Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos darželiai

QUOTE(lukosiukas @ 2012 04 13, 01:30)
Laba diena, mamytės ir tėveliai.  Siekiame išsiaiškinti privataus vaikų darželio poreikį Kretingos mieste. Jūsų atsakymai padės susidaryti geresnį vaizdą apie tai, ar Jūsų vaikučiams reikalinga vieta, kurioje jie galėtų saugiai ir linksmai leisti laiką tuo metu, kai Jūs esate užsiėmę.  Rasykite savo nuomones. Iš anksto dėkojame!


As tai uz toki darzeli 4u.gif Aisku viskas priklauso ir nuo mokescio ir nuo aukletoju ir zinoma, kad grupes nebutu tokios, kaip dabar virs 20 vaiku ax.gif Sutikciau moketi brangiau, bet kad vaikas butu saugus, ramus, uzsiemes ivairia veikla ir parodytu tai savo darbeliais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 03 12, 13:27)
As irgi galiu tik gera pasakyt apie rudaiciu darzeli, jie ten vaikais rupinasi kaip savo..  thumbup.gif

O sis darzelis toli nuo Kretingos?
Atsakyti
QUOTE(Bruze @ 2012 05 13, 12:14)
O sis darzelis toli nuo Kretingos?

6 km nuo kretingos zenklo, vaziuojant ant HBH nuo lukoil degalines. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija1986 @ 2012 05 13, 20:36)
6 km nuo kretingos zenklo, vaziuojant ant HBH nuo lukoil degalines.  4u.gif

Aisku, manau gali tekti apsilankyti 4u.gif siandien suzinosim ar patenkam i Azuoliuku darzeli ar ne?
Atsakyti
sveikos mamos,
domina azuoliuko ir zibutes darzeliai, gal galit papasakoti kokia sistema einant i juos uzsisarasyti? pries kiek laiko reikia uzsirasyt i eile?ir ar galima iskart i abu uzsisaryt ar tik viena pasirinkti? ir jei pasidalinsit apie siuos darzelius atsiliepimais busiu dekinga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2012 06 06, 10:49)
sveikos mamos,
domina azuoliuko ir zibutes darzeliai, gal galit papasakoti kokia sistema einant i juos uzsisarasyti? pries kiek laiko reikia uzsirasyt i eile?ir ar galima iskart i abu uzsisaryt ar tik viena pasirinkti? ir jei pasidalinsit apie siuos darzelius atsiliepimais busiu dekinga wink.gif


Žibutės darželio grupės nuo kitų metų bus tik Žilvityje. Vienu metu galima užsirašyt tik į vieną darželį. Užsirašyt rekomenduočiau vos gavus leliuko gimimo liudijimą.
Atsakyti
Keit aciu uz atsakyma smile.gif
bet man kilo toks klausimas jei pasirinktam darzeli eiles tokios, kad kyla klausimas ar pavyks ten gauti isvis kada vieta, tai taip ir laukti jo iki nezinomybes ar galima eiti ir ieskoti vietos kitur?
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2012 06 07, 11:09)
Keit aciu uz atsakyma smile.gif
bet man kilo toks klausimas jei pasirinktam darzeli eiles tokios, kad kyla klausimas ar pavyks ten gauti isvis kada vieta, tai taip ir laukti jo iki nezinomybes ar galima eiti ir ieskoti vietos kitur?


Galima bet kada išsiregistruoti ir prisiregistruoti kitur. Bet kad eilės visuose Kretingos darželiuose.
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2012 06 06, 20:36)
Žibutės darželio grupės nuo kitų metų bus tik Žilvityje. Vienu metu galima užsirašyt tik į vieną darželį. Užsirašyt rekomenduočiau vos gavus leliuko gimimo liudijimą.


Mano žiniomis nuo šio rudens Žibutėje dar bus viena nauja trimetukų grupė ir visos kitos vyresnių vaikų grupės.
Atsakyti
Negirdėti kaip baigėsi su privačiu darželiu Kretingoje? yra jis kur ar bus ir kada? mums jis irgi praverstų...
Atsakyti
Mielos mamos, pasidalinkit patirtimi apie darželius. Mane labai stebina, kad darželyje Žilvitis kiekvieną mėn. tenka mokėti 25 lt darželio reikmėms, nors pradedant laikyti niekas apie papildomus mokesčius nieko nesakė. Kažin ar visuose darželiuose tenka tiek daug mokėti. Mano vaikas ištisai serga. Tai negana, kad vaistam daug išleidžiam , tai dar jokios naudos iš to darželio. Patalpos vaikam žaisti labai mažos, ten pat valgo, ten pat miega, ten pat rengiasi. Labai nusivyliau tuo darželiu.
Atsakyti
[quote=assigita,2013 01 10, 19:50]
Mielos mamos, pasidalinkit patirtimi apie darželius. Mane labai stebina, kad darželyje Žilvitis kiekvieną mėn. tenka mokėti 25 lt darželio reikmėms, nors pradedant laikyti niekas apie papildomus mokesčius nieko nesakė. Kažin ar visuose darželiuose tenka tiek daug mokėti. Mano vaikas ištisai serga. Tai negana, kad vaistam daug išleidžiam , tai dar jokios naudos iš to darželio. Patalpos vaikam žaisti labai mažos, ten pat valgo, ten pat miega, ten pat rengiasi. Labai nusivyliau tuo darželiu.
[/quote
Tai siais metais vyksta renovacijos patalpu tai tie nepatogumai ne vienoje grupeje.BEt nematau jokiu blogumu ,vaikams manau tikrai nera jokio skirtumo jiems jei patinka darrzely tai nesvarbu ar kartu miegamasis ar atskirai.na o delto mokescio tai niekur nedingsi nes cia ne vidaus taisykles o svietimo.vietu trukumas.o.islaikyt vietas darzeliui tu vaiku kurie ateina kelias dienas i men tikrai manyciau sunku.arba moki.arba bunat namie ir is vis nemokat.
Atsakyti