Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas VIII tema

319 ltr. akve-perliniai guramiai, šamukai sterbai, platidorai, įvairūs skaliarai ir pulkas visokių pecilijų.
19 ltr. akve-neonai, minorai, šamukas albinosas, oto šamukai.
25 ltr. akve- pecilijų mailius

Dėl to mailiaus ir nebenoriu gyvavedžių, nes paskui vargas būna kur jį padėti. Dalini, dalini, nespėjai atiduoti, o jau kitas mailius pasaulin atėjo. Palikti suėsti didelėm žuvim gaila, tai ir vargstu.
Taigi, gupijų neturiu, auginusi esu. Kartais pasigrožiu kokios gražuolės, bet nebenoriu akvų perkrauti skirtingais kaimynais. Man labiau patinka 4-5 rūšys, bet didesnis kiekvienos rūšies skaičius. Geriau žiūrisi, bent mano akimis.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 01 02, 17:08)
319 ltr. akve-perliniai guramiai, šamukai sterbai, platidorai, įvairūs skaliarai ir pulkas visokių pecilijų.
19 ltr. akve-neonai, minorai, šamukas albinosas, oto šamukai.
25 ltr. akve- pecilijų mailius

Dėl to mailiaus ir nebenoriu gyvavedžių, nes paskui vargas būna kur jį padėti. Dalini, dalini, nespėjai atiduoti, o jau kitas mailius pasaulin atėjo. Palikti suėsti didelėm žuvim gaila, tai ir vargstu.
Taigi, gupijų neturiu, auginusi esu. Kartais pasigrožiu kokios gražuolės, bet nebenoriu akvų perkrauti skirtingais kaimynais. Man labiau patinka 4-5 rūšys, bet didesnis kiekvienos rūšies skaičius. Geriau žiūrisi, bent mano akimis.


Pas mane 10l. akvariumas ir dabar yra 12-13 gupijų 4 kardonečiai daug žolių (gyvų), filtras+deguonis yra vandens termometras dekoracija ir šildytuvas. Ankščiau auginau šamukus jie vis kažkur dingdavo. Šaindien tvarkiau kambarį ir radau šamukus 2 jie net kirmyt buvo pradėja tai išmečiau į šiukšlių dėžę.
Atsakyti
Kaip 10 ltr. bliūdelyje labai nemažai faunos. Jei šamai iššokinėjo-turbūt viršus akvos neuždengtas. Nenustebk, jei ir kardonešiai iššoks-jiems reikalingas ilgis įsibėgėti. Kartais žuvys šoka ir išjungiant apšvietimą. Štai kodėl dedami stiklai arba dangtis su lempomis. Be to uždengus mažiau nugaruoja vanduo. Tik vasarą geriau-laipsniu vėsiau nei užtengtam.
Tai jau gali pradėti taupyti dideliam akvai-virš 100 ltr., nes šis greit bus išaugtas. Kai jau užsikreti akvariumų liga, tai turimas akvas visada per mažas lotuliukas.gif
Yra variantas ir artėjančiam gimtadieniai užsiprašyti dovanų. g.gif
O 10litrinis bus mailiui ar štai tokiems nano peizažams:

user posted image]My Webpage[/URL]
user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 01 02, 19:12)
Kaip 10 ltr. bliūdelyje labai nemažai faunos. Jei šamai iššokinėjo-turbūt viršus akvos neuždengtas. Nenustebk, jei ir kardonešiai iššoks-jiems reikalingas ilgis įsibėgėti. Kartais žuvys šoka ir išjungiant apšvietimą. Štai kodėl dedami stiklai arba dangtis su lempomis. Be to uždengus mažiau nugaruoja vanduo. Tik vasarą geriau-laipsniu vėsiau nei užtengtam.
Tai jau gali pradėti taupyti dideliam akvai-virš 100 ltr., nes šis greit bus išaugtas. Kai jau užsikreti akvariumų liga, tai turimas akvas visada per mažas lotuliukas.gif
Yra variantas ir artėjančiam gimtadieniai užsiprašyti dovanų. g.gif
O 10litrinis bus mailiui ar štai tokiems nano peizažams:

user posted image]My Webpage[/URL]
user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]user posted image]My Webpage[/URL]


