Įkraunama...
Įkraunama...

Nevykusi apranga, tęsiame toliau

man irgi didelės akys gražiau nei mažos, bet negi mažos akys yra trūkumas ir turi daryti kažkokius triukus, kad tai slėpti? lotuliukas.gif vaikiškos kalbos. Prisikuria kai kurios problemų lygioj vietoj, ir stereotipų, kad tik vyrai seilę varvintų dėl jų. Iš esmės tai yra iš pavydo. Mažų krūtų šeimininkė gali sau leisti tai, ko negali didelių-siausti va tokiomis šleikutėmis be liemenuko. Ir tai, kad ji be liemenuko, labiau gundančiai atrodo. ir jaunatviškai.
Beje, ta panelė visiškai teisingai krūtinės dekoltą "pakudlojo" nėriniais.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 28 gruodžio 2015 - 09:06
QUOTE(mjforever @ 2015 12 28, 09:03)
man irgi didelės akys gražiau nei mažos, bet negi mažos akys yra trūkumas ir turi daryti kažkokius triukus, kad tai slėpti?  lotuliukas.gif vaikiškos kalbos. Prisikuria kai kurios problemų lygioj vietoj, ir stereotipų, kad tik vyrai seilę varvintų dėl jų. Iš esmės tai yra iš pavydo. Mažų krūtų šeimininkė gali sau leisti tai, ko negali didelių-siausti va tokiomis šleikutėmis be liemenuko. Ir tai, kad ji be liemenuko,  labiau gundančiai atrodo. ir jaunatviškai.
Beje, ta panelė visiškai teisingai krūtinės dekoltą "pakudlojo" nėriniais.




na čia tikrai skonio reikalas smile.gif Jei visos pavydėtų plokščios krūtinės, tai nesidarytų krūtų didinimosi operacijų smile.gif dar negirdėjau, kad kuri susimažintų krūtinę iki 0 dydžio biggrin.gifD
Atsakyti
Naaa, nors D dydžio stangri krūtinė man - labai gražu, bet va toks mažos krūtinės pateikimas - su palaidine plonom petnešėlėm ir be liemenuko - yra labiausiai seksualus dalykas ever blush2.gif
Atsakyti
Skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2015 12 27, 21:40)

Nu Jus ir pakalbat... smulki mergina smulki ir krutine normalus dalykas...ar ji turejo silokono jau butinai but prisikisus ar sleptis ? Ir isvis nesuprantu kaip moteris gali tureti toki poziuri kaip Jusu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EWI: 28 gruodžio 2015 - 13:25
QUOTE(EWI @ 2015 12 28, 13:24)
Nu Jus ir pakalbat... smulki mergina smulki ir krutine normalus dalykas...ar ji turejo silokono jau butinai but prisikisus ar sleptis ? Ir isvis nesuprantu kaip moteris gali tureti toki poziuri kaip Jusu smile.gif

Ko tuos silikonus kišat,niekas net nekalba apie juos doh.gif
Ir apie slepimąsi niekas nekalba...
O kuo tas požiūris blogas? Kas čia tokio keisto,kad man negražu plokščia krūtinė? g.gif jeigu man negražu, tai negražu ir kai tai išryškinta..ar tai didelė nosis, ar didelis pilvas, ar maža krūtinė...

Jum sexualu? Valio. Man ne ir aš tą pasakiau. Tokia graži palaidinė daug gražiau atrodytu ant putlesnės krūtinės..ir tai nėra silikoniniai papai ar natūralūs, bet iki bambos..bet ir ne krūtinė, kur tik speneliai matos smile.gif
Atsakyti
tada Jums su regejimu negerai jei tik spenelius matot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2015 12 28, 14:44)
tada Jums su regejimu negerai jei tik spenelius matot smile.gif

Ok biggrin.gif
Beje, mano įdėtoje nuotraukoje dvi merginos..ir abi mano galva prašovė su palaidinėm,ne tik ta su nėriniais...
Atsakyti
QUOTE(EWI @ 2015 12 28, 13:24)
Nu Jus ir pakalbat... smulki mergina smulki ir krutine normalus dalykas...ar ji turejo silokono jau butinai but prisikisus ar sleptis ? Ir isvis nesuprantu kaip moteris gali tureti toki poziuri kaip Jusu smile.gif

drinks_cheers.gif Labai gražiai atrodo, proporcingai sudėta mergina, be push up ir silikono, net neįtikėtina biggrin.gif
Atsakyti
man tokios palaidines visiskai ne i tema, ir atrodo nejaukiai
Papildyta:
QUOTE(tobula audra @ 2015 12 28, 14:52)
Ok  biggrin.gif
Beje, mano įdėtoje nuotraukoje dvi merginos..ir abi mano galva prašovė su palaidinėm,ne tik ta su nėriniais...



pritariu su tokiomis tik miegot eiti smile.gif
Atsakyti
Nauja komedija „Tarp mūsų, berniukų...“ sudomino būrį garsenybių

J. L. sparčiai daro karjerą jau ir kino studijoje, bet sieloje, pagal apsirengimo stilių, trokšta būti žvaigžde 90-ųjų metų pradžios diskotekoje.
user posted image
piguva. Lateksas su šilku schmoll.gif

user posted image
kojos.... sasyskos celofane. Kūno splavos pėdkelnės neturi matytis umn.gif

o čia toks būna rezultatas, kai drūti vyrukai "Didįjį Getsbį" stiliumi ima imituoti. Baisogala.
user posted image

user posted image
blogiau už gigantišką užpakalį yra gigantiški pečiai. Ypač dirbtiniai. Labai neproporcingai ši graži moteris atrodo.
Atsakyti
4u.gif
šiaip tai tos pedkėlnės kaip "sasyskos" celofane tikrai baisiai atrodo... unsure.gif
bet manau, kad mergina nė neutuokė kaip jos atrodys fotografijoje...
Mačiau jau panašių atvejų - realioje šviesoje atrodo normalios pėdkelnės, o nufotografavus - tragedija.... doh.gif
Atsakyti