Įkraunama...
Įkraunama...

Projektas ,,Žvaigždžių duetai" LNK

Apklausa: Ar laukiate/žiūrėsite ,,Žvaigždžių duetus" (40 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kad tas vadinamasis skandalas su Radži surežisuotas, nemanau, kadangi tas jo pabėgimas iš filmavimo tikrai šiek tiek pakoregavo laidos scenarijų, mat pabaigoje jis turėjo dainuoti su Skerstonu. O „Pop Ladies“ pasirodymą įrašė vakare, kai filmavo sekančią laidą.
QUOTE(oziarage @ 2016 02 21, 21:51)
O man Rinkevičienė su Sipavičium veeee visada buvo. Nepatiko man Sipavičius, jokių asmeniškumų, tiesiog. O dar neseniai apie jį šlykščių dalykų išgirdau, tai išvis feee sad.gif sad.gif

Šiaip man Sipavičius irgi kažkaip niekad nepatiko, bet va šitame projekte visai kitaip atsiskleidė. O kad kiti projekto dalyviai už Donatą geriau dainuoja tai faktas, bet aš turėjau omeny, kad man jų pasirodymų idėjos, pats išpildymas dažniausiai patinka, nes juk projektas ne vien apie dainavimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2016 02 21, 22:04)
Labiausiai siandien patiko Rimgaila su Tina. Apskritai noreciau, kasd projekta laimetu jie arba Katazina su Kirdeikiu. Nes butent jie daugiausia pastangu i pasirodymuys ideda smile.gif Ir niekada nebuciau patikejus, kasd Rimgaila taip neblogai dainuoja  smile.gif


Pritariu aš ir norėčiau, kad laimėtų Tadas su Tina arba Katažina su Kirdeiku. Jų pasirodymų labiausiai laukiu, niekada nežinai kuo nustebins.
Man praeitą savaitę Tado su Tina pasirodymas buvo pats geriausias iš šių metų žvaigždžių duetų. Toks nuoširdus ir romantiškas wub.gif Nustebino tikrai nesitikėjau. Kap ir Tado dainavimas.
https://www.youtube....h?v=khIilwsu0do
Atsakyti
Siandien as uz Genyte ir Kaleda smile.gif labai megstu sita daina. Ir mano galva siam duetui ji labai tiko smile.gif
P.s. nzn kodel, bet man Kaleda toks malonus zmogus atrodo: santurus, paprastas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 28 vasario 2016 - 21:54
Devintos laidos filmavimas:
http://www.15min.lt/...mavimas-82733#_

Naujokų pora - Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius. Nelabai suprantu... Visų pirma, pagal projekto taisykles vienas iš dueto turi būti profesionalus dainininkas. Be to, juk Stasiulytė tik neseniai iškrito, tik kad dainavo su kitu partneriu. O juk Mickevičius irgi vieną kartą dalyvavo doh.gif
Atsakyti
Kodėl už Orestą ir Džildą Vaigauskus balsuoti negalima? lotuliukas.gif
Atsakyti
labai šauni laida, visada žiūriu. Bet po Radžio pasirodymo einu į virtuvę, nes negaliu klausyti Radžio nepasitenkinimo komisijos išsakyta net menkiausia pastabėle.. Ale, ot žmogus.... schmoll.gif Gi, niekam nepatinka kritika, bet taip reaguoti....bet gal čia toks karštas kraujas... biggrin.gif
Atsakyti
Jau kaip ir į pabaigą projektas, berods tik trys laidos liko. Bet tikrai manau, kad kitą sezoną jis vėl bus, nes renka didelius reitingus rolleyes.gif

O dėl Radži tai sutinku. Suprasčiau, kad gautų penketus, o dabar pyksta dėl devyneto, nori, kad komisija vien dešimtukus rašytų ir galvoja, kad jis čia geriausias, nors yra kur kas profesionalesnių dalyvių. Ir tai.. kritiką reikia mokėti priimti ir po to daryti išvadas, o ne karščiuotis dėl menkniekių. Žodžiu, po šio projekto labai susigadino savo įvaizdį jis. Kiti duetai irgi sulaukia pastabų, bet su komisija nesiginčija.

Manau, dabar kris Simona ir Žygis. Būtų teisingiausia, jei laimėtų Katažina su Šarūnu arba Tadas su Samanta, jie pasirodymams skiria daugiausia laiko ir pastangų. Beata su Donatais jiems profesionalumu neprilygsta, bet jų pasirodymus įdomu žiūrėti. Genytės ir Kalėdos duetas man irgi visai patinka, ypač patiko, kai jie sudainavo dainą apie paukštį ir žuvytę. Radži finalo nevertas, bet turi ištikimų gerbėjų armiją, tai garantuotai bus finale.
Atsakyti
Na as niekada nebuvau Radzio, kaip atlikejo, gerbeja. Bet kaip pries zmogu nieko neturejau. Taciau sitam projekte nervina jis mane doh.gif Zvaigzde bobuciu :ohNors neatmetu nuomones, kad Radziukui liepta taip draskytis. Sou taisykles, kaip sakant. Laisva graziai dainuoja, ir ju poroj i profesionala ji panasesne. Bet neturi vietos visu savo galimybiu parodyti smile.gif
Nuo pradziu noriu, kad laimetu arba Tadas su Samanta arba Katazina su Kirdeikiu. Butent del to, kad pasirodymai skirtingi ir kokybiski. smile.gif O kaip bus pamatysim.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2016 03 21, 19:12)
Manau, dabar kris Simona ir Žygis. Būtų teisingiausia, jei laimėtų Katažina su Šarūnu arba Tadas su Samanta, jie pasirodymams skiria daugiausia laiko ir pastangų. Beata su Donatais jiems profesionalumu neprilygsta, bet jų pasirodymus įdomu žiūrėti. Genytės ir Kalėdos duetas man irgi visai patinka, ypač patiko, kai jie sudainavo dainą apie paukštį ir žuvytę. Radži finalo nevertas, bet turi ištikimų gerbėjų armiją, tai garantuotai bus finale.

su viskuo sutinku
as su samanta ir tada
bet turiu itarimu kad Radži visai gali laimeti g.gif
Atsakyti
Na, visko gali būti. Nors pamenu, kad kai Radži dalyvavo šokių projekte, tai vis pagal žiūrovus pirmaudavo, bet finale jį ėmė ir aplenkė kitos poros, liko tik trečias.
Taip kad viskas priklausys nuo to, kaip aktyviai žiūrovai palaikys kitus duetus.
Atsakyti
Ščiogolevaitė apie Radži ir Laisvos duetą:
http://www.15min.lt/...itaka-39-601745
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 26 kovo 2016 - 12:50
Sekmadienį Katažinai nebuvo lygių. Ir stebina tokie komentarai internete apie jų duetą, kad esą komisija juos pervertina, tokius numerius reikia rodyti tik cirke ir pan.

Nežinau, man kažkaip kai kurios šiųmetinės temos visai nepatiko - transporto priemonės, gyvūnai. Kaip vaikų darželyje. Praeitus sezonus normalesnės temos buvo - parodijos, šokiai ir kt.
Atsakyti