Įkraunama...
Įkraunama...

Sausinukai 2009m.

QUOTE(KristinaBal @ 2016 05 29, 13:00)
Labas. Mano vyresnelis lanko, Jasinskio g. Akademija, Jam patinka, nors buvo vienu metu atsibode, nes pirma rinkini Lego laaabai ilgai naudojo.... Lanko 1-a karta per savaite. Pirmas lygmuo, tai tiesiog Lego rinkinys, surenka koki, pvz., vejo Maluna ar robotuka ir paprastai planseteje "paprogramuoja", ka tas turi daryti... Pvz., leisti garsus, mojuoti sparnais, sustot ir pan. Vyras sako, kad siaip, galetu ir sudetingesni dalykai but.... Tai svarstysim, ka kitais metais daryt, bet pradmenys apie Robotika apskritai atsirado.... Bet his pas mus labai domisi konstrukcijom visokiom, su teciu schemas delioja, tai jam reikia sudetingesnio kazko, ko nepasakyciau apie vidurineli....news tam neidomu tiesiog, Lego, tail - sudelios, pakonstruos, bet ne Jo sritis...


Dėkui už pasidalinimą info 4u.gif

QUOTE(giedress @ 2016 05 30, 11:49)
Tų dirbutuvių Vilniuje gana nemažai. Dar pasibandymui yra Green garage, jie savaitgaliais daro ne tik su robotais, bet ir su 3D spausdintuvais darbus.

Aš pati dėstau programavimą vaikams. Tai galiu visokių atsiliepimų papasakot. Svarbiausia, ko pats vaikas nori. Ir jei vieno vietoj netinka/nepatinka, visada galima ieškot kažko kito. Bet pirma reikėtų pakalbėt su mokytoju - gal galima kažką keist? Perkelt į kitą grupę ir pan.

Geros vasaros 4u.gif Kam paskutinės atostogos po darželio, kam pirmos po pirmos klasės.

Kaip visos gyvenat? biggrin.gif


Giedress, kokias dar žinai dirbtuves? labai įdomu pasidarė, reikėtų daugiau pračekinti. Tiesiog noriu, kad greta aktyvaus sporto lavintų ir kitus gebėjimus. Jam sekasi matematika, gerai skaičiuoja ir apskritai patinka konstruoti, todėl pagalvojau apie robotiką. Tik paskaičiusi KristinaBal komentarą kiek sudvejojau ar nebus nuobodu.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2016 06 01, 23:06)
Jūs jau LT?

Taip,as su vaikais jau gryzus. Skrendu liepos 8 i Londona ir liepos 9 jau isvaziuojam su masina i Lietuva su vyru.
Atsakyti
QUOTE(meile_seile @ 2016 06 03, 10:57)
Sveikos, mergicos.
Mes neblogai. Papuolėm į mokyklą, kur ir norėjom, tai toks akmuo nusirito.
Tik aš tai labai stresuoju ir negaliu paleist savo vaiko, gal kas turit idėją, kaip susitvarkyt iki rudens šį reikalą, nes jau jaučiu, kad bus bėdos sad.gif


Kuria prasme paleist? Ar taviškė darželio nelankė?

Mes jau irgi žinom, į kokią mokyklą papuolėm. Bus uniformos (kasdienai, išskyrus penktadienį - diena be uniformos). Ar iš sausinukų, kurie pernai jau buvo pirmokai, kas nors turėjo kasdien nešioti uniformas? Aš pasimečiau, kiek uniformos komplektų reikia turėti, ar vieno pakanka? Bet jeigu ištepa, kaip tada? Mes sovietmečiu kažkaip sugebėdavom su viena išvaikščioti, tik rankogalius keisdavom, bet dabar tai sunkiai įsivaizduojama.
Atsakyti
Laba,

o aš vėl grįžtu prie kuprinių. Gal pasidalinsit kurios iš pasirinktų gerai nešiojosi, buvo geros, patiko. Ačiū.

Beje, ir mes papuolėm į mokyklą (progimnaziją) pas gerą mokytoją thumbup.gif dalis darbo jau padaryta, dabar belieka tik mokytis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 09 birželio 2016 - 09:35
QUOTE(Cosette @ 2016 06 09, 09:31)
Laba,

o aš vėl grįžtu prie kuprinių. Gal pasidalinsit kurios iš pasirinktų gerai nešiojosi, buvo geros, patiko. Ačiū.

