Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo klaidos

Nesuprantu kas vyksta,įėjus į forumą rodo,kad esu svecias ir turiu prisijunginėt.
Gerai dar,kad sią savaitę prijungia nes praėjusią ir prisijungt buvo neįmanoma,rodė neteisingą
slaptazodį ir nors tu galva į sieną dauzyk bash.gif
Atsakyti
QUOTE(nikole49 @ 2015 12 12, 21:42)
laba vakara, o kuri nors susidūrėte su problema, kad jungiantis prie SM, išmeta užrašą, jog "Toks nickas neteisingas ir SM sistema jo neranda.."?

susiduriau. Teko rasyt e-maila vaida@supermama.lt ir klaida istaisyta buvo. Tik palaukt pora dienu reikejo.
Atsakyti
QUOTE(maziuk @ 2015 12 14, 13:24)
Gerbiamieji ir gerbiamosios, kada pagaliau veiks normaliai AZ funkcija? Jau dvi savaites, kaip siunciamos zinutes grizta man paciai, ir neturiu zalio supratimo, ar kiti zmones jas irgi gauna... Kodel taip yra ir ka daryti? Aciu.

Taip visiskai sutinku.Per sita nesamone jau praradau kelis pirkejus.Gal vis tik reiketu reaguoti i skundus. bash.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2015 12 15, 18:27)
Prisidejo man dar ir kitos nesamones, nebegaliu narei parasyti i AZ, visos zinutes gryzta man atgal - rasau pati sau  doh.gif
Kaip parasyti narei i AZ, kad ji gautu zinute ? !

čia jau dvi savaite tas tęsiasi, jei ne ilgiau.
Atsakyti
Viskas kaip ir susitvarkė, kažkaip tikėjausi tų pakeitimų akiai matomų.. nežinau, ar tai dizainas, ar funkcijų daugiau, ar kažko dar.. O dabar tiek triukšmo dėl nieko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_ @ 2015 12 17, 13:45)
tikėjausi tų pakeitimų akiai matomų.
drinks_cheers.gif
Aš nematau išvis jokių pakeitimų, išskyrus vis dar nepašalintas klaidas, kurios minėtos ne kartą.
Gal moderatoriai pakomentuotų, kokias naujoves mes turėtume įžvelgti? g.gif
Atsakyti
Pačiai su pirkėja jau išėjo susirašyti, žinutes gavo, tik kad aš atgal irgi gavau savo išsiųstas unsure.gif
Atsakyti
ne nu... doh.gif as vis dar siunciu zinutes sau, doh.gif cia skaitosi pasalintos problemos? g.gif doh.gif
Atsakyti
Aš irgi vis dar sau rašau. Tik neinformuoja, kad ta nauja žinutė gauta. biggrin.gif Bet nueina ir adresatui. O daugumą senųjų rodo kaip neperskaitytas. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 18 gruodžio 2015 - 12:07
Kur dingo prašymų išsiregistruoti tema???
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2015 12 18, 13:10)
Kur dingo prašymų išsiregistruoti tema???

Ir toliau siunčiamos žinutės atsisiunčia man pačiai... frusty.gif
Atsakyti

 i 
Siunčiamų žinučių sugrįžimas į siuntėjo katalogą Gautieji sutvarkytas.



 ! 
Siųsdami asmenines žinutes atkreipkite dėmesį įrašydami gavėjo vartotojo vardą. Gavėjo vartotojo vardas TURI BŪTI parašytas tiksliai, t.y. su visomis didžiosiomis ir lietuviškomis raidėmis. Pvz, jei gavėjo vartotojo vardas yra Saulėja, tai įrašyti ir reikia Saulėja, bet ne SAULĖJA, saulėja, sauleja, SAULEJA ar pan.



 i 
Dar tvarkome Paieškos funkciją, nes didesnės apimties paieškos vis dar neveikia tinkamai. Problema jau surasta, todėl tikimės, kad artimiausiu metu pavyks ją pašalinti.



 i 
Visi, kurie parašė el. adresais pagalba@supermama.lt ar vaida@supermama.lt su konkrečia informacija apie adresatus nepasiekiančias žinutes, sulauks atsakymų, kai tik patikrinsime ir rasime priežastis.



 ! 
Kilus problemoms, klausimams rašykite el. adresu pagalba@supermama.lt

Dėkojame!
Atsakyti