Einu namie paieškot gal turiu koki medini daigta uždengti. Jei žinoma tinka.
Atsakyti
Medinis netinka. Nuo vandens aprasos ir medis pradės drėkti. Jei kokia sluoksniuotos faneros plokštė, tai greitai pradės luptis. Geriausia stiklas, na dar plastmasės lakštas (laikinai, tik nebus gražu). Galima laiko turint, nuvažiuoti į stiklo pjovimo dirbtuves, išpjaus pagal išmatavimus akvos.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 01 02, 20:28)
Medinis netinka. Nuo vandens aprasos  ir medis pradės drėkti. Jei kokia sluoksniuotos faneros plokštė, tai greitai pradės luptis. Geriausia stiklas, na dar plastmasės lakštas (laikinai, tik nebus gražu). Galima laiko turint, nuvažiuoti į stiklo pjovimo dirbtuves, išpjaus  pagal išmatavimus akvos.


Buvau į litrinį stiklainį įdėjas gupija nėščia paruošiau neršimuj bet laukiau o ji tik kankinasi nedelsdamas perkeliau ja į akvariuma bendra akvariumo vandens temperatūra 25 - 26 C Be šildytuvo. Tai va ir matau kad ji jau šiandien arba naktį pradės neršti. smile.gif Kaip laukiu.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 01 02, 20:28)
Medinis netinka. Nuo vandens aprasos  ir medis pradės drėkti. Jei kokia sluoksniuotos faneros plokštė, tai greitai pradės luptis. Geriausia stiklas, na dar plastmasės lakštas (laikinai, tik nebus gražu). Galima laiko turint, nuvažiuoti į stiklo pjovimo dirbtuves, išpjaus  pagal išmatavimus akvos.


Štai radau informacija apie gupijas šiame forume aprašyme: http://siustis.byeth...h...t=5&p=6#top

Tik nežinau ar ji teisinga kas jame aprašyta?

Dėkoju už atsakymą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEXUS14: 04 sausio 2016 - 11:43
QUOTE(LEXUS14 @ 2016 01 04, 11:43)
Štai radau informacija apie gupijas šiame forume aprašyme: http://siustis.byeth...h...t=5&p=6#top

Tik nežinau ar ji teisinga kas jame aprašyta?

Dėkoju už atsakymą


Taip , teisingai viskas surašyta.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 01 04, 16:14)
Taip , teisingai viskas surašyta.


Šiandien bandau kryžminti gupija (patele ir patina) Žiūriu įdėjas į 2l. stiklainį matau kad patinas poruotis nori tai ir palikau reik laukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2016 01 04, 16:14)
Taip , teisingai viskas surašyta.


Sveiki ar tikrai kardonešiai atsiveda 50-200 jauniklių? Nes man čia kažkaip keista mano gupija pirma kart išneršė tik 5-10 mailiukų. verysad.gif

Štai kur informacija:

http://akvariumas.by...pic.php?f=4&t=5

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEXUS14: 06 sausio 2016 - 00:07
Sveiki norėjau paklausti noreciau nusipirkti porele peciliju 10 l. Akvariume kuriame gyvena 2 gupijos ir 2 kardonešiai plius daug augalu tai zuvys tiesiog linksminasi bet butu dar linksmiau jei ir peciliju butu. Ką manot nepritruks oro zuvytems?
Atsakyti
QUOTE(LEXUS14 @ 2016 03 24, 15:15)
Sveiki norėjau paklausti noreciau nusipirkti porele peciliju 10 l. Akvariume kuriame gyvena 2 gupijos ir 2 kardonešiai plius daug augalu tai zuvys tiesiog linksminasi bet butu dar linksmiau jei ir peciliju butu. Ką manot nepritruks oro zuvytems?


Tai įsitaisei asmeninę temelę g.gif
Ko nenori prie visų akvariumų temoj jungtis?

Laukiau, kad gal kas atsakys, bet ką darysi, teks ir vėl man talkinti.

10 ltr. yra labai mažas akvariumas. Jei nėra burbuliatoriaus, tai labai greitai žuvyčių papildomai įleidus, gali pritrūkti deguonies. Bandyk leisti pecilijų porelę, bet tikrai nerizikuok daugiau. Kardonešiai ir pecilijos tikrai nėra mažos žuvytės tokiam akvariumui. O kuo žuvytė didesnė, tuo mažiau jų galima laikyti. O dar ir judrios jos-erdvės joms didesnės įsibėgėti trūksta.
Atsakyti