Įkraunama...
Įkraunama...

Jornas

Apklausa: Vardas Jornas - ar gražus? (49 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Laba diena, su Naujais Metais visus ir visas bigsmile.gif

Nuo pat pirmosios metų dienos mane kankina dilema - tiktų toks vardas lietuviui berniukui ar ne smile.gif Mergaitei vardą turim, bet jei bus sūnus, nėra (teisingiau, iki šiol nebuvo) jokio tvirto varianto. Neseniai skaičiau knygą ir ten aptikau ši vardą - Jornas. Labai jis man įstrigo, kuo ilgiau apie jį galvoju, tuo labiau patinka. Pažiūrėjau reikšmę, tai rašo, jog tai yra skandinaviškas Jurgio variantas. Įprastasis Jurgis - labai gražu, tačiau dėl tam tikrų priežasčių duoti tokio vardo negalėtume niekaip.

Tad klausiu jūsų nuomonių - ką manote apie Jorną? smile.gif
Atsakyti
negrazus, grubus. O ir kaip svenlniai vadint? Jorniuk, Jornuti blink.gif g.gif schmoll.gif net istart sunku.
Geriau Jonas.
Atsakyti
Nemaloniai skamba. Jurgis, Jonas, Jūris, Joris, Jovaras, Joringis, Josvydas ...tik ne Jornas. schmoll.gif
Atsakyti
Jau geriau Jonas, Jurgis, Joris, bet ne Jornas schmoll.gif Nesuprantu kuo toks vardas gali patikt.
Atsakyti
Nežinau, kuo jis man patiko. Apskritai jaučiu silpnybę skandinaviškiems vardams, tai, matyt, dėl to ir šis - ne išimtis ax.gif

Kitas variantas yra Jovaras, bet vyrui nepatinka. O man labai gražus... Na, laiko dar yra, ieškosim ir galvosim toliau smile.gif

Ačiū už nuomones! 4u.gif
Atsakyti
Man nors ausiai neįprastas, bet patinka smile.gif
Atsakyti
keistokas vardas Jornis, neiprasta ausiai girdeti. Rinkciausi tokiu atveju Jovara arba Jori is paminetu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamurine: 01 sausio 2016 - 20:07
O man labai grazus! Toks tvirtas, vyriskas. Jonas, Joris iki gyvo kaulo nusibode vardai, o cia kazkas naujo ir kokybisko thumbup.gif
Atsakyti
Jovaras tai man superinis vardas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 01 01, 14:44)
negrazus, grubus. O ir kaip svenlniai vadint? Jorniuk, Jornuti  blink.gif  g.gif  schmoll.gif net istart sunku.
Geriau Jonas.


Kokį Gabrielių, Pranciškų dar sunkiau švelninti ir ištarti, bet žmonės išmoksta tarti ir dar sudėtingesnius žodžius rolleyes.gif
Atsakyti
Turbūt švediškas, ir rašomas G... paskui "o" su taškiukais smile.gif Gal čia trumpinys iš Goran/Joran ar kžk. pnš.
Tai kaip švedui labai normalus būtų, netgi gražus... bigsmile.gif
Prie lietuviško tokio turbūt irgi priprasčiau, nepjauna ausies... ax.gif

Švelniai vadinčiau turbūt Jorniu, Jorniuku... blush2.gif
Tikrai nebaisus vardelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 04 sausio 2016 - 01:37
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 01 04, 02:33)
Turbūt švediškas, ir rašomas G... paskui "o" su taškiukais  smile.gif Gal čia trumpinys iš Goran/Joran ar kžk. pnš.


Tai kad ne, čia norvegiškas/daniškas Jurgio vardo variantas, ir rašomas su "J", tiik "o" perbraukta.

O mamytei patarčiau vardo pagal knygos herojų nesirinkti - su amžiumi literatūriniai skoniai keičiasi, o vaiko vardas - visam gyvenimui.

Atsakyti