Beje, ir mes papuolėm į mokyklą (progimnaziją) pas gerą mokytoją  thumbup.gif  dalis darbo jau padaryta, dabar belieka tik mokytis smile.gif


Mes irgi pas pačią geriausią mokytoją papuolėm thumbup.gif

Kuprinę parsisiuntėm iš Amazon šitą - aišku, praktiškai dar neišbandyta, bet man ji atrodo tobula. Talpi, lengva, pakietinta nugarėlė, guminė-plastikinė apačia, su atšvaitais, patogūs skyreliai, visi reikalingi priedai - penalas, sportinės aprangos krepšys, pieštukinė, piniginė. Na ir piešinys - Monster high - ne paskutinėj vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_seile @ 2016 06 03, 11:57)
Sveikos, mergicos.
Mes neblogai. Papuolėm į mokyklą, kur ir norėjom, tai toks akmuo nusirito.
Tik aš tai labai stresuoju ir negaliu paleist savo vaiko, gal kas turit idėją, kaip susitvarkyt iki rudens šį reikalą, nes jau jaučiu, kad bus bėdos sad.gif

O mes tai nepapuolėm į tą mokyklą, kurią norėjom sad.gif O į tą, kur papuolėm, tai dar patekom ir pas mokytoją, kurios mažiausiai norėjom (iš 4 galimų). Žodžiu, nesiseka mums mokyklinėj loterijoj.
Atsakyti
QUOTE(meile_seile @ 2016 06 03, 12:57)
Sveikos, mergicos.
Mes neblogai. Papuolėm į mokyklą, kur ir norėjom, tai toks akmuo nusirito.
Tik aš tai labai stresuoju ir negaliu paleist savo vaiko, gal kas turit idėją, kaip susitvarkyt iki rudens šį reikalą, nes jau jaučiu, kad bus bėdos sad.gif



kaip as tave suprantu.. nelaukiu rudens, tiesiog baisu kaip reiks ta mano vaikiuka paleisti i mokykla, kur nera kaip darzeli prieziuros sad.gif paciam bludint ir leist laika kolidoriuose... nezinau, as jau dabar is proto einu, mastau doh.gif o man dar tas rytinis nuvezimas kad 8 butu ten.. kaip iki siol 8 h tik traiskanas is akiu krapstydavom... nezinau, man ta mokykla didesnis isbandymas nei jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ellfė @ 2016 06 07, 19:31)
Giedress, kokias dar žinai dirbtuves? labai įdomu pasidarė, reikėtų daugiau pračekinti. Tiesiog noriu, kad greta aktyvaus sporto lavintų ir kitus gebėjimus. Jam sekasi matematika, gerai skaičiuoja ir apskritai patinka konstruoti, todėl pagalvojau apie robotiką. Tik paskaičiusi  KristinaBal komentarą kiek sudvejojau ar nebus nuobodu.

Tokį greičiausią pračekinimą galima padaryti Green Garage. Jie savaitgaliais organizuoja įvairias dirbtuvėles su robotukais, 3D spausdinimu ir kt. Užsiėmimai gali būti vienkartiniai, galima mokėt kaip už būrelį.
Bet iš karto noriu perspėt, kad nereikia spaust savo vaiko mokytis robotikos ar programavimo. Mūsų mažiai dar nesugeba sugalvoti ir susieti, kas tai yra kompas, jei jau taip bendrai šnekant. Visiškai kitaip dirba trečiokai, ketvirtokai. Nesakau, kad neverta vesti, bet jei vaikui ten bus nuobodu ir neįdomu, siūlyčiau nevesti ir visiškai dėl to nesinervinti!
QUOTE(Erszebeth @ 2016 06 07, 21:06)
Ar iš sausinukų, kurie pernai jau buvo pirmokai, kas nors turėjo kasdien nešioti uniformas? Aš pasimečiau, kiek uniformos komplektų reikia turėti, ar vieno pakanka? Bet jeigu ištepa, kaip tada?

Man lyg ir patiko uniforma, bet kai pervedėm Dariją į mokyklą, kur nėra uniformų, man pasidarė lengviau. Vaikai labai maišo megztinius, pameta. Mergaitės sarafanus užsideda priekiu ant nugaros doh.gif Jei išsitepa, tai imi ir skalbi. Ot tai nenueis vieną dieną į mokyklą su tuo sarafanu... Uždėsi kokį kitą, formalesnį ir viskas bus gerai 4u.gif
QUOTE(Ritandra @ 2016 06 16, 23:01)
kaip as tave suprantu.. nelaukiu rudens, tiesiog baisu kaip reiks ta mano vaikiuka paleisti i mokykla, kur nera kaip darzeli prieziuros sad.gif paciam bludint ir leist laika kolidoriuose... nezinau, as jau dabar is proto einu, mastau  doh.gif  o man dar tas rytinis nuvezimas kad 8 butu ten.. kaip iki siol 8 h tik traiskanas is akiu krapstydavom... nezinau, man ta mokykla didesnis isbandymas nei jam smile.gif

Ko jūs taip bijot? Kad vaikas atsiplėš pagaliau nuo jūsų ir jūs prarasit visą kontrolę ant jo? Leiskit vaikams pasijusti atsakingais patiems už save. Pasitikėkit jais. Nusistatykit ribas, taisykles. Kalbėkitės. Rašykitės viską. Mokykitės vaikščiot, važinėt iki ir iš mokyklos. Turit dabar tam gražaus laiko.
Asmeniškai aš TAIP džiaugiuos, kad Darija mokykloje, o ne darželyje. Nu visiškai kitas etapas. Ir jis man gerokai labiau prie širdies dėl to, kad būtent nėra tos darželio kontrolės! Draugystės, pykčiai, bendravimas su mokytojais. Ir dar visko tiek įdomaus.

