Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas, individuali veikla

QUOTE(Marukas @ 2016 03 16, 03:21)
Jei auginat 1 vaika tai vienas is tevu pasirinktinai draustas iki vaikui sueis 8 metai
Jei auginat 2 ar daugiau vaiku tai vienas is tevu draudziamas iki vaiko pilnametystes
Svarbi salyga kreiptis i ligoniu kasas tevui kuris nori pasinaudoti siuo budu.
Kas menesi psd moketi nereikia, tik jei turesit ind.veiklos pelna tada reikia moketi 9% nuo puses pelno po deklaracijos pateikimo viena kart i metus.

Labai sudomino šis klausimas.
Turime vieną vaiką.
Aš dirbu pagal darbo sutartį ir dar turiu individualią veiklą, o vyras turi tik individualią veiklą. Mes ABU mokame už savo individualias veiklas - PSD.
Ar vienas mūsų kažkuris gali šio mokesčio visiškai nemokėti iki kol vaikui sukaks 8 metai????
Atsakyti
QUOTE(ŠviesaTamsoje @ 2016 08 20, 22:20)
Labai sudomino šis klausimas.
Turime vieną vaiką.
Aš dirbu pagal darbo sutartį ir dar turiu individualią veiklą, o vyras turi tik individualią veiklą. Mes ABU mokame už savo individualias veiklas - PSD.
Ar vienas mūsų kažkuris gali šio mokesčio visiškai nemokėti iki kol vaikui sukaks 8 metai????

taip, gali nemoketi, as du turiu ir nemoku.
Atsakyti
Sveiki,

Norėčiau pasidomėti. vyras turi IV pagal pažymą, dabar nuo 07 mėn. įdarbintas yra. Nežinau kai pdaryt su PSD, ar mokėti ar ne? aš suprantu kad yra kaip ir draustas. Ar verta laikyt ta IV, o kaip reikės deklaruoti tai ką uždirbo pagal IV?

Ačiū atsakiusioms 4u.png
Atsakyti
QUOTE(auksine` @ 2016 08 22, 13:38)
taip, gali nemoketi, as du turiu ir nemoku.

Oho, o mes tiek metų mokame ir nieko apie tai nežinojome sad.png Kur tiksliai reikia eiti ir ką sakyti, kad gautume šią lengvatą?

Ar atbuline tvarka grąžina permokėtus pinigus?
Atsakyti
QUOTE(ŠviesaTamsoje @ 2016 08 22, 19:00)
Oho, o mes tiek metų mokame ir nieko apie tai nežinojome sad.png Kur tiksliai reikia eiti ir ką sakyti, kad gautume šią lengvatą?

Ar atbuline tvarka grąžina permokėtus pinigus?

tai reikia i ligoniu kasa eiti visu pirma, tada duomenys sukrenta i kitas duomenu bazes ir jie mato .
ar grazins tai labai abejoju, nes Lietuva cia , nebent uz siuos metus dar spesit issilygint. arba galimas variantas per mokesciu deklaracija galima susigrazint.
nes skendimas pas mus yra pacio skestanciojo reikalas, pats viska turi zinot biggrin30x30.png.

As pati perku verslo liudijima, tai moku uz tiek dienu kiek per men. dirbu, jei jau visiskai tiksliai. jei liudijimo neperki tai vienam is tevu pasirinktinai nereikia moketi psd, su 1 vaiku iki 8m, su 2 iki 18 m. tikiuos aiskiai parasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine`: 22 rugpjūčio 2016 - 23:14
Sveikos.
Turiu keletą klausimų dėl verslo liudijimo aksesuarų ir papuošalų gamybai.
Jeigu turiu 35 proc. darbingumą, kiek žinau yra taikomos nuolaidos. Ar reikia kažkur nueiti, išsiimti kažkokią pažymą ar sistemoj matys tai? Bei ar turėsiu mokėti PSD?
Ir kaip yra su prekės pardavimu, jeigu žadu prekiauti tik internetu ir pagal konsignacijos sutartį. Jeigu prekę perka iš mano puslapio facebook'e ar reikia išrašyti kažkokį čekį? Jei taip tai kokį?

