Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

Labas. Smagu kam gerai sekas thumbup.gif
Mes sedim ant adatu, kita savaite pas gydytoja unsure.gif Neaisku ar dar skirs ka ar jau ne....
Atsakyti
QUOTE(zemec @ 2016 04 28, 19:46)
Saviski vis tik prikalbinau nueiti pas gyd del auksto spaudimo. kazkaip jis uzsoko virs 200,po to vel buvo viskas gerai. bet kai vel uzsoko ir net kaptoprilis nenumuse tai jau ejo pas gyd. Gyd pakeite vaistus nuo spaudimo,paskyre magni leidziama,sake,kad cia nuo chemijos. Padare kardiograma,sake nieko blogo. Matysim,kaip cia nauji vaistai veiks. g.gif

maniškiui ir prie žemesnio spaudimo kaptoprilis neveikia, dabar geria norvasc rytais ir vakarais nebilet, tai bent jau apie 150-145 laikos, tik pulsas didokas apie 90-100, kita savaite važiuos toki aparata prie širdies parą laiko nešiotis , matysim ka parodys, dabar prie viso viso šito prisidejo sanariu uždegimai, ypač kur dubens kaulai su stuburu jungias doh.gif

QUOTE(Sunflowers @ 2016 04 28, 21:52)
Labas. Smagu kam gerai sekas  thumbup.gif
Mes sedim ant adatu, kita savaite pas gydytoja  unsure.gif Neaisku ar dar skirs ka ar jau ne....

Nepraraskit vilties 4u.gif , ar yra įdomu nustatytas skaičