Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS #58

QUOTE(open @ 2015 12 16, 13:20)
Tai nebuna vien blogai  biggrin.gif Gali but ir net labai uzmerktos akys, bet ar jos neatsimerkia. Kai kurioms ne, kaip supratau.

o kas is to kad atsimerkia?
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 12 16, 12:30)
o kas is to kad atsimerkia?

Tai va, tokia ir isvada. Kad jei vyras tiko ir vedes, tai netrukdys jo statusas ir pasibaigus meiluziavimui. O kam trukdo nuo pat pradziu, tai net neprasideda. Tikriausiai ir nesigrazia del to nei viena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 12 16, 12:34)
Tai va, tokia ir isvada. Kad jei vyras tiko ir vedes, tai netrukdys jo statusas ir pasibaigus meiluziavimui. O kam trukdo nuo pat pradziu, tai net neprasideda. Tikriausiai ir nesigrazia del to nei viena smile.gif

Nežinau, ar kas post faktum graužiasi dėl statuso. Labiau - o siaube, juk tas diedas visiška subinė, kur mano akys buvo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 12 16, 13:39)
Nežinau, ar kas post faktum graužiasi dėl statuso. Labiau - o siaube, juk tas diedas visiška subinė, kur mano akys buvo?  biggrin.gif


pvz po metu praregi, kad gi jis vedes lotuliukas.gif Ir staiga pasiurpsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 12 16, 12:39)
Nežinau, ar kas post faktum graužiasi dėl statuso. Labiau - o siaube, juk tas diedas visiška subinė, kur mano akys buvo?  biggrin.gif

Subine del ko, neisvaizdus, neitiko? Bet kaip keista, kad zmona tampa 0 g.gif Nesuvirskinu as tos informacijos, nes man atvirksciai.
Papildyta:
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 12 16, 12:42)
pvz po metu praregi, kad gi jis vedes  lotuliukas.gif  Ir staiga pasiurpsti  smile.gif

Prie ko cia supratimas po metu. Galbut tik savim nusivylimas, kad isipainiojai i visa tai. Bet kaip ir minejot, pofik tai, net nekyla mintis, nes nesigailima.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2015 12 16, 12:45)
Subine del ko, neisvaizdus, neitiko? Bet kaip keista, kad zmona tampa 0  g.gif Nesuvirskinu as tos informacijos, nes man atvirksciai.
Papildyta:

Prie ko cia supratimas po metu. Galbut tik savim nusivylimas, kad isipainiojai i visa tai. Bet kaip ir minejot, pofik tai, net nekyla mintis, nes nesigailima.

Žinok jei nepagauna sutuoktiniai, tai nieks ir nesigaili biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2015 12 16, 15:15)
Žinok jei nepagauna sutuoktiniai, tai nieks ir nesigaili  biggrin.gif .


Klysti. wink.gif Aš labai gailiuosi prasidėjus su viena pagunda. Nieks nepagavo, bet pasakius, kad viskas baigta, nusibodai, persekiojo dar metus kol galutinai įsitikino, kad tikrai viskas baigta.
Atsakyti
Aciu jums visoms, uz gerus palaikancius zodzius ir uz skeptiskus. Ne i viska atsakau, bet apgalvoju. Gal ir nesu niekuo ypatinga, bet esu sazininga su savim. Stengiuos isiklausyti i save, kaip jauciuosi kuriuo klausimu, ar cia pati taip jauciu, ar kazkas itikino vienu ar kitu dalyku tiketi...

