Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir panašios bėdos

Ir as kazka prisidirbau.. istorija tokia, kad vienu metu teko gerti daug vaistu: nuo slinkimo plauku Pantogar, tuo pat metu duphaston, dar susirgau gripu.. nuo skausmo vaistai, nuo karscio.. ir to pasekoje prasidejo kazkoks kasnis gerklej, kuris perejo i skausmingesni reiskini.. jauciu toki spaudima ar kaip cia pasakyt per viduri krutines gal kazkur.. kartais kakle.. smaugia lyg.. pakimstu jei daugiau kalbu doh.gif bendras kraujo tyrimas geras.. skydliaukes kraujas geras.. Kol kas stengiuos zet maista , geriu ryte salaviju alieju ryte.. mazinu kava... nebekramtau gumos.. Niekad neturejau bedu su skrandziu.. bet sugeriau Pantogar po 3tabl ant kartro.. vietoj to, kad isskirstyciau 3k per diena doh.gif patare viena protinga asaba, o as ir padariau taip.. Tai speju kazka sudirginau labai.. labai bijau ryt ta zarna.. sakau gal taip praeis.. nu jomajo.. kaip pikta, tai negaliu.. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Is tikruju niekada neisivaizdavau, kad skrandzio bedos gali taip varginti.. jau net verkti norisi, kai pagalvoju, kad jei tikrai pasitvirtins tas, kas as galvoju, tai realiai nieko nebegalima ka as megstu.. o as zmogus gyvenu sia diena.. man maistas ir kiti skanumynai yra labai svarbu.. verysad.gif doh.gif Aisku.. normalus zmogus vietoj to, kad speliotu nueitu ir issitirtu... o as nzn ko laukiu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 02 21, 22:28)
Tai speju kazka sudirginau labai.. labai bijau ryt ta zarna.. sakau gal taip praeis.. nu jomajo.. kaip pikta, tai negaliu..  verysad.gif  verysad.gif

Niekas jums be gydytojo ir tyrimų nepatars nieko, o ir nebesiimkit saviveikla, va, matot, ką pasidarėt su Pantagoru? doh.gif
Žarnelę ryti nėra baisu, tai viso labo 1,5 minutės trunkanti procedūra. mirksiukas.gif Bet pasižiūrės daktaras ir pasakys, patars, ką daryti, o gal skrandyje žaizdos, tai ir gydymas bus atitinkamai kitoks, nei mes čia patarsim.
Jei tai viso labo GERLas, tai tada teks apsišarvuoti kantrybe ir "sėsti ant rimtos dietos". 4u.gif Gyvenimo grožis tikrai nesibaigs, aprims GERLas, galėsit mėgautis maistu ir saldumynais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 02 22, 07:23)
Niekas jums be gydytojo ir tyrimų nepatars nieko, o ir nebesiimkit saviveikla, va, matot, ką pasidarėt su Pantagoru? doh.gif
Žarnelę ryti nėra baisu, tai viso labo 1,5 minutės trunkanti procedūra. mirksiukas.gif Bet pasižiūrės daktaras ir pasakys, patars, ką daryti, o gal skrandyje žaizdos, tai ir gydymas bus atitinkamai kitoks, nei mes čia patarsim.
Jei tai viso labo GERLas, tai tada teks apsišarvuoti kantrybe ir "sėsti ant rimtos dietos". 4u.gif Gyvenimo grožis tikrai nesibaigs, aprims GERLas, galėsit mėgautis maistu ir saldumynais 4u.gif

Bet jei db skrandis ir taip sudirges maximum ir dar rysiu ta zarna, tai kad dar blogiau nebutu.. nes pvz mano mama isitaise isvarza po ryjimo.. ar tai imanoma is vis? g.gif zodziu.. skaitinejuos dabar pas kad registruotis verysad.gif eina sikt kaip bijau, tai negaliu.. o rimtai galima pasiprasyt vaikiskos zarnos? Bet ar uzteks ilgio g.gif ? biggrin.gif p.s del Pantogar, tai cia dar neaisku.. viskas man tikiu susidejo.. ne vien jis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(marijaj @ 2016 02 20, 10:26)
pažįstama situacija - nuolat užkimusi ir aš. Dabar dar po ligos - sirgau gripu ir nenorom teko gert daug arbatų, ko pasekoje matomai naktimis kilo rūgštys, tai dabar galuojuos su išgraužta stemple, gerkle, einu iš proto, niekas nepadeda, nei šaltalankių aliejus, nei nexium, nei kiti vaistai, toks tik kartais jaučiamas kraujo skonis burnoje, čia matomai nuo stemplės erozijos. O kaip ją pagydyti???

