klinkeris, molinės čerpės ir t.t. Tai yra snobizmas. Nedievink namo. Man jau namas dzin. Aš gyvenu ciklais. Dabar buvo namo statybos ciklas. Jį jau beveik praėjau ir man namas tuoj bus neįdomus. Nereikia namų sudievinti ir sukišti į juos visko brangiausio. Nors aišku niekas nedraudžia. Žmogus, geras žodis, puiki akimirka, emocija, jausmas yra daug svarbiau už klinkerį, čerpes, marmurą. Nesudievink daiktų. Netarnauk jiems. Gyvenk. Tiesiog gyvenk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 14 gegužės 2016 - 22:56
QUOTE(cibulis @ 2016 05 14, 23:54)
Ką či.
Papildyta:

O daugiau klaidų nėra? Pvz, sukritusi ekovata? Broniau, tu per daug dievini brangias medžiagas. Marmuras, klinkeris, molinės čerpės ir t.t. Tai yra snobizmas. Nedievink namo. Man jau namas dzin. Aš gyvenu ciklais. Dabar buvo namo statybos ciklas. Jį jau beveik praėjau ir man namas tuoj bus neįdomus. Nereikia namų sudievinti ir sukišti į juos visko brangiausio. Nors aišku niekas nedraudžia. Žmogus, geras žodis, puiki akimirka, emocija, jausmas yra daug svarbiau už klinkerį, čerpes, marmurą. Nesudievink daiktų. Netarnauk jiems. Gyvenk. Tiesiog gyvenk.

Sukritusi vata yra faktas, o ne klaida. Tai yra neisvengiamas rezultatas, kuriam, del nezinojimo nepasiruosiau is anksto. Dabar reiks ideti truputi daugiau pastangu, kad sia problema sutvarkyti.
Kas del marmuro, klinkerio ir moliniu cerpiu, tai klinkerio murijimas man praktiskai nekainavo, marmura nupirkau pigiau nei normalias keramikines plyteles, o stoga uzdengiau skarda. Nera cia jokio pizoniskumo ir snobizmo, cia yra tik pragmatiskas isskaiciavimas. Zodziu, pigiai gavau normalias medziagas ir tiek, o su skarda sugrybavau.
Nesureiksminu as daiktu, statyba buvo idomus gyvenimo tarpsnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 05 14, 23:34)
Tai pasigirk. Koks brangus bebūtų tavo lamintas - tai tik surogatas. Ir tokį surogatą blogiau naudoti viduje nei mano plyteles lauke. Sintetinis namas. Teisingiau - surogatas. Fui.
Papildyta:

Surogatinis fizikas skiedžia samagoną. Ten buvo ne skarda, o varis. Taip pat ne esmė kas buvo, nes progresas nestovi vietoje. Nereikia žiūrėti į klumpes. Negrįšk į varganą praeitį. Žiūrėk į ateitį.  Išsilaisvink.


Gyvenau ir ant naturalaus parketo ir ant trisluoksnio parketo ir ant laminato. Gyvenimo kokybei visikai neatsiliepe. Sakyciau laminatas netgi pridejo gyvenimo kokybes nes nebereikia parintis del subraizytu grindu.. O tu galesi kaukti kai vaikai ( jei tokiu kada turesi) subraizys,kai po sventes rasi subraizymu,demiu savo alyvuotam triju sluoksniu parkete . Pas tave ne celofanas? Juokias puodas kad katilas juodas lotuliukas.gif ,bet tu nesiparink,gyvenk. Tikiuos sendien galvos neskauda is po vakar...

Metu gabalas- pas cibuli nesintetinis namas lotuliukas.gif


p.s. Turbut dar ilgai tersi tema su savo ne i tema paistalais? As baigiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2016 05 14, 23:33)
Kas del marmuro, klinkerio ir moliniu cerpiu, tai klinkerio murijimas man praktiskai nekainavo, marmura nupirkau pigiau nei normalias keramikines plyteles, o stoga uzdengiau skarda. Nera cia jokio pizoniskumo ir snobizmo, cia yra tik pragmatiskas isskaiciavimas. Zodziu, pigiai gavau normalias medziagas ir tiek, o su skarda sugrybavau.

Visur brangios medžiagos, o stogas skarda - tai yra akivaizdus surogatas arba medžiagų nesuderinimas. Mano atveju molinės čerpės yra namo išorės puošmena, akcentas, nors kitos medžiagos pigesnės. Daug protingiau atrodo pasirinkti vieną brangią medžiaga kaip akcentą, o ne dėti visas brangias medžiagas ir vieną pigią. Akivaizdus disbalansas.

Dar, Bruoniau, paskaityk protingų žmonių patarimus, kad ekonominiame rajone pastačius prabangų nama jis nebus brangesnis už kitus. Tai bus tik pinigų švaistymas. Aš kaip sakiau į namą sukišau tiek, kad parduodamas jį uždirbčiau, o tu sukišai per daug ir investuotų pinigų neatgautum. Štai tau ir kakafonija.
Papildyta:
QUOTE(biesas66 @ 2016 05 15, 04:46)
Gyvenau ir ant naturalaus parketo ir ant trisluoksnio parketo ir ant laminato. Gyvenimo kokybei visikai neatsiliepe.  Sakyciau laminatas  netgi pridejo gyvenimo kokybes nes nebereikia parintis del subraizytu grindu.. O tu galesi kaukti kai vaikai ( jei tokiu kada turesi) subraizys,kai po sventes  rasi subraizymu,demiu savo alyvuotam triju sluoksniu  parkete .  Pas tave ne celofanas? Juokias puodas kad katilas juodas  lotuliukas.gif ,bet tu nesiparink,gyvenk.      Tikiuos sendien galvos neskauda is po vakar...

Metu gabalas- pas cibuli nesintetinis namas  lotuliukas.gif
p.s. Turbut dar ilgai tersi tema  su savo ne i tema paistalais? As baigiau. mirksiukas.gif

Taip, mano namas ne sintetinis, nes viduje naudotos natūralios medžiagos. O kai kurios net ekologiškos. Namo išorė neapsprendžia ar namas sintetinis ar ne, nors tos mano plytelės taip pat natūralios iš smėlio pagamintos.

O tavo lamintas - sintetinė medžiaga. Ir panaudota ji ne išorėje, o viduje. Tai daug blogiau. Vakar vienas tikrą istoriją pasakojo. Žmogus giriasi, kad įsidėjo klozetą už 4000 Lt. Po kiek laiko susidėjo laminuotos grindis. Pinigų neužteko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 15 gegužės 2016 - 09:14