Įkraunama...
Įkraunama...

♥♥♥Sausinukai 2016♥♥♥, (17 namai)

QUOTE(ugnyte @ 2016 01 21, 20:33)
Na merginos, kurios dar likusios nepagimdziusios savo leliu, prisiduodu ir as.  Siandien 8.30 Dubajaus laiku, mums gime beveik 4 kg ir 57 cm gražuolė damute.  Saremiai prasidejo 1.30, o 8.30 jau supavau  saulutę.  Atvaziavau i ligonine su 6cm atsiverimu.  Abi esam pavargusios, bet laimingos.  Turim šiokių tokių bedeliu, bet viskas pataisoma.  Sekmes kitoms dar laukiancioms savo stebukleliu!

sveikinimai, aukit sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mamavita smagu, kad nieko baisaus dukrytei, sveikite mirksiukas.gif
Perla kodel nenori siandien gimdyt biggrin.gif

Labas rytas

ech kaip greit bega dieneles siandien mano mazylei jau savaitele wub.gif tokios emocijos uzpludo viska vel is naujo isgyvenau....greita bega laikas , o dar greiciau ji auga wub.gif
grazios visoms dienos
Atsakyti
Sefe, anytos gimtadienis siandien. Tai nenoriu, kad gimtadienio datos sutaptu.
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2016 01 22, 14:30)
Sefe, anytos gimtadienis siandien. Tai nenoriu, kad gimtadienio datos sutaptu.

suprantama drinks_cheers.gif
Atsakyti
niu visa naktis bemiege, paruosiamukai kas 8-12 min. nuo skausmo pabundi, net snausti neina doh.gif paryciais atsikeliau pasiblaskyti po namus, pusrycius suruosiau ir tada praejo , isleidau visus ir tada vel snausti, tai pora val. pamiegojau kol visi nepradejo atakuoti ar negimdau tongue.gif sakiau jei sianakt taip, tai eisiu namus kuoptis biggrin.gif arteja savaitgalis tikiuosi negimdysiu tongue.gif , noriu darbo dienos sulaukti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ŠEFĖ @ 2016 01 22, 12:27)
sveikinimai, aukit sveikos 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Mamavita smagu, kad nieko baisaus dukrytei, sveikite mirksiukas.gif
Perla kodel nenori siandien gimdyt biggrin.gif




siandien namus jau vercia biggrin.gif pilni namai , oi jau pykstames uz daigtu metyma ... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Šiandien teko pasižmonėti pirmą kartą - dukra dainų dainelėje dalyvavo - negalėjau nenuvažiuoti pažiūrėti ax.gif Pamaitinau mažąją, palikau močiutei, tai 3 val ir pabuvo - nors močiutę pašokdino - ant rankų beveik visą laiką ir prabuvo. Bet aš dar ne formoj - susiuvimą skauda, papus plešia - dar bent 2 savaites namie patupėti reikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2016 01 21, 20:33)
Na merginos, kurios dar likusios nepagimdziusios savo leliu, prisiduodu ir as.  Siandien 8.30 Dubajaus laiku, mums gime beveik 4 kg ir 57 cm gražuolė damute.  Saremiai prasidejo 1.30, o 8.30 jau supavau  saulutę.  Atvaziavau i ligonine su 6cm atsiverimu.  Abi esam pavargusios, bet laimingos.  Turim šiokių tokių bedeliu, bet viskas pataisoma.  Sekmes kitoms dar laukiancioms savo stebukleliu!

Sveikinu!!! wub.gif didele damute! thumbup.gif

QUOTE(mamytee21 @ 2016 01 22, 02:14)
Sveikinimai sulaukus dukrytes wub.gif

Kazin kur *Hazel musu namu statybininke pradingo  g.gif
Idomu kiek dar  nestuke.gif turim likusiu  bigsmile.gif


Hazel irgi jau turi savo princese! Didziausi sveikiniami jai! wub.gif

QUOTE(mildamile @ 2016 01 22, 17:01)
Sveikos,
Šiandien teko pasižmonėti pirmą kartą - dukra dainų dainelėje dalyvavo - negalėjau nenuvažiuoti pažiūrėti  ax.gif Pamaitinau mažąją, palikau močiutei, tai 3 val ir pabuvo - nors močiutę pašokdino - ant rankų beveik visą laiką ir prabuvo. Bet aš dar ne formoj - susiuvimą skauda, papus plešia - dar bent 2 savaites namie patupėti reikia cool.gif


As pirmas kelias sav.vis islekdavau kur, i parduotuve, pasta ir pan. Ir gavau pastaba is gyd., kad apsiraminciau...gi gripai siaucia. Turiu pasaugot save ir maziuka. Ir tikrai, susimasciau tada, kad koki menesiuka namie pabusiu ramiai. Dabar didziausia pramoga kasdieninid isejimas i lauka mum biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip tylu cia smile.gif

