QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 06, 08:19)
O man atvirai nei vienas is isvardintu produktu rugsciu nekelia

aplamai as nezinau kas yra padidejes rugstingumas

kava geriu rytais, bandziau keisti zalia arbata, niekas nepasikeite

bet riesutus ir dziovintus vaisius as valgau

bet del to kad esu sportuojanti, mano mityba dar atitinkamai ir tam pritaikyta.

joje slamtmaiscio, riebaus maisto, padazu ir taip nera. Kavinese valgau retai bet irgi renkuosi jau tas kokybiskesnes.
ir as minejau kad zarnos ryjimui uzrasyta esu bet kai tau pats gydytojas sako, kad greiciausiai nieko nerasim tai kaip gali buti neskeptiska?
del nervu, nu visko pasitaiko, zmogus gi ne robotas

nera ju daug pas mane siuo metu bet pasinervuoju kaip ir visi.
O kadangi sita liga man periodiskai atsinaujina ir periodiskai pageriu jau vaistus tai mano manymu ji nera isgydoma, yra apgydoma, bet neisgydoma. Kaip supratau ne vienai cia atsinaujina periodiskai

Ir mastyma as pakeiciau, tiesiog su ja susigyvenau
Kaip jau esu rašiusi, tai rūgšties ir aš nejaučiu, galėčiau valgyti viską, dienos metu bet ką suvalgius nieks neatsitinka ir rūgšties ar graužimo nejaučiu. Bet kodėl reikia atsisakyti kai kurių produktų? Nes tyrimas parodė pravirą kardiją(rauką), tai reiškia, kad reikia vengti to, kas jį skatina atsipalaiduoti. Jau neprisimenu, kas jus kamuoja, kokie nusiskundimai? Bet jei nieko nekeisite, pamažu liga progresuos, ji juk lėtinė. Labai atrodo keista, kai žmogus sportiškas, atrodo neturėtų kibti tokios ligos, bet ir aš maitinuosi tik naminiu maistu ir kai pagalvoji, nedaug tų sugriešijimų netinkamu maistu. Bet va gerl atsirado ir nedingsta visam laikui.
Dėl rūgštingumo jautimo, tai gerl yra net kai jo trūksta, bet nepaisant to, kad jo ir mažai, vis vien jis savo blogąjį darbą padaro. Beje, jei jo mažai, rodo mūsų nagai, atsiranda horizontalios rievelės(pasigarbanojimai).
Suprantamas tas jūsų skeptiškumas..jūs ir nuspręsite, ar reikia jums tirtis. Bet šiais laikais, kai tiek miršta nuo skrandžio ir kitų virškinimo sistemos vėžių, tiesiog dėl ramaus miego aš tai padaryčiau.
Visos mes čia susigyvenę su sava liga, o kaip kitaip? Reikia ją prisijaukinti, o tada ir ji ne tokia arši.