Atsakyti
Labas, gal kas nors iš tiesų žino, ar žmogus, registruotas darbo biržoje, prarastų nedarbo išmokas, jei retkarčiais, nereguliariai teiktų mokymo paslaugas? Tai jis darytų išsiėmęs dienai ar kelioms dienoms verslo liudijimą. Beje, gal žinote, ar registruotiems bedarbiams verslo liudijimai pigesni? Ačiū.
Atsakyti
Laba diena, aš tikrąja to žodžio prasme mokesčiu labirinte. Visada buvau samdomas darbuotojas, todėl individualioj veikloj as visiškai zalia. Esu antrus metus motinystes atostogose ir turiu pasiūlymą versti tekstus. Darbo butų nedaug, pajamos planuojamos nedideles - apie 50€ per mėnesį. Kiek domėjausi, kad Sodrai reikia Molėtų kosminius mokesčius, kazkas apie 27% ir 9%? Ar tai tiesa? Plius 15% VMI. O gal man tada apsimoka išsiimti verslo liudijimą tarkim vienai dienai per mėnesį, kai vykdau ta veikla? Bet Sodrai vis tiek reikes kitais metais deklaruoti pajamas ir atseikėti vos ne puse užmokesčio? Paaiškinkit, ar gerai suprantu, būsiu labai dekinga, nes apsispręsti reikia greitai, o jeigu as realiai puse pinigu atiduosiu valstybei, tai nežinau, ar išvis verta verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 02 spalio 2016 - 16:54
Sveikutes, gal jau kalbeta apie tai, bet niekur nerandu atsakymo i mane kamuojanti klausima. Dirbu su VL + stoviu darbo birzoje ir ateiti planuojame tureti leliuka. Ar man priklausytu kazka gauti, kokias tai ismokas ir pan uz vaika kaip dirbant su IV ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zanike: 19 spalio 2016 - 19:20
QUOTE(zanike @ 2016 10 19, 20:09)
Sveikutes, gal jau kalbeta apie tai, bet niekur nerandu atsakymo i mane kamuojanti klausima. Dirbu su VL + stoviu darbo birzoje ir ateiti planuojame tureti leliuka. Ar man priklausytu kazka gauti, kokias tai ismokas ir pan uz vaika kaip dirbant su IV ?  mirksiukas.gif

Nieko negautumete, jeigu dirbat tik su VL.
Atsakyti
Sveiki, as su tokiu klausimu - turiu IVP, veikla "Uzsakomoji prekyba internetu". Planuoju pradeti vykdyti veikla. Uzsakymu metu nemazai prekiu uzsakinesiu ir sau. Kaip tureciau tai teisingai apiforminti? Pvz., uzsakiau prekiu uz 100 e, is ju uz 30 e. pasilieku sau. Uz likusias is klientu gaunu 150 e.
Taip pat kaip apiforminti uzsakymo metu gautas brokuotas ar sumaisytas prekes? Pvz. atsiusta ne ta rubo spalva, dydis.

Is anksto aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau domėtis kiek kainuoja verslo liudijimas Lietuvoje ir man atšoko fantazija.Kas gali iškart susimokėti valstybei už liudijimą 500 eur, net nežinant kaip seksis verslas? unsure.gif Ir dar šioje temoje perskaičiau, kad per mėnesį reikia uždirbti minimum 700 eurų, kad eitų darbo stažas kaip pilnu etatu.Liūdna, kad valstybė taip neskatina smulkiojo verslo.
Tiesa, jei esi registruota darbo biržoje, padaroma 80 % nuolaida, bet kokiam laikotarpiui? unsure.gif
Atsakyti