As savo norus issipildziau, pralaukiau datas, per kurias nenorejau gimdyt. Tris kartus valio!!!
Bet kadangi man prognozavo, jog penktadienio nesulauksiu, o as sekmingai 2in 1 ir sestadieni pasitikau, tai jau tie klausimai, ar mes jau turim papildyma, pradejo smarkiai erzinti. Nu negi pagimdysiu ir slepsiuos, nuo tevu, seseru, kad dziaugsmelis ant ranku!!! Suprantu, kad ir jie nekantriai laukia, bet man dar nekantriau.
Atsakyti
Labas rytas!

QUOTE(perla <3 @ 2016 01 23, 12:18)
Sveikos, kaip tylu cia  smile.gif

As savo norus issipildziau, pralaukiau datas, per kurias nenorejau gimdyt. Tris kartus valio!!!
Bet kadangi man prognozavo, jog penktadienio nesulauksiu, o as sekmingai 2in 1 ir sestadieni pasitikau, tai jau tie klausimai, ar mes jau turim papildyma, pradejo smarkiai erzinti. Nu negi pagimdysiu ir slepsiuos, nuo tevu, seseru, kad dziaugsmelis ant ranku!!! Suprantu, kad ir jie nekantriai laukia, bet man dar nekantriau.


Oj suprantu tave! Zudo tie klausimai. Man pries gimdyma 2 sav buvo stiprus saremiai uzeje, gn priimamajam sake greitu metu pagimdysiu, mana paskleide sia zinia placiai giminei, tai sulaukdavau skambuciu is visu ir dar pamokslavimu, kad kad ir gerai jauciuos, turiu vaziuot i gn ir tikrintis, ar tikrai viskas gerai! doh.gif pora kartu visokiom tetom ir atreziau, kad iki gimdymo termino man dar DVI sav.liko, ir kad jauciuosi gerai ir nesu tokia kvaila, kad jei jausciaus blogai - sedeciau namie doh.gif tada skambuciai aprimo biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif tyluma ramuma cia,visos fb sedi smile.gif

kuo tepat uzpakaliukus ? nu raudonas mano merginos uzpakaliukas, jau ir oro vonios darom,lakisiuj maudom, bephantenu ,sudocream tepam... nu nepadeda niekas doh.gif dar pataisu sporos milteliu nupirkus
Atsakyti
QUOTE(*rud@@ke* @ 2016 01 24, 08:23)
labas rytas  4u.gif tyluma ramuma cia,visos fb sedi  smile.gif

kuo tepat uzpakaliukus ? nu raudonas mano merginos uzpakaliukas, jau ir oro vonios darom,lakisiuj maudom, bephantenu ,sudocream tepam... nu nepadeda niekas  doh.gif dar pataisu sporos milteliu nupirkus


Labas rytas. Tyluma cia sad.gif As saviskei turejau sudocream, pataisu milteliu. Darydavau oro vonias daznai ir ilgai. O sudocream naudojau ne tiek ir daug, nelb jis man. Sausindavo vaiko odele lb. Paskui atidaviau draugei. Man patiko Nilo sviestmedzio sviestas. Naudojau ir raustanciam leliuko uzpakaliukui, ir odytei, ir sau, ir pazeistai odai, ir nuo salcio. Jau daugiau nei du metai, kaip tas sviestas pas mus karaliauja. Bet siaip, verta pabandyt pakeist pampius i kitus, arba su daugkartiniais pamiksuot.
Atsakyti
Sveikos,

Mus siandien namo paleidžia. Po savaites ligonineje jau stoga rauna, baisiai noriu namo. Mus jau vakarais kankina pilvas unsure.gif Teks bandyti kokius lasiukus.
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2016 01 24, 08:39)
Labas rytas. Tyluma cia sad.gif  As saviskei turejau sudocream, pataisu milteliu. Darydavau oro vonias daznai ir ilgai. O sudocream naudojau ne tiek ir daug, nelb jis man. Sausindavo vaiko odele lb. Paskui atidaviau draugei. Man patiko Nilo sviestmedzio sviestas. Naudojau ir raustanciam leliuko uzpakaliukui, ir odytei, ir sau, ir pazeistai odai, ir nuo salcio. Jau daugiau nei du metai, kaip tas sviestas pas mus karaliauja. Bet siaip, verta pabandyt pakeist pampius i kitus, arba su daugkartiniais pamiksuot.


aciu o kur rast to nilo sviestmedzio sviesto ? smile.gif
pampersus kaitalioju,tai vienus tai kitus
Atsakyti