Įkraunama...
Įkraunama...

Jornas

Apklausa: Vardas Jornas - ar gražus? (49 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Ašaka @ 2016 01 05, 06:17)
O mamytei patarčiau vardo pagal knygos herojų nesirinkti - su amžiumi literatūriniai skoniai keičiasi, o vaiko vardas - visam gyvenimui.

Dėkui už rūpestį ir patarimą, bet vardą (beje, tik kartą paminėtą) radau ne meilės romaną ar šiaip kokio lengvo turinio knygą skaitydama smile.gif O ir mano literatūrinis skonis nesikeičia jau n+1 metų smile.gif


Ačiū visoms už nuomones 4u.gif Nors apklausos duomenys rodo, jog daugumai balsavusių vardas negražus, man jis niekaip iš galvos neišeina smile.gif Ir jis yra bene vienintelis, dėl kurio su vyru sutariam, dėl visų kitų, buvusių/esančių mūsų vardų sąraše, nuomonės išsiskiria sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Markus @ 2016 01 05, 10:10)
negražus, man jis niekaip iš galvos neišeina smile.gif Ir jis yra bene vienintelis, dėl kurio su vyru sutariam, dėl visų kitų, buvusių/esančių mūsų vardų sąraše, nuomonės išsiskiria sad.gif


Ir vadinkite - tiek čia tos apklausos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Markus @ 2016 01 05, 12:10)
man jis niekaip iš galvos neišeina smile.gif Ir jis yra bene vienintelis, dėl kurio su vyru sutariam, dėl visų kitų, buvusių/esančių mūsų vardų sąraše, nuomonės išsiskiria sad.gif



Jei jau nieko nebestebina kėjai, lėjai, neitanai, milanai, atėnės ir vakarės (man asmeniškai kaip vardas šitas žodis kažkoks tamsus, liūdnas) tai greit visi pripras ir prie Jorno.
Skambesys nepjauna ausies, čia tik pripratimo reikalas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Reikia ne tik galvoti apie savo norus, bet ir apie patį vaiką...kaip jam reiks gyventi su tokiu vardu...nežinau, suaugę žmonės, bet šitaip pavadinti vaiką...
Man asmeniškai skamba, kaip šuns vardas...labai negražus, labai...
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule6 @ 2016 01 05, 13:27)
Reikia ne tik galvoti apie savo norus, bet ir apie patį vaiką...kaip jam reiks gyventi su tokiu vardu...nežinau, suaugę žmonės, bet šitaip pavadinti vaiką...
Man asmeniškai skamba, kaip šuns vardas...labai negražus, labai...

O kas jame tokio baisiaus? Lengvai isimenamas, tikras vardas, o ne tevu sugalvotas raidziu kratinys, neturi asociaciju su jokiais daiktais ir reiskiniais, net pasistengus sunku pravarde sugalvoti g.gif . O sunu tokiu vardu sutikti neteko biggrin.gif
Atsakyti
Panašų vardą turėjo serialo Vikingai pagrindinio herojaus sūnus- Bjornas. Man patiko 4u.gif
Atsakyti
O kaip vaikui reikes su tokiu vardu gyventi? Paprastai, taip kaip ir Jonui ar Kajui. Ne koks Bangputys, Ragutis ar Pajauta, kad skambesys uzkliutu.

Idomus vardas, bet nesakyciau, kad neteiktinas. Kazkuo netgi patinka. Deciau pliusa.
Atsakyti
visai grazus ir labai vyriskai skambantis vardas. beje, statistika rodo, kad Lietuvoje yra vienas berniukas tokiu vardu (2005 m.)
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 01 05, 13:44)
Ir vadinkite - tiek čia tos apklausos  smile.gif

tai man irgi taip atrodo, kam cia tos apklausos, kai ir taip nuspresta, kad toks vaiko vardas bus.
Atsakyti
Auginu dvimetuką. Kai jo laukiau, beveik iki pat gimimo jis buvo Jornas - ir vadinome jį taip pilvelyje. Bet kai gimė, pamatėme, kad nelimpa mažajam, tad gavo kitą vardą.

Man labai gražu, vyriška, o beje, rašoma, kad tai - vienas iš lietuviškų Jorio variantų: vedinys iš lietuvių „žalumynas, pavasario žaluma“ .

P.s. žinau, kokią knygą skaitėt wink.gif Aš ją irgi skaičau, bet šis vardas krito į akį.. lietuviškos kilmės vardyne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 09 sausio 2016 - 01:07
QUOTE(FLight @ 2016 01 09, 01:05)
P.s. žinau, kokią knygą skaitėt wink.gif Aš ją irgi skaičau, bet šis vardas krito į akį.. lietuviškos kilmės  vardyne  biggrin.gif


Jau įdomu - kokia knyga? ax.gif
Atsakyti
Kažkodėl manau, kad su laiku šis vardas netgi bus populiarus. Įdomus vardas, tik perskaičius atrodo kaip "paturbintas" vardas Jonas, bet nėra blogas variantas smile.gif Aš už smile.gif
Atsakyti