Įkraunama...
Įkraunama...

Agresyvus kaimynas Rusija. Karai: Gruzija, Ukraina

QUOTE(lutuke123 @ 2022 08 13, 10:28)
O šiaip yra pagrindinė esminė sveikatos taisyklė, susargdina žmogų ne tai, kas papuola į skrandį, o tai, kas išeina iš širdies.  4u.gif​</span><span> tai gerų minčių, meilės visiem ir gero savaitgalio. O aš atgal pri jūros is varau, reik pasidžiaugt vasara nors trumpam atėjusia. </span></p>

Tai tada tu visiškai nesveika turėtum būti, nes pas tave nėra meilės visiems, gerų minčių taipogi. O va sveika lakstai. biggrin.gif
Atsakyti

Tai tada tu visiškai nesveika turėtum būti, nes pas tave nėra meilės visiems, gerų minčių taipogi. O va sveika lakstai.

Matai pati, kad cia tik tavo gliukos, o realybėje aš labai geras žmogus...  :angel2:  :P

 

Atsakyti
Besipykstant poroje moteris tampa istorike.
Gal isterike?
Ne, istorike. Ji primena vyrui visas klaidas ir blogybes nurodydama labai tikslias datas ir laiką biggrin.gif
Atsakyti

Matai pati, kad cia tik tavo gliukos, o realybėje aš labai geras žmogus...  :angel2:  :P

😆😆😆😆

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2022 08 13, 12:49)
realybėje aš labai geras žmogus...  angel.gif  tongue.gif


Kai pradesi rashyti, kad "savo mylimam vyrui duodu, kada tik jam reikia", tai jau bus neblogas zhingsnis kuriant gero zhmogaus ivaizdi
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2022 08 13, 12:49)
o realybėje aš labai geras žmogus...  angel.gif  tongue.gif</p>
<p> </p>

na čia tai topas biggrin.gif . socialinėj erdvėj tik išsikrauni, neapykantą savo išspinduliuoji, kas realybėj "švari" būtum?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2022 08 14, 09:43)
Kai pradesi rashyti, kad "savo mylimam vyrui duodu, kada tik jam reikia", tai jau bus neblogas zhingsnis kuriant gero zhmogaus ivaizdi

cia gal tau ivaizdziai svarbu, man ne.
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2022 08 14, 10:17)
na čia tai topas biggrin.gif . socialinėj erdvėj tik išsikrauni, neapykantą savo išspinduliuoji, kas realybėj "švari" būtum?

Matai problema ta, kad ne visi ta mano pykti iziuri, gal, kad jo ir nera?

o zmones, kurie turi bedu su tulzies pusle turi bedu ir su pykciu, net sakom lt kalboje tulzingas zmogus, manau visi zino, ka tai reiskia.

taigi faktai pries tave, jei butum nors kiek objektyvi ir saziniga, pamtytum siek tiek kitaip mane, bet tau patogiau man dapiesti ragelius, geriau tada save matai? neatsakinek, vsi tiek sazninigai neatskysi, panasu net su svaim nebuni sazininga.
uzspringstat jus pacios su savo neapykanta, keiksmais, melu, veidmainystem....
Atsakyti

cia gal tau ivaizdziai svarbu, man ne.
Papildyta:
Matai problema ta, kad ne visi ta mano pykti iziuri, gal, kad jo ir nera?

o zmones, kurie turi bedu su tulzies pusle turi bedu ir su pykciu, net sakom lt kalboje tulzingas zmogus, manau visi zino, ka tai reiskia.

taigi faktai pries tave, jei butum nors kiek objektyvi ir saziniga, pamtytum siek tiek kitaip mane, bet tau patogiau man dapiesti ragelius, geriau tada save matai? neatsakinek, vsi tiek sazninigai neatskysi, panasu net su svaim nebuni sazininga.
uzspringstat jus pacios su savo neapykanta, keiksmais, melu, veidmainystem....

Ir kodėl visi apie tave taip mano....

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2022 08 14, 20:38)
Ir kodėl visi apie tave taip mano....</p>

Visi? O kas tas "visi"?
Atsakyti

Visi? O kas tas "visi"?

Kaip lervai milijonas yra tas pats, kas milijardas,tai ir čia 😅

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2022 08 14, 20:38)
Ir kodėl visi apie tave taip mano....</p>

turi omeny visos teletabes siame forume? Na nes teletabes biggrin.gif pacios piktos, tai tas emocijas perkelia ant kitu nuolat. Jos neturi atsakomybes jausmo uz savo pasakytus zodzius, darbus, emocijas ir t.t. prikuria nebutu dialogu, pasakojimu, dar prie to prisifantazuoja apie apsnekovo isvaizda, gyvenima, na ir gaunasi, kas gaunasi. biggrin.gif
Atsakyti

Na žinoma, nes tu gi nerašai to, ką po tavo neigimų randam ir įdedam 😆😆

Atsakyti