As irgi esu nuolat uzkimusi ir ta stemple pastoviai grauzia.nzn kaip issigydyti.geriu nexium ir saltalankio alieju vakarais ir nelabai gereja.tik virskinimas man pagerejo.o kazin negalima pas lor sidabru kaip nors sutepti.nes nzn ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 02 21, 22:28)
Ir as kazka prisidirbau.. istorija tokia, kad vienu metu teko gerti daug vaistu: nuo slinkimo plauku Pantogar, tuo pat metu duphaston, dar susirgau gripu.. nuo skausmo vaistai, nuo karscio.. ir to pasekoje prasidejo kazkoks kasnis gerklej, kuris perejo i skausmingesni reiskini.. jauciu toki spaudima ar kaip cia pasakyt per viduri krutines gal kazkur.. kartais kakle.. smaugia lyg.. pakimstu jei daugiau kalbu  doh.gif bendras kraujo tyrimas geras.. skydliaukes kraujas geras.. Kol kas stengiuos zet maista , geriu ryte salaviju alieju ryte.. mazinu kava... nebekramtau gumos.. Niekad neturejau bedu su skrandziu.. bet sugeriau Pantogar po 3tabl ant kartro.. vietoj to, kad isskirstyciau 3k per diena  doh.gif patare viena protinga asaba, o as ir padariau taip.. Tai speju kazka sudirginau labai.. labai bijau ryt ta zarna.. sakau gal taip praeis.. nu jomajo.. kaip pikta, tai negaliu..  verysad.gif  verysad.gif

tas kasnis gerklej,cia nervu darbelis doh.gif uzsuktas ratas doh.gif tu nervuojies del skrandzio, o stresas sukuria kamscio jausma doh.gif eeee kaip pazystama man tai doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama liala @ 2016 02 22, 20:16)
tas kasnis gerklej,cia nervu darbelis  doh.gif uzsuktas ratas  doh.gif tu nervuojies del skrandzio, o stresas sukuria kamscio jausma  doh.gif eeee kaip pazystama man tai  doh.gif  mirksiukas.gif

Bijau garsiai dziaugtis.. bet lyg siandien rimsta.. pradejau gert Neuroxan.. zoliniai, bet man padeda (kaip bebutu keista).. medetku arbata.. ramuneliu.. alieju ta geriu antra diena ir valgau koses rytais.. ziu, gal ir aprims.. unsure.gif Tai gerai.. nuo nervu as suprantu.. nieko keisto, nes pas mane ju tiek, kad doh.gif bet tai ka tai reiskia..? Kad nereik eit zarnos ryt..? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 02 22, 12:49)
nes pvz mano mama isitaise isvarza po ryjimo.. ar tai imanoma is vis?  g.gif

Neįmanoma ax.gif Žarnelė nei GERLo neįtaiso, nei išvaržų, nei skrandžio žaizdų. Fiziškai neįmanoma.

QUOTE(Mama liala @ 2016 02 22, 20:16)
tas kasnis gerklej,cia nervu darbelis  doh.gif uzsuktas ratas  doh.gif tu nervuojies del skrandzio, o stresas sukuria kamscio jausma  doh.gif eeee kaip pazystama man tai  doh.gif  mirksiukas.gif

Nebūtinai. Kąsnio įspūdis gali būti tada, kai iš skrandžio į stemplę patenka maisto. Liaudiškai tariant, atpilame, bet ne iki burnos, o ten viduj kur ir nusėda ant stemplių sienelių, tada ir kąsnis pasidaro, ir akmuo ant krūtinės, tada ir dusuliai net prasideda drinks_cheers.gif

