Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo klaidos

QUOTE(Pukis_miau @ 2015 12 01, 03:40)
Vakar vakare gavau pranešimą į el. paštą, jog atėjo nauja asmeninė žinutė, tačiau paspaudus ant nuorodos vis tiek meta klaidą, o forume nuėjus prie žinučių, man tos žinutės nerodo  doh.gif Taip kad tikrai nėra taip, jog nariai gauna visas žinutes...



QUOTE(***Natalija*** @ 2015 12 01, 03:43)
Ir pas mane taip pat, gaunu pranesima kad ateina zinutes, o iejus i foruma nauju nera. Jau kiek dienu negaliu susirasyti, o taip reikia. LABAI REIKIA  unsure.gif


Pas mane irgi tas pats.

Paspaudus ant e-mailo nuorodos apie žinutę, maždaug atsidaro toks tekstas:

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

mySQL query error:
SELECT
from_m.member_id AS `id`,
from_m.name,
from_m.mgroup,
from_m.email,
from_m.joined,
from_m.posts,
from_m.last_visit,
from_m.last_activity,
from_m.login_anonymous,
from_m.title,
from_m.hide_email,
from_m.warn_level,
from_m.warn_lastwarn,
g.g_id,
g.g_title,
g.g_icon,
g.g_dohtml,
from_me.msnname,
from_me.aim_name,
from_me.icq_number,
from_me.signature,
from_me.website,
from_me.yahoo,
from_me.location,
from_me.avatar_location,
from_me.avatar_type,
from_me.avatar_size,
mt.*,
mp.*
FROM ibf_message_topic_user_map mtup
JOIN ibf_message_topics mt ON
mt.mt_id = mtup.map_topic_id
JOIN ibf_message_posts mp ON
mp.msg_topic_id = mtup.map_topic_id
JOIN ibf_members from_m ON
from_m.member_id = mp.msg_author_id
JOIN ibf_groups g ON (
g.g_id = from_m.mgroup
)
JOIN ibf_member_extra from_me ON (
from_me.id = from_m.member_id
)
WHERE
mtup.map_user_id = 317035
AND
mp.msg_topic_id = 37620202
AND
mp.msg_id =


mySQL error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 49
mySQL error code:
Date: Tuesday 01st 2015f December 2015 06:46:14 PM

We apologise for any inconvenience
Atsakyti
Dingo avataras, to paties ka turejau isidet neleidzia. Naujo taipogi. Asmenines zinutes grizta atgal i mano pasta. Tas kas man raso, gaunu e maila bet realiai iejus i SM jokios zinutes nerodo. Tad perskaityt man atsiustos zinutes negaliu.
Atsakyti
visas privačias žinutes rodo kaip neperskaitytas, nors jos seniai skaitytos, paspaudus pakartotinai skaityti, vistiek rodo, kad neperskaitytos, piktograma nepasikeičia.

turiu apie 45 žinutes, rašo, kad užimta vietos 0.

nesuprantu, ar mano žinutės nukeliauja kitoms narėms, viena narė parašė, kad gavo el. paštu pranešimą, kad parašiau jai žinutę, bet perskaityti negali, ar tai išvis forume jai nerodo, kad gauta tokia žinutė, nors ją siunčiau. ar kitos narės gauna žinutes, nežinau, nes parašiau ne vieną, o atsakymo į nei vieną nesulaukiau.
Atsakyti
Negaliu išsiųsti žinučių. Pati jas gaunu.
Kaip informuoti gavėją???
Atsakyti
Siunciau kelias zinutes, atsakymo negaunu, manau, kad yra kazkokiu trukdziu g.gif .
Atsakyti
Išsiuntus žinutę narei - gaunu tą pačią žinutę atgal, taip pat į el.paštą gaunu informaciją apie gautą iš kitos narės žinutę, bet atėjus į SM žinučių nėra...
Atsakyti
QUOTE(**Tea** @ 2015 12 02, 11:49)
Išsiuntus žinutę narei - gaunu tą pačią žinutę atgal, taip pat į el.paštą gaunu informaciją apie gautą iš kitos narės žinutę, bet atėjus į SM žinučių nėra...



man irgi taip pat verysad.gif
Atsakyti
KADA bus sutvarkyta sistema? Aciu
Atsakyti
KADA baigsis šita nesąmonė? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 12 02, 16:09)
KADA baigsis šita nesąmonė? Ačiū.

kantrybes.

Manau kad viskas yra taisoma.
Atsakyti
Kažkaip jau ilgai taisoma. g.gif
Aš patyriau nepatogumus sekmadienio rytą. Bala nematė to sekmadienio - ne darbo diena. Bet šiandien jau trečiadienio vakaras - trys darbo dienos! blink.gif
Atsakyti
aš taip pat turiu įtarimą, kad negaunu man siunčiamų žinučių, žadėjo viską sutvarkyti 30 dieną, bet kol kas jokių pokyčių.
Atsakyti