Įkraunama...
Įkraunama...

priešpiečių dėžutė į mokyklą

QUOTE(muminukas @ 2015 12 04, 23:34)
Užsienyje, bet vaikų kuprinių svoris laužo visas lietuviškas normas.
Beje, Lietuvoje mūsų mokykloje pradinukams fizinio aprangos nereikia neštis - pirmadieniais nusineša, penktadieniais parsineša.
O ką valgo mokykloje dukart?  g.gif Vaikų mokykloje Lietuvoje tikrai ne sausiaką duoda. Cepelinai, kugelis, troškiniai, žemaičių blynai, sriubos, įvairios šviežios bandelės, kompotai, arbata. Tikslesnių valgiaraščių pagooglinus išmeta.
Ir nelabai įsivaizduoju, kaip nusinešti šilto maisto be termoso g.gifNa valgo po dveju pamoku ir po visi pamoku kai eina i prailginta grupe. Galetu eit abu kartus i valgykla arba bent viena karta, bet neina, nebeskanu jam, atsibodo. uztai ir turiu det dvigubai maisto
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2015 12 05, 10:01)
bet neina, nebeskanu jam, atsibodo. uztai ir turiu det dvigubai maisto

aaa, išlepimas čia pasirodo. ką dabar. Va tais senais laikais, kai mes eidavom į mokyklą, tai valgydavom ir džiaugdavomės. Nes jei imdavom kažko "nemėgti", tai reiškė, kad iki vakaro ir tūnosi tuščiu pilvu. Kitą dieną jau viską mėgdavai mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2015 12 05, 09:01)
Na valgo po dveju pamoku  ir po visi pamoku kai eina i prailginta grupe. Galetu eit abu kartus i valgykla arba bent viena karta, bet neina, nebeskanu jam, atsibodo. uztai ir turiu det dvigubai maisto


Galvojau, kad dėl kažkokių priežasčių negali pavalgyti mokykloje, o čia pasirodo išlepimas. Paskui užaugus žmonos skundžiasi: mano vyras nieko nevalgo, nežinau, ką pagaminti, kad neskristų pro langą.

Pas mus mokykloje pvz popamokinėje grupėje nebeapsimoka ir eiti valgyt, nes būna likę tik vienas kitas patiekalas geriausiu atveju, o šiaip tik picos pusgaminių ir sausainių ale Tuk tuk.
Atsakyti
Na cia tema ne apie islepima:) maistas mokkykloje tikrai neskanus, nes nemazai vaiku skundziasi neskaniu maistu, nes pasirodo, kad mokytojams ir vaikams yra gaminama atsikrai. O be to niekaip nespeja pavalgyti per ta pertrauka kuri skirta pavalgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista: 06 gruodžio 2015 - 20:28
QUOTE(Krista @ 2015 12 06, 20:26)
Na cia tema ne apie islepima:)  maistas mokkykloje tikrai neskanus, nes nemazai vaiku skundziasi neskaniu maistu, nes pasirodo, kad mokytojams ir vaikams yra gaminama atsikrai. O be to niekaip nespeja pavalgyti per ta pertrauka kuri skirta pavalgyti.

va va pas mus irgi ta pati problema nespėja pavalgyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 12 05, 16:56)
aaa, išlepimas čia pasirodo. ką dabar. Va tais senais laikais, kai mes eidavom į mokyklą, tai valgydavom ir džiaugdavomės. Nes jei imdavom kažko "nemėgti", tai reiškė, kad iki vakaro ir tūnosi tuščiu pilvu. Kitą dieną jau viską mėgdavai  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Jau tik nereikia..nai nai nai kaip seniau gerai budavo. Mane nuo mokyklos valgyklos maisto net purtydavo. Ir tunodavau, pasak jusu tusciu pilvu, bet valgyklos maistas del to skanesnis nei kiek nepasidarydavo nei kita diena, nei kita savaite.

Kalbant i tema - mano dar maziukas, tai tik palesioja kaip zvirblis... Dedam viena diena sumustini koki (einamiausi su pastetu), prikepam blynu, iberiam alyvuogiu, jogurta, duonos lazdeliu, mini pomidoriuku, obuoli, bandele kokia, krekeriu. Cia aisku ne viska vienu kartu dedam. Kadangi mano tik penkiametis dar tai stengiames deti tokius dalykus, kurie patogus valgyti, neisteplioja.
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2015 12 10, 00:47)
Jau tik nereikia..nai nai nai kaip seniau gerai budavo. Mane nuo mokyklos valgyklos maisto net purtydavo. Ir tunodavau, pasak  jusu tusciu pilvu, bet valgyklos maistas del to skanesnis nei kiek nepasidarydavo nei kita diena, nei kita savaite.

Reikia, reikia biggrin.gif
Nebuvo seniau gerai. Ir dabar ne visur ir ne viskas gerai. Bet kai kurie moka prisitaikyti, kai kurie - ne.

O dėl prasto maisto - negi nėra tėvų komiteto, kažkokių institucijų, kur galima kreiptis? Jei net mes per porą metų iš "Kretingos maisto" iškratėm kažką daugiau - mažiau padoresnio, tai gyvenantys civilizuotose šalyse, manau, tikrai gali išsireikalauti padoraus maisto vaikams.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 12 05, 15:56)
aaa, išlepimas čia pasirodo. ką dabar. Va tais senais laikais, kai mes eidavom į mokyklą, tai valgydavom ir džiaugdavomės. Nes jei imdavom kažko "nemėgti", tai reiškė, kad iki vakaro ir tūnosi tuščiu pilvu. Kitą dieną jau viską mėgdavai  mirksiukas.gif  biggrin.gifQUOTE(ptashka @ 2015 12 05, 21:14)
Galvojau, kad dėl kažkokių priežasčių negali pavalgyti mokykloje, o čia pasirodo išlepimas. Paskui užaugus žmonos skundžiasi: mano vyras nieko nevalgo, nežinau, ką pagaminti, kad neskristų pro langą.
pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif Kaip jau cia taip VISAS maistas valgykloj neskanus? Suprantu, kad gali but kazkoks patiekalas neskanus, bet tada kita gali rinktis. O jei jau taip viskas neskanu, tai ispindejimas, ne kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Krista @ 2015 12 06, 20:26)
Na cia tema ne apie islepima:)  maistas mokkykloje tikrai neskanus, nes nemazai vaiku skundziasi neskaniu maistu, nes pasirodo, kad mokytojams ir vaikams yra gaminama atsikrai. O be to niekaip nespeja pavalgyti per ta pertrauka kuri skirta pavalgyti.Bet jums sunku patarti - norit įdėti šilto maisto, bet miniatiūrinis termosiukas negerai, nes tada kuprinė per sunki. Vežkit iš namų ar darbo per pietus šiltą maistą.
Atsakyti