QUOTE(amberr. @ 2016 02 22, 23:34)
Bijau garsiai dziaugtis.. bet lyg siandien rimsta.. pradejau gert Neuroxan.. zoliniai, bet man padeda (kaip bebutu keista).. medetku arbata.. ramuneliu.. alieju ta geriu antra diena ir valgau koses rytais.. ziu, gal ir aprims..  unsure.gif Tai gerai.. nuo nervu as suprantu.. nieko keisto, nes pas mane ju tiek, kad  doh.gif bet tai ka tai reiskia..? Kad nereik eit zarnos ryt..?  unsure.gif

Be abejo, nėra reikalo lėkti pas daktarus, jei viskas gerėja drinks_cheers.gif Jei čia GERLas, tai taip greit nepraeis, minimum dvi savaitės bus, jei šiaip tik skrandžio streikavimas, tai praeis kur kas greičiau.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 02 23, 07:10)
Neįmanoma ax.gif Žarnelė nei GERLo neįtaiso, nei išvaržų, nei skrandžio žaizdų. Fiziškai neįmanoma.
Be abejo, nėra reikalo lėkti pas daktarus, jei viskas gerėja drinks_cheers.gif Jei čia GERLas, tai taip greit nepraeis, minimum dvi savaitės bus, jei šiaip tik skrandžio streikavimas, tai praeis kur kas greičiau.

Aaa.. supratau drinks_cheers.gif
blush2.gif kad jau man 2sav tikrai yra.. jei ne 3sav.. blogejo sakyciau biski, bet dabar jau va gereja.. tai jei ir toliau geres ir praeis, tai gal neverta eit.. nes jei butu kazkas tikrai rimto, tai nepraeitu is vis turbut.. ar bent jau taip greit.. Man sakau niekad bedu nebuvo.. bet is po tiek vaistu dozes va atsitiko.. ir kazkaip idomiai.. tai ta guza jauciu kakle, tai krutineje.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2016 02 24, 00:25)
Aaa.. supratau  drinks_cheers.gif
blush2.gif kad jau man 2sav tikrai yra.. jei ne 3sav.. blogejo sakyciau biski, bet dabar jau va gereja.. tai jei ir toliau geres ir praeis, tai gal neverta eit.. nes jei butu kazkas tikrai rimto, tai nepraeitu is vis turbut.. ar bent jau taip greit.. Man sakau niekad bedu nebuvo.. bet is po tiek vaistu dozes va atsitiko.. ir kazkaip idomiai.. tai ta guza jauciu kakle, tai krutineje..  g.gif

Man buvo labai paumeje skrandzio bedos, rugstingumas nuo pantogaro, kur ieina i papildus mieles, tai tikrai netinka skrandininkams tokie preparatai. nesugeriau savo pantogaro kurso, skrandis man svarbiau uz plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2016 02 26, 20:16)
Man buvo labai paumeje skrandzio bedos, rugstingumas nuo pantogaro, kur ieina i papildus mieles, tai tikrai netinka skrandininkams tokie preparatai. nesugeriau savo pantogaro kurso, skrandis man svarbiau uz plaukus smile.gif

O! geras.. o as vienu metu7 geriau ir Pantogar is kart po 3 ir hormonini dufa, kuris irgi ner draugiskas skrandziui... neskaitant dar kitu vaistu per gripa doh.gif unsure.gif BET, bijau garsiai sakyt, bet jau antra diena, kai nieko nebejauciu.,.. bigsmile.gif negaliu patiket.. nzn kas padejo.. ar taik, kad geriu saltalankiu alieju ryte, ar subalansuotas maistas.. daugiau sriubu ar viuskas is kart.. nejau tik to ir reikejo... negaliu patiket bigsmile.gif thumbup.gif Tfu tfu tfu..
Atsakyti
as sugeriau 2 savaiteliu kursa lanzul ,nu ir nei pagerejo nei pablogejo,kaip paerstejo gerkle taip persti,gal mazai buvo tik aisku as maisto nesilaikau NU NEGALIU doh.gif eisiu kita sav pas gyd matysiu ka sakys,o dar as raminamuosius geriu,gal nuo ju cia tas grauzimas gerkles irn pakimimas?
Atsakyti