Įkraunama...
Įkraunama...

Patėvis

QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 03, 22:15)
vo vo, buna  cool.gif  as vienas protingas, visi durniai. o ju diplomai nupirkti!!! laugh.gif

Kur tu cia lenki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2016 02 03, 22:27)
Kur tu cia lenki?  g.gif

paantrinau Elijai. nu yra tokiu zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2016 02 03, 21:51)
wtf....

man svente - kiekviena diena  biggrin.gif

as rimtai. nebepulkit ant jos  wub.gif
Papildyta:
1. jis sugeba, tik diplomu neturi. viska sugeba ir dar geriau uz kitus su "diplomais". bet ne apie jo talentus tema.

2. tai va, man irgi eme nervint, kad jis mano namuose, as buciau nieko pries, jei musu bendravimas butu "pusbroliu" lygio. taciau, juk pateikiau klausimu, i kuriuos neatraset: jis atvyksta is kito miesto, ir kassyk atvykus, nuomuotis viesbuti? nejuokinkit. kur jam apsistot? jei salta ar vaikas pats kosti, isvaryt juos i lauka ar zaidimu kambari? is kito miesto kaip minimum parai atvaziuoja jisai. atvaziuoja retai, bet kai atvyksta, tai ne porai valandu gi.  doh.gif ne is Silainiu gi atvaro i Zaliakalni. ir jo akyse, matai, as """inda, jei neisileidziu jo.

3. man - irgi.

Dabar as pasakysiu is zmogaus emigravusio vos ne 20 metu puses,kad is kur tu zinai,kad sugeba?Darbo tempai,darbo kokybe ir pobudis labai skiriasi nuo panasiu darbu LT.Dar kaip vyras dirbo site manageriu,priimdavo kruvas tautieciu kurie atvaziuodavo is LT ir buvo dirbe panasius darbus.Arba tokiu auksarankiu,kurie viska namie darydavo patys.Dedavo grindis,dauzydavo sienas ir tt.Isgirti kitu kaip auksiniu ranku miestai tiesiog.Ir ka?-kaip pavargdavo juos mokinti dirbti,juos atleisdinedavo non stop.Ir jie visi dievagodavosi,kad jie viska moka,o ju zmonos ir artimieji juos mums siusdavo kaip bet kokio darbo virtuozus.Kelis ismoke.Dirba puikiai ir pakilo iki vadovaujanciu pareigu.Vienas uzeme mano vyro vieta,kaip jis pakeite darbo profili.Bet su tais auksarankiais taip buna.Tu gi pati su juo nedirbi ir nezinai.O jeigu zmogus tikrai gerai dirba,tai kompanijos jam raso references su kuriais darbu tikrai yra.Ir netgi nesvarbu darbo profilis.Ar tu buhalterijoj,ar dizaine ar statybose.Principas tas pats.Maziau tikek ka tau ten jis pasakoja.Nes musu ratas visi prasisukom.Daug brudo iskuopem,bet visi sekmingai ir dirbam ir gyvenam. mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 03, 22:29)
paantrinau Elijai. nu yra tokiu zmoniu.

Idomiai nuskambejo ir tiek 4u.gif
Atsakyti
Pirmoje eileje nesekmese reikia pradeti nuo saves!Atleido?!Ka as blogai padariau?O ne tas durnelis nieko nesupranta!
Ir jau vien zmogaus pasakymas kad - tu ka nenormali kad su antru vyru nesugebi sugyventi. doh.gif .Jau vien nusako zmogaus natura,kad jis linkes visa kalte suversti kitam,o ne pats prisiimti atsakomybe uz savo veikmus ir zodzius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 03 vasario 2016 - 21:50
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 03, 22:46)
Pirmoje eileje nesekmese reikia pradeti nuo saves!Atleido?!Ka as blogai padariau?O ne tas durnelis nieko nesupranta!

Uzsivedei? biggrin.gif Gal pazisti ji, kad taip uztikrintai sneki wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2016 02 03, 22:49)
Uzsivedei? biggrin.gif Gal pazisti ji, kad taip uztikrintai sneki wink.gif

Ne nepazistu(aciu D).As seip gan konkretus zmogus ir mane tokio plauko netikeliai nervina.Turejau ex kuris visus aplinkui kaltino,tai net guzas gerklej pasistoja kaip apie tokius isgirstu. doh.gif . lotuliukas.gif .Cia matyt mano problema biggrin.gif .Ir dar cia mes tokiu jau tiek prisiziureja,kad juokas ima.Vadinam juos isverstaakiais. biggrin.gif .Kas idomiausia vos ne visi kaip vienas.Ir va jis Airijoj,as Londone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 03 vasario 2016 - 21:58
QUOTE(aspYrinas @ 2016 02 03, 22:42)
Idomiai nuskambejo ir tiek  4u.gif

pagalvojau apie konkretu zmogu, gal todel.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 03, 22:55)
Ne nepazistu(aciu D).As seip gan konkretus zmogus ir mane tokio plauko netikeliai nervina.Turejau ex kuris visus aplinkui kaltino,tai net guzas gerklej pasistoja kaip apie tokius isgirstu. doh.gif . lotuliukas.gif .Cia matyt mano problema biggrin.gif .Ir dar cia mes tokiu jau tiek prisiziureja,kad juokas ima.Vadinam juos isverstaakiais. biggrin.gif .Kas idomiausia vos ne visi kaip vienas.Ir va jis Airijoj,as Londone.


Na as is given apibudinimo, ji visai kitaip nei tu isivaizduoju smile.gif

QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 03, 22:58)
pagalvojau apie konkretu zmogu, gal todel.


As taip ir pagalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2016 02 03, 23:08)
Na as is given apibudinimo, ji visai kitaip nei tu isivaizduoju smile.gif
As taip ir pagalvojau smile.gif

O kaip isivaizduoji?
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2016 02 03, 23:08)
Na as is given apibudinimo, ji visai kitaip nei tu isivaizduoju smile.gif
As taip ir pagalvojau smile.gif

bet manau ne apie tai, apie ka tu pagalvojai smile.gif
Atsakyti
nu va, aspyrinas mano exui simpatizuoja kazkuria prasme, gerai.

Elija, aciu, jog nervinies, nes ir as kartais pasinervinu.

ir deja, labai jau keistai butu is miestelio Kaunan atvazineti ir nuomuotis eiti buta. kelione visgi, kuras pirmyn atgal ir dargi nuoma. tai vaiko lankymas kosmine suma gaunas. juk dar vaikui sio bei to.
anyway, kazka reiks daryt ir tiek...

p.s. jis airijoj ne pilni metai dar aukstumu nepadares.
na siaip jis tikrai gabus.
tiek iki skyrybu, tiek po skyrybu, visa technika man namuose sutvarkydavo.
kai buvo PC lizdas isklibes, nunesiau tvarkyt meistrams, tie 100lt uzgiedojo uz nauja lizdo kaisti, ar kap jis ten vadinasi, pasirodo joko naujo kistuko nereikejo keisti, exui tada paskambinau, liepe atnest jam, kazka su peiliuku parakinejo per 5 min, viskas tvarkoj, viskas veike, dar pazvenge is mane tokiu stiliumi kaip is moters, kuri atveza i servisa masina taisyt del vienos detales, o jos akyse meistrai isima naujas masinos dalis ir pakeicia senomis, o ta nesusigaudo - gi zinot situos bajerius).

PC nuolat sutvarkydavo, jau su kita technika namie tai nekalbu....
juk ne apie jo talentus ar sekmes/nesekmes tema.
juk jei su zmogum nesutari ar jis nervuotas, cholerikas, gi nereiskia, kad visiskai neturi kitu geresniu bruozu.
bet kai siaip jam ne per geriausiai sekasi, o dar sexo nera, as ji teoriskai labai gerai suprantu.
vat jis nebandytu manes kap voras iskart raizgyt (ir kas kai kuriems vyrams pasidaro, jog po sexo jie ima "savintis" moteri), tai gal ir nieko butu paseksuot.... bet.
Papildyta:
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 03, 19:46)

Ir jau vien zmogaus pasakymas kad - tu ka nenormali kad su antru vyru nesugebi sugyventi. doh.gif .Jau vien nusako zmogaus natura,kad jis linkes visa kalte suversti kitam,o ne pats prisiimti atsakomybe uz savo veikmus ir zodzius.

del sito tai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 03 vasario 2016 - 23:11