Įkraunama...
Įkraunama...

perkame UK parduotuvėse ir aukcionuose

Gal netycia pas kazka uzklydo mano HM maisiukas. Inesos Pakalniskienes vardu, as jau baigiu prazilt jo ieskodama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 09, 11:38)
Gal netycia pas kazka uzklydo mano HM maisiukas. Inesos Pakalniskienes vardu, as jau baigiu prazilt jo ieskodama doh.gif


Mes ir vel jums paraseme keleta emailu. Jusu pateikta traking info, neatitinka realybes. Tai, kai galesit zvilgtelkit i emaila.
Atsakyti
dėkui mirksiukas.gif
gražių Jums artėjančių švenčių tongue.gif
Atsakyti
sveiki,
ar mes galim is cia pacios uzsakineti http://www.tkmaxx.com/ - ar kas bande? priima korteles?
maciau Lina reklamavo, bet kazkaip kai nereikejo neatkreipdavau demesio
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2015 12 09, 13:18)
Gal maniškis doh.gif  Bet dar vienas dingęs blink.gif
Dėkinga 4u.gif  Parašyčiau per až, per dar neveikia.
Gal pas ką vienas TBS siuntinukas su 8 prekėmis atsirado?

Parašykite man replina @gmail.com

nesuprantu kas vyksta su az, kiek jums issiunciau zinuciu, man atgal pareina i inbox
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 12 09, 23:27)
nesuprantu kas vyksta su az, kiek jums issiunciau zinuciu, man atgal pareina i inbox

Rašykite e.paštu 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Saulutė @ 2015 12 09, 18:00)
dėkui  mirksiukas.gif
gražių Jums artėjančių švenčių  tongue.gif


newyear.gif Jums taip pat graziu artejanciu svenciu newyear.gif

QUOTE(katerinka0907 @ 2015 12 09, 19:22)
sveiki,
ar mes galim is cia pacios uzsakineti http://www.tkmaxx.com/ - ar kas bande? priima korteles?
maciau Lina reklamavo, bet kazkaip kai nereikejo neatkreipdavau demesio


Nezinau ar priima kazkuria viena specifine, bet klientai tikrai perkasi is ten drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Razina @ 2015 12 09, 09:17)
Sveiki. Rašiau, kad galiu priimti kooperaciją ir dar noriu pridėti, kad galite man dėti, kiek tik reikia, nes iki švenčių tikrai visi pasiims  biggrin.gif


Laba diena,

Persaiciau Jusu parasa
Jei dar aktualu del kraujospudzio aparato parasykite i el.p. ingulcik@gmail.com
Lina atleiskite, kad ne visai apie Jusu "tema" blush2.gif o gal zinote nares el. pasta ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 10 gruodžio 2015 - 17:29
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2015 12 10, 17:25)

Lina atleiskite, kad ne visai  apie Jusu "tema" blush2.gif  o gal zinote nares el. pasta ?

thumbup.gif jau susirasem
Atsakyti
Gal pas kazka nuklydo mano AMAZON MAZOS siuntos, ten telefonu dvi isorines baterijos su laidais, trys paketukai unsure.gif unsure.gif Kaledines dovanos.
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 12 12, 18:17)
Gal pas kazka nuklydo mano AMAZON MAZOS siuntos, ten telefonu dvi isorines baterijos su laidais, trys paketukai  unsure.gif  unsure.gif  Kaledines dovanos.

nu kas cia daros su tom pasiklydusiom siuntom g.gif o dar jei dovanos, tai vaje vaje
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2015 12 10, 15:25)
Persaiciau Jusu parasa  


Kaip smagu wub.gif

QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 12 12, 15:17)
Gal pas kazka nuklydo mano AMAZON MAZOS siuntos, ten telefonu dvi isorines baterijos su laidais, trys paketukai  unsure.gif  unsure.gif  Kaledines dovanos.


Pas mus sandelyje yra pora siuntu, tokiu pat vardu, kaip jusu, tik pavarde nezinom kieno. Nelabai technikoje gaudausi, bet ten kazkokie laidai. Atsiuskite nuoroda i pasta, permes i sandeli, patikrins ar ne jusu tie bevardziai siuntiniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 13 gruodžio 2015 - 13:38