Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 58 tema

QUOTE(Bebras2014 @ 2016 04 07, 21:54)
Popierių perku iš klasės fondo. Būna, kad kartais ir tėveliai atneša po pakį. O šviečiu daugiausiai namie... mokykloje turime ribotą lapų skaičių  g.gif

Aš irgi dirbu be Gilės pratybų ax.gif . Nuo pirmos klasės įsivedžiau tvarką, kad kiekvienas vaikas atneša po pakuotį spauzdinimo popieriaus. Ir dabar pakanka ir kopijavimui, ir papaišymams bigsmile.gif .

Daugiafunkcinį man mokykla pastatė. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš neperku tik lietuvių k. pratybų. Matematikos ir Pasaulio paž. perkame. Popierių perka tėvai, o kopijuoju ir namuose ir mokykloje.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2016 04 08, 18:25)
Aš neperku tik lietuvių k. pratybų. Matematikos ir Pasaulio paž. perkame. Popierių perka tėvai, o kopijuoju ir namuose ir mokykloje.


Gerai popierių tėvai, o dažus pati? Man įdomu, nes tėvų nedrįstu prašyti dažų... popieriaus atneša iš darboviečių...
Atsakyti
QUOTE(liepsnele2 @ 2016 04 08, 20:42)
Gerai popierių tėvai, o dažus pati? Man įdomu, nes tėvų nedrįstu prašyti dažų... popieriaus atneša iš darboviečių...

Taip dažus pati perku, bet pildausi pati, tai kažkaip viskas normaliai. Jei ne mokyklos reikalai, tai ir spausdintuvas seniai būtų uždžiūvęs namuose.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano namuose spausdintuvas seniai nematęs dažų... Pradžioje mokslo metų kiekvienas vaikas atnešė po 4 eurus, sunešėm į bendrą šiam tikslui skirtą fondą. Tai kopijuojam kiek norim ir kada norim. Mokyklos valdžia iš tų pinigų parūpina popieriaus ir keičia dažus. thumbup.gif

O aš vakar vedžiau paskutinį susirinkimą klasės su savo ketvirtokų tėvais. Kirbėjo, oj kaip kirbėjo širdelė, net netikėjau, kad taip bus ax.gif Padėkojau, pasidžiaugiau vaikais, nuraminau dėl standartizuotų testų. Pabaigoje atsisveikinant paleidau skaidres rastas mūsų pašte apie gyvenimo traukinį (Ačiū kažkam už jas. Labai tiko). Pati skaičiau, jaudinausi, o mamos kukliai graudinosi... unsure.gif Tėvų paprašiau, kad lentoje kreida parašytų vaikams palinkėjimus. Ne vienam drebėjo ranka rašant kreida, nes dauguma nepamena, kad paskutinį kartą rašė lentoje mirksiukas.gif Kaip vaikai džiaugėsi ryte radę palinkėjimus! Skaitė, fotografavo. Smagu thumbup.gif
Ech... Jau vaikai užaugo... Greit pasibels pirmokai... Ir vėl viskas ratu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2016 04 08, 13:56)
girdėjus, girdėjus. mandriai čia aš "užlanksčiau"  pavyzdžiai

Oi tokius net du turiu - ir namie, ir mokykloje thumbup.gif O aš viską perku pati - spausdintuvą mokykloje įsigijau pati, dažus perku pati, popierių perku iš kl.fondo pinigų, bet labai jau brangus malonumas sakyčiau... jau dabar dažnai spausdinu ir dažus mokykloje keičiu kas du mėnesius, o jeigu dirbčiau be pratybų, tai spausdinčiau dar dažniau... g.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2016 04 08, 20:18)
Sveikos 4u.gif
Mano namuose spausdintuvas seniai nematęs dažų... Pradžioje mokslo metų kiekvienas vaikas atnešė po 4 eurus, sunešėm į bendrą šiam tikslui skirtą fondą. Tai kopijuojam kiek norim ir kada norim. Mokyklos valdžia iš tų pinigų parūpina popieriaus ir keičia dažus.  thumbup.gif

O aš vakar vedžiau paskutinį susirinkimą klasės su savo ketvirtokų tėvais. Kirbėjo, oj kaip kirbėjo širdelė, net netikėjau, kad taip bus ax.gif Padėkojau, pasidžiaugiau vaikais, nuraminau dėl standartizuotų testų. Pabaigoje atsisveikinant paleidau skaidres rastas mūsų pašte apie gyvenimo traukinį (Ačiū kažkam už jas. Labai tiko). Pati skaičiau, jaudinausi, o mamos kukliai graudinosi...  unsure.gif Tėvų paprašiau, kad lentoje kreida parašytų vaikams palinkėjimus. Ne vienam drebėjo ranka rašant kreida, nes dauguma nepamena, kad paskutinį kartą rašė lentoje mirksiukas.gif Kaip vaikai džiaugėsi ryte radę palinkėjimus! Skaitė, fotografavo. Smagu thumbup.gif
Ech... Jau vaikai užaugo... Greit pasibels pirmokai... Ir vėl viskas ratu... rolleyes.gif

Kokia puiki idėja - rašyti palinkėjimus lentoje wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bebras2014 @ 2016 04 09, 12:28)
jau dabar dažnai spausdinu ir dažus mokykloje keičiu kas du mėnesius, o jeigu dirbčiau be pratybų, tai spausdinčiau dar dažniau...  g.gif

tai gal rašalo nepasireguliuoji? kol nauja kasetė tai patį mažiausi ryškumą nustačius puikiai kopijuoja. taip pataupant tikrai max pusei metų užtenka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2016 04 07, 20:41)
Sveikos,

Yra tokia dainelė ,,Skrido katinas". Turiu muziką, nerandu žodžių. Gal kas gali pagelbėt?

Laba,
Knygelę darbe turiu. Pasistengsiu parsinešt ir surinkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2016 04 10, 17:24)
Laba,
Knygelę darbe turiu. Pasistengsiu parsinešt ir surinkti  4u.gif

Siunčiu į muz. paštą. Neberink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvadalupė @ 2016 04 11, 13:43)
Siunčiu į  muz. paštą. Neberink  mirksiukas.gif


Ačiū labai.

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal, kuri prisimenate, kuriame pašte yra 2 klasės
J. Andriuškevičienės"Pa(si)tikrinamieji darbai", niekaip nerandu doh.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2016 04 12, 15:04)
Sveikos, gal, kuri prisimenate, kuriame pašte yra 2 klasės
J. Andriuškevičienės"Pa(si)tikrinamieji darbai", niekaip nerandu doh.gif
Ačiū

Pirmame pašte 2012-10-11 4u.gif
Atsakyti