Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXVI Tema)

QUOTE(Apuokas @ 2016 03 13, 13:18)
Kad nebuvo jokio romano schmoll.gif apie ją sukosi, bet jos nė kiek nedomino. Ir išsiskyrė ne ilgesniam laikui o berods 3 d. Grįžo pasiilgusi šeimos po 2.
g.gif

o tas sukimąsis - tai ne romano link? g.gif
jei būtų labiau save gerbianti, nebūtų leidus, kad suktųsi:)
deja, leido:)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2016 03 12, 19:53)
labai patiko_Печенье с предсказанием (1-4 серии из 4) / [2016, мелодрама - filmas apie tai, kaip tikra sesuo nuvilioja vyrą nuo savo sesers ir susilaukus nuo jo vaiko, bando išskirt sesės šeimą, kuri jau nelaiminga, nes negali susilaukt vaikų...

Laba,
vat kaip tik pradėjau žiūrėt, nu kaip nelimpa fu, tooks nuspėjamas siužetas ir toks jausmas, kad jau tikrai esu kažką labai panašaus mačiusi. Tai sakau, nebesikankinsiu ir laiko negaišiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2016 03 13, 15:29)
vat kaip tik pradėjau žiūrėt, nu kaip nelimpa fu, tooks nuspėjamas siužetas ir toks jausmas, kad jau tikrai esu kažką labai panašaus mačiusi. Tai sakau, nebesikankinsiu ir laiko negaišiu smile.gif

man tai tas pagrindinis herojus - vyras, toks lopas, toks lengvai nuvedamas ...į lovą blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2016 03 05, 19:29)
Labas smile.gif
Buvau Kaziuke, dar ir eisenoje sudalyvavau, iš pradžių saulė buvo, paskui kiek apniuko, bet visvien malonu pasivaikščioti buvo ax.gif Žmonių aišku, kad melejonas biggrin.gif
Niekaip nebaigiu žiūrėti Все к лучшему/2016,

Pradėjusi žiūrėti irgi buvau tikra, kad žinau kaip bus toliau, bet pasisekė, viskas vyko ne taip kaip tikėjausi, tad susižiūrėjo labai skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2016 03 13, 12:25)
o tas sukimąsis - tai ne romano link? g.gif
jei būtų labiau save gerbianti, nebūtų leidus, kad suktųsi:)
deja, leido:)

Kad kalbėjom apie užmegztą romaną, o ne ,,romano link,,. Romano link gali būti ir žvilgsnis troleibuse cool.gif faktas, kad skirtingai matėme filmą. Man ta moteris labai taktiškai elgėsi su gerbėju. Jokių iliuzijų jam nesuteikė ir tai yra pagarba ir sau, ir kitam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 13 kovo 2016 - 14:38
XXXVII Tema

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2016 03 13, 15:36)
Kad kalbėjom apie užmegztą romaną, o ne ,,romano link,,. Romano link gali būti ir žvilgsnis troleibuse cool.gif  faktas, kad skirtingai matėme filmą. Man ta moteris labai taktiškai elgėsi su gerbėju. Jokių iliuzijų jam nesuteikė ir tai yra pagarba ir sau, ir kitam.

o tas baltas rožes dėl ko priėmė, kad jau tokia be iliuzijų? g.gif jau jas priimdama - suteikė vilčių svetimam, ką šviežiai išssikyrusiam vyrui:)
tokias "geras" tik aukštyn kojom ir išdegint tą vietą blink.gif
---
pradėjau visoms patikusį - "Дневник свекрови" /2013/ - nelabai jis man blush2.gif perdaug banalus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 13 kovo 2016 - 15:24
QUOTE(Sim@ @ 2016 03 13, 15:22)
o tas baltas rožes dėl ko priėmė, kad jau tokia be iliuzijų? g.gif jau jas priimdama - suteikė vilčių svetimam, ką šviežiai išssikyrusiam vyrui:)
tokias "geras" tik aukštyn kojom ir išdegint tą vietą blink.gif

O kiek kartų atsakė jam? Faktas, kad romano nebuvo. Prie to aš prikibau.
Paskutinį sakinį net nežinau kaip komentuot lotuliukas.gif apakus likau.
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2016 03 13, 17:45)
Paskutinį sakinį net nežinau kaip komentuot lotuliukas.gif  apakus likau.
Aš irgi be komentarų, du kart skaičiau kol supratau.
Na ir bajeriai, sugalvok dar taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2016 03 13, 17:45)
O kiek kartų atsakė jam?  Faktas, kad romano nebuvo. Prie to aš prikibau.
Paskutinį sakinį net nežinau kaip komentuot  lotuliukas.gif  apakus likau.

o kad ji jau tokia gera ir nedavė povado, tai kodėl tas rožes priėmė? g.gif

QUOTE(Visgi @ 2016 03 13, 17:47)
Aš irgi be komentarų, du kart skaičiau kol supratau.
Na ir bajeriai, sugalvok dar taip biggrin.gif

Tu ne taip sugalvotum:)
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti