Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 27

QUOTE(zuveles @ 2016 01 15, 13:14)
Ir dar kokius turite indu ploviklio dozatorius, kurie imontuoti i plautuve, labai brangiu nenoriu pirkti  ax.gif todel klausiu gal esate rade kazka grazaus kainos ir kokybes santykiu.

ir aš aie šitą svajoju ax.gif nenoriu apsistatyti buteliukais. oo lengvai jie pildosi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leonila @ 2016 01 15, 15:48)
ir aš aie šitą svajoju  ax.gif  nenoriu apsistatyti buteliukais. oo lengvai jie pildosi?  blush2.gif

Visų pirma, ne visose plautuvėse galima sumontuoti dozatorių. Jam turi būti numatyta viena, o pvz Franke tikrai nedaug plautuvių, kurioms galima dėti dozatorių. Bent jau Franke pildosi labai paprastai. Nusiima tiesiog snapelis ir per viršų pripildoma, nereikia atsukinėti talpos iš apačios.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 01 15, 15:35)
Visų pirma, ne visose plautuvėse galima sumontuoti dozatorių. Jam turi būti numatyta viena, o pvz Franke tikrai nedaug plautuvių, kurioms galima dėti dozatorių. Bent jau Franke pildosi labai paprastai. Nusiima tiesiog snapelis ir per viršų pripildoma, nereikia atsukinėti talpos iš apačios.

pas mus blanco irgi nebuvo numatyta, tačiau baldininkai turėjo specialų grąžtą, su kuriuo padarė skylę
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2016 01 15, 17:04)
pas mus blanco irgi nebuvo numatyta, tačiau baldininkai turėjo specialų grąžtą, su kuriuo padarė skylę

Galima ir taip, bet tada išlieka šiokia tokia rizika, kad gali ir skilti. Maža tikimybė, bet vistiek. Ir toli gražu ne kiekvienas baldininkas apsiimtų tą padaryti. Kiek tenka susidurti, net ne visi sutinka paprasčiausią šabloninę skylę maišytuvui plautuvėj išmušti, ką jau kalbėt apie nenumatytas skyles. Jums šiuo atveju pasisekė, kad baldininkai žinojo, ką daro.
Atsakyti
Gal matėte kur pavyzdžių, kad orkaitė būtų kaip šioje foto, kampe?
user posted image
Kažin kaip su patogumu? g.gif
Atsakyti
Man pavojingai atrodo vien dėl to, kad priėjimas yra tik iš vieno šono, iš kairės judėsius riboja aukšta spinta, o iš priekio- spintelės durelės/stalčiai. Tarkim, dažniausiai kepu orkaitėje ant grotelių susistačiusi tris kepimo indus (vieną didesnį ir du mažesnius, jie pilnai užima orkaitę). Bent jau pavaizduotu atveju baisoka traukti indą, kuris bus orkaitės dešinėje dalyje ir pačiame giliausiame kampe...

P.S. leonila, labai patogiai užsipildo dozatoriai, tereikia patraukti į viršų spaudomą dozatoriaus dalį ir ji išsikelia su visu šiaudeliu. Dozatorius (bent jau mano dauguma matytų) užsipildo per viršų (nieko nereikia nusukinėti). Siūlyčiau tik atkreipti dėmesį į jo talpą, ar tilps po stalviršium (atsižvelgiant į kriauklės formą ir jos montavimo ypatumus).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 15 sausio 2016 - 17:20
QUOTE(miegale23 @ 2016 01 14, 20:54)
Pas mane dabar imontuota skalbenke virtuveje, ta tikroji imontuojama, kur ant jos sukasi fasadines dureles, ji labai sunki ir labai minimaliai vibruoja, man patinka kad jos visiskai nesimato.


Gal galėtumėt parodyti kaip ta tikroji atrodo? Manęs baldininkai irgi klausia ar tikroji bus, o aš nesuprantu ko jie iš manęs nori biggrin.gif Esu išsirinkus tokią. Ar Jums taip pat trukdo skalbiklį pilti ar jau "tikrosiose" viskas ok šitoje vietoje? Man gaunasi skalbimo mašina dešiniajame kampe. Kažin ar patogu bus ir ne per mažai vietos sudėti drabužius (durelės atsidaro į kairę) g.gif

Zemaiteki, sveikinu drinks_cheers.gif Labai graži Jūsų virtuvė. Matau dveji stalčiai po plautuve. Gal pasirodysit jų vidų? 4u.gif
Atsakyti
zemaiteki,labai graži jūsų virtuvė.Labai gerai,kad prie lango pakabinamas spinteles dėjote šviesias thumbup.gif Būtų įdomu pamatyti plokščių iš arčiau ir kampo mechanizmo foto mirksiukas.gif

Dėl kriauklės skylių išmušimo,tai mūsų baldininkai patys "nepasirašė", sako "nenorim prisiimti rizikos", bet jie padrąsino ir sakė,kad lengva patiems išsimušti.Tai vyras įsidrąsinęs be problemų pats ir išmušo. biggrin.gif

Skalbimo mašina pas mane irgi virtuvėje,kurią neseniai rodžiausi.Nebuvo galimybės kitur statyti.Bet aš paslėptos nenorėjau,aš mėgstu išskalbusi palaikyti ją atvirą,kad pradžiūtų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Banti @ 2016 01 15, 20:16)
Gal galėtumėt parodyti kaip ta tikroji atrodo? Manęs baldininkai irgi klausia ar tikroji bus, o aš nesuprantu ko jie iš manęs nori biggrin.gif Esu išsirinkus tokią. Ar Jums taip pat trukdo skalbiklį pilti ar jau "tikrosiose" viskas ok šitoje vietoje? Man gaunasi skalbimo mašina dešiniajame kampe. Kažin ar patogu bus ir ne per mažai vietos sudėti drabužius (durelės atsidaro į kairę)  g.gif

Zemaiteki, sveikinu  drinks_cheers.gif  Labai graži Jūsų virtuvė. Matau dveji stalčiai po plautuve. Gal pasirodysit jų vidų?  4u.gif


Pas mus buvo tikroji skalbimo masina pastatyta ant zemes, ji buvo paslepta uz atidaromu dureliu, man buvo patogu visai tik pas mane tiek spinteles durys tiek skalbimo masinos dureles atsidare i viena puse. Santechnikas kazka skalbimo masinos stalciuje nulauze, kad stalcius lengvai issiimtu, sake kitaip bus nepatogu. Tiesa baldininkai sake, kad stacionarios skalbenkes virsu galima nuimti ir tada ja montuoti po stalvirsiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuveles: 15 sausio 2016 - 21:14
QUOTE(Myliukas` @ 2016 01 15, 19:40)


Skalbimo mašina pas mane irgi virtuvėje,kurią neseniai rodžiausi.Nebuvo galimybės kitur statyti.Bet aš paslėptos nenorėjau,aš mėgstu išskalbusi palaikyti ją atvirą,kad pradžiūtų.  ax.gif

Ir as palieku pradarytas, bet spinteles dureles tsm netriukdo. Neina placiai atvert, bet niekad po skalbimo neuzfiksuoju, tik pridarau, uzdarau spintele ir pakanka
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti