Įkraunama...
Įkraunama...

Putpelės kiaušiniai

aš savo mažei omletuką darau iš 4 putpelės kiaušinių. Valgo pasičepsėdama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2007 08 03, 15:03)
aš savo mažei omletuką darau iš 4 putpelės kiaušinių. Valgo pasičepsėdama  bigsmile.gif

thumbup.gif Reiks ir mums pabandyti! mirksiukas.gif
Atsakyti
Maistingumu du putpelės kiaušiniai atstoja vieną vidutinio dydžio vištos kiaušinį, taip kad mažiems vaikams geriau jų "neperdozuoti" mirksiukas.gif
Aš kartais nuperku mažiui ir išverdu du- duodu pavakariams, su duonyte. "Ant viršaus" dar jogurto. Ir thumbup.gif
Atsakyti
Virskynant virta arba kepta kiausini,organizmas sunaudoja daugiau energijos,negu is jo gauna.Taigi kiausinai-svelnaia tariant,nereikalingas produktas
Atsakyti
Bet ne putpelių. Geriau vaikams duoti neapdorotus termiškai - puikiai valgo su visu lukštu-nuplauti ir dar sūram vandeny palaikyti 2min. Jei virti tik vieną minutę.

http://www.alfa.lt/s...008-07-13_00-00 čia straipsnio apačioje apie putpelių kiaušinukus parašyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crocus: 09 liepos 2009 - 20:38
nedaviau dar vaikui pyutpeles kiausinio,niekad ju neperku schmoll.gif
Atsakyti
O kaip paruosti putpeliu kiausinius? Galima valgyti zalius? Galima su lukstu?Kiek laiko virti ? O kaip paruosti luksta valgymui?
Atsakyti
Nu apie luksta pirmakart girdziu , tikrai lotuliukas.gif blink.gif bigsmile.gif

Tai jis ka, nera kietas? Juk kai sudauzai ji, jo lukstas juk irgi kaip paprasto kiauso, toks traskantis... Na tikrai neisivaizduoju, ar vaikui patiktu luksta tarp dantu jaust blink.gif
Papildyta:
QUOTE(marmelade @ 2009 09 10, 15:06)
niekad ju neperku schmoll.gif

O be reikalo mirksiukas.gif . Jie labai skanus . Ir as labai megstu jais papuost valgius, pvz. i liezuvio izpiltinio formele idet per puse perpjauta smile.gif . Smagiai atrodo, kaip saulute smile.gif
Atsakyti
Vaikai labai megsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diuna @ 2008 10 19, 00:47)
Virskynant virta arba kepta kiausini,organizmas sunaudoja daugiau energijos,negu is jo gauna.Taigi kiausinai-svelnaia tariant,nereikalingas produktas

blink.gif blink.gif blink.gif
http://www.zebra.lt/...2009-10-13.html
Atsakyti
nu mamos nezinau gal 6 kiausiniai per daug.... unsure.gif as kazkaip saviskei daugiau 4 neduodu,nors ji man suvalgytu turbut ir 10.... blush2.gif o,kad su lukstais valgo,tai tikrai,nes as atsimenu mano drauges mociute tokia sveikuole budavo,tai mum visokiu geriu duodavo,tai kartais tekdavo po 2 kiausinius su lukstais suvartoti.... biggrin.gif bet vaikui tai neduociau,kazkaip galvoju gi sunkiai turetu virskinti toki daikta.... unsure.gif
Atsakyti
maniske megsta juos,valgom po 3-4 thumbup.gif
Atsakyti