Jeigu buciau laukusi, kol busiu tvirtai apsisprendusi viska baigti, be jokios rizikos gryzti atgal, niekada nebuciau to padariusi. Negaliu buti tikra. Bet siuo metu esu tvirta. Tai nereiskia, kad jo nenoriu. Oj, kaip noriu. Visa diena vis sukasi kazkur netoli. Bet negaliu eiti atgal. Guodziu save, kad jeigu jis rimtai i mane ziuri, tai niekas cia nesibaigs, nors suprantu realiai, kad per trumpai bendravom, kad daryti tokius drastiskus sprendimus gyvenime. Na, o jeigu jis neziuri rimtai i mane, i mus, tai juk tikrai geriau kad tai baigtusi dabar, kai nuoskaudu nera, kai nusivylimu nera, kai nera zverisko prisirisimo, kai dar nedaug tos bendros istorijos. huh.gif

Siandien kaip tycia visur ji sutinku. Darbe renginys. Ruosemes nuo pat ryto.. jauciu nuolat jo zvilgsni, kaip gaudo akimis. Bet tai tik dar labiau sustiprina mano ryzta. Turiu islipti is to, kur pati ilipau. O tas ilgesys ir nepatenkinamas troskimas tegus pasekmes nelegalaus malonumo...
Atsakyti
QUOTE(tam_kartui @ 2015 12 16, 14:23)
Klysti. wink.gif Aš labai gailiuosi prasidėjus su viena pagunda. Nieks nepagavo, bet pasakius, kad viskas baigta, nusibodai, persekiojo dar metus kol galutinai įsitikino, kad tikrai viskas baigta.

Kodel gailiesi, kad persekiojo?
Tie, kurie palieka, paskui dar vaidina persekiojimo aukas.
Siaip manau, pagundos tinka tiems, kurie nori tik pazaisti. Tarp suvedziotoju nemazai tokiu, kuriems vis naujos pergales reikalingos pasitvirtinti savo saviverte. Kai gauna 100procentini patvritinima, kad pergale pasiekta ir kitas nuosirdziai isikliopines, jiems tas zmogus pasidaro neidomus ir jie suoliuoja toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viesnia: 16 gruodžio 2015 - 15:03
QUOTE(viesnia @ 2015 12 16, 14:51)
Kodel gailiesi, kad persekiojo?
Tie, kurie palieka, paskui dar vaidina persekiojimo aukas.
Siaip manau, pagundos tinka tiems, kurie nori tik pazaisti. Tarp suvedziotoju nemazai tokiu, kuriems vis naujos pergales reikalingos pasitvirtinti savo saviverte.

Pardon? Ne tik meiluziai po to gali persekioti, bet ir siaip ikyrus gerbejai. Jums niekad taip nebuvo? Man tai teko buti "persekiojimo auka", bet ne vaidinti, o buti. Nera labai malonu ir tikrai gailiesi, kad isvis tavo kely sitas maniakas pasimaise.
Atsakyti
paragate saunuole! thumbup.gif Laikykis. Ka gali zinoti? Gal esi svarbi jam ir jis priims sprendima. Buvo ir tokiu istoriju cia. Bet reikia lb. lb. stenktis, kad neiviliotu i visokius pazadus. Jau rasiau mano kolege lauke 20 metu, pakol meiluzis uzaugins vaikus. Vaika dar spejo nuo jo pasigimdyti, kol dar galejo. Galiausiai kai jis atejo pas ja su visam, jai jau jis buvo nereikalingas.
Tikiu, kad tu tiek metu neismesi veltui. Tuo labiau, kai paciai reikia ne tik zaidimu, bet ir zmogaus salia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 16 gruodžio 2015 - 15:02
QUOTE(open @ 2015 12 16, 12:45)
Subine del ko, neisvaizdus, neitiko? Bet kaip keista, kad zmona tampa 0  g.gif Nesuvirskinu as tos informacijos, nes man atvirksciai.


Aš apie išryškėjusius tam tikrus asmenybės bruožus.
Žmona g.gif Protarpiais gali ji būti nuliu. Protarpiais galima jaust jai ir simpatiją, ir sąžinės graužatį, ir neapykantą galų gale. O po visko - jo, lieka kaltės jausmas g.gif

Kas tau atvirkščiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off-line: 16 gruodžio 2015 - 15:08