Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos stacionaras "Mažylyje"

Sveikutės nestuke.gif
Noriu paklausti gal kuri lankėte gimdymo namų "Mažylio" dienos stacionarą?
Man išdavė siuntimą į ligoninę ir sako, kad tik iki pietų. Taigi norėčiau žinoti, kaip ten viskas yra iš tikrųjų. Lauksiu žinių.
Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(PAUKSTELIS @ 2006 07 19, 12:27)
Sveikutės  nestuke.gif
Noriu paklausti gal kuri lankėte gimdymo namų "Mažylio" dienos stacionarą?
Man išdavė siuntimą į ligoninę ir sako, kad tik iki pietų. Taigi norėčiau žinoti, kaip ten viskas yra iš tikrųjų. Lauksiu žinių.
Ačiū labai


o ten visai nieko ax.gif
prisistatai iki 10h, pamatuoja spaudima, apziuri, jei negerai jautiesi, paskaito paskaiteles, duoda salotu ir apie 12.30 namo paleidzia 4u.gif
yra literaturos visokios pavartyt, visai nieko ir naudinga ir ramu.
Atsakyti
QUOTE(PAUKSTELIS @ 2006 07 19, 13:27)
Sveikutės  nestuke.gif
Noriu paklausti gal kuri lankėte gimdymo namų "Mažylio" dienos stacionarą?
Man išdavė siuntimą į ligoninę ir sako, kad tik iki pietų. Taigi norėčiau žinoti, kaip ten viskas yra iš tikrųjų. Lauksiu žinių.
Ačiū labai


Man irgi patiko. Jeigu kurią dieną nenori ateiti, galima ispėti telefonu ir neiti, o nedarbingumo lapelis vistiek tęsiamas. Idomios ir naudingos paskaitėlės, yra literatūros. palankius ten, apsisprendžiau "Mažylyje" ir gimdyti.
Atsakyti
Nuo rugsėjo sakė, kad mane irgi ten prirašys.
Atsakyti
as irgi ten lankiausi pradzioje neshtumo.man buvo labai zemas spaudimas,tai savaitele ten prabuvau nuo 9-10 iki 13-14 val.net pailsejau ten savotishkai thumbup.gif labai faina vyr.akushere,tokia shviesi moterele.praejus tiek menesiu,vis tiek dar prisimena,pakalbina ligoninej.idomiai ji pasakojo apie gimdyma.reiks kuri savaitgali savo vyra nusivesti i pamokele.sake labai naudinga smile.gif tik man ta,kur kabinete sedi ir kasdiena turi pas eiti,ji kortele vis uzpildo,tai labai nepatiko (Vingiliene).o siaip paskutine diena stacionare praso paaukoti.viskas ok,negaila,bet kad reikia pasirasyti varda pavarde ir suma,kuria aukojai,tai man kazkaip nelabai... schmoll.gif reiks dar ir man turbut pries gimdyma ten nueiti,nes jau puse spejau pamirshti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 07 27, 09:17)
as irgi ten lankiausi pradzioje neshtumo.man buvo labai zemas spaudimas,tai savaitele ten prabuvau nuo 9-10 iki 13-14 val.net pailsejau ten savotishkai thumbup.gif labai faina vyr.akushere,tokia shviesi moterele.praejus tiek menesiu,vis tiek dar prisimena,pakalbina ligoninej.idomiai ji pasakojo apie gimdyma.reiks kuri savaitgali savo vyra nusivesti i pamokele.sake labai naudinga  smile.gif tik man ta,kur kabinete sedi ir kasdiena turi pas eiti,ji kortele vis uzpildo,tai labai nepatiko (Vingiliene).o siaip paskutine diena stacionare praso paaukoti.viskas ok,negaila,bet kad reikia pasirasyti varda pavarde ir suma,kuria aukojai,tai man kazkaip nelabai... schmoll.gif reiks dar ir man turbut pries gimdyma ten nueiti,nes jau puse spejau pamirshti smile.gif


jo ta akusere Vida Žilienė. mane irgi pakalbina, toki ajautri moterele, tik ji labai pries epidura smile.gif
Vingeliene, dieninio vedeja man irgi nepatiko, kazkokia tipo "nuotaikos zmogus", bet matyt gera nuotaika labai protarpiais jai buna, kazkokia nelaiminga dazniausiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(renant @ 2006 07 27, 12:30)
jo ta akusere Vida Žilienė. mane irgi pakalbina, toki ajautri moterele, tik ji labai pries epidura smile.gif
Vingeliene, dieninio vedeja man irgi nepatiko, kazkokia tipo "nuotaikos zmogus", bet matyt gera nuotaika labai protarpiais jai buna, kazkokia nelaiminga dazniausiai  g.gif

aha,akushere pastebejau,kad uz naturalu gimdyma smile.gif na bet cia jau mums apsispresti mirksiukas.gif
o ta vedeja dieninio tai bande man siulyti kazkokius kursus,nes,pasak jos,jau man visai blogai su sveikata,kaip as taip apsileidau.nes man paprasciausiai pradzioj nestumo buvo labai sukile rugstys.dar kai pasakiau,kad siaip su skrandziu bedos,tai vos ne kalta likau,kad taip sirgdama dar sumasciau pastoti.ir zodziu pasiule kazkokia ten savo pazistama,bet dar pridure,kad kazin ar mane tokia sunkia ligone mane ji priims,kazin ar verta...nenorejau as ten koliotis,apsimeciau durnele ir dingau cool.gif
tiesa,labai laukdavom burokeliu salotu:) o jau kai morkas gaudavom,tai tik dangti pakeliam,paziurim ir dingstam i namus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2006 07 27, 12:59)
aha,akushere pastebejau,kad uz naturalu gimdyma smile.gif na bet cia jau mums apsispresti  mirksiukas.gif
o ta vedeja dieninio tai bande man siulyti kazkokius kursus,nes,pasak jos,jau man visai blogai su sveikata,kaip as taip apsileidau.nes man paprasciausiai pradzioj  nestumo buvo labai sukile rugstys.dar kai pasakiau,kad siaip su skrandziu bedos,tai vos ne kalta likau,kad taip sirgdama dar sumasciau pastoti.ir zodziu pasiule kazkokia ten savo pazistama,bet dar pridure,kad kazin ar mane tokia sunkia ligone mane ji priims,kazin ar verta...nenorejau as ten koliotis,apsimeciau durnele ir dingau cool.gif
tiesa,labai laukdavom burokeliu salotu:) o jau kai morkas gaudavom,tai tik dangti pakeliam,paziurim ir dingstam i namus  biggrin.gif


nu tikrai keista ji, prie mane stai ten kabinosi koki jai telefona issirinkti, nes pamate kad dirbu viname is mob.operatoriu. Bet tai vos ne namiokas - kad jai dovanot man ji reikia schmoll.gif

o burokeliai jega, as irgi juos rupsnojau su malonumu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renant: 27 liepos 2006 - 20:56
QUOTE(renant @ 2006 07 27, 21:55)

o burokeliai jega, as irgi juos rupsnojau su malonumu  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Mamytės,apie kokias salotas čia kalbat?Aš Dienos stacionare lankiaus 2004 m pradžioj,tai pietūs būdavo kaip reikiant-sriuba,antras patiekalas. bigsmile.gif Kasdien vis kiti patiekalai-troškinta vištiena,kotletai,bulviniai blynai,cepelinai.. essen.gif essen.gif Visos su malonumu kirtom blush2.gif

Akušerė Vida tikrai wub.gif thumbup.gif .Kaip mama visoms.O gydytoja kaip kada.Gerai jūs pastebėjot.Ir gydytojos kabinetas man ten labai nepatiko..
Atsakyti
o 2006 metai cia atnesha "pietums" toki nedideli aliuminini puodeli darzoviu tarkuotu:morku,kopustu arba burokeliu.pasidarai dar arbateles.o iki keliu reikdavo ten buti 2004 metais?nes dabar tai neilgai...praktiskia 10 viskas prasideda ir max iki 13-14 val
Atsakyti
Ir tada taip pat.Susirinkdavom iki 10 val,o 13 pietūs ir po jų namo.Pietaudavom pusvalandį,prie tokio ilgo stalo,sujungto iš tokių mažų staliukų smile.gif Mamų kasdien ateidavo 12-15.
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 07 28, 12:29)
Ir tada taip pat.Susirinkdavom iki 10 val,o 13 pietūs ir po jų namo.Pietaudavom pusvalandį,prie tokio ilgo stalo,sujungto iš tokių mažų staliukų smile.gif  Mamų kasdien ateidavo 12-15.



na jo, finansai taupomi smile.gif tik saloteles jau dabar...
Atsakyti