Enita, siūlyčiau kol kas nieko nekeisti. Pastebėti situaciją. Ir jei kas bus negerai, ieškoti būdų pakeisti mokytoją/mokyklą. Mes buvom patekę pas mokytoją, kurios norėjom antroj vietoj. Nusiminėm truputį. Tačiau mokslo metų eigoj kaip tik likom patenkinti ja, nes apie tą kitą mokytoją pradėjo sklisti kažkokios nepasitenkinimo kalbos. Tačiau mes pakeitėm mokyklą dėl aplinkos, kuri tikrai nebuvo labai gera. Du kartus Darija užsikrėtė utėlėm... Brrrr...
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2016 06 16, 18:30)
O mes tai nepapuolėm į tą mokyklą, kurią norėjom sad.gif O į tą, kur papuolėm, tai dar patekom ir pas mokytoją, kurios mažiausiai norėjom (iš 4 galimų). Žodžiu, nesiseka mums mokyklinėj loterijoj.


O pageidavimų dėl mokytojų pas jus nebuvo galima rašyti?

QUOTE(Ritandra @ 2016 06 16, 23:01)
kaip as tave suprantu.. nelaukiu rudens, tiesiog baisu kaip reiks ta mano vaikiuka paleisti i mokykla, kur nera kaip darzeli prieziuros sad.gif paciam bludint ir leist laika kolidoriuose... nezinau, as jau dabar is proto einu, mastau  doh.gif  o man dar tas rytinis nuvezimas kad 8 butu ten.. kaip iki siol 8 h tik traiskanas is akiu krapstydavom... nezinau, man ta mokykla didesnis isbandymas nei jam smile.gif


Na jau, pats tas mažiuliukas vaikiukas biggrin.gif Sausinukai, šiemet išėję į mokyklą, klasėje bus patys vyriausi ir patys brandžiausi. Ir koridoriais mokykloje pradinukai neblūdija, klasėje gyvenimas vyksta - į sporto salę, į valgyklą nuveda. O į darželį kelintai valandai eidavot?

QUOTE(giedress @ 2016 06 17, 08:11)
Man lyg ir patiko uniforma, bet kai pervedėm Dariją į mokyklą, kur nėra uniformų, man pasidarė lengviau. Vaikai labai maišo megztinius, pameta. Mergaitės sarafanus užsideda priekiu ant nugaros doh.gif



lotuliukas.gif
Na, kol kas vieną komplektą nusipirkom, turės užtekti.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2016 06 17, 19:52)
O pageidavimų dėl mokytojų pas jus nebuvo galima rašyti?

Negalima, direktorė iškart pasakė, kad pageidavimų koncetro nebus.
Atsakyti
Sveikos ax.gif

atėjau konsultacijos biggrin.gif
Robertas sausinukas, tai jam rudenį į priešmokyklinę dar nepriklausytų eiti. PPT pažymą turim, kad jau pasirengęs, nors šiaip, sakė, siūlytų dar metus palaukti, o pavasarį vėl vertinti, jei nutars, kad pasirengęs, eiti be priešmokyklinės. Šiandien jam dantis pradėjo klibėti, tai su vyru atnaujinom diskusiją, kad gal jau leist į priešmokyklinę šį rudenį... Ar yra vaikų, kuriuos išleidot anksčiau, ir dabar gailitės? unsure.gif
Atsakyti
Adele, kaip zinia, isleidome anksciau. Dar negaliu pasakyti, ar gailiuosi. Paprastai tas jaunumas atsiliepia veliau, pirmoje klaseje viskas buvo ok. Berniuko anksciau tikrai nebuciau leidusi, nes berniukai neprisiveja savo branda mergaiciu iki mokyklos baigimo pabaigos, o turi konkuruoti su jomis tomis paciomis salygomis stodami i aukstasias ir t.t. Tai gana rimta problema, apie kuria jau nedrasiai pradedama kalbeti. Ne be reikalo anksciau buvo atskiros berniuku ir mergaiciu mokyklos. Kas veikia mergaitems, neveikia berniukams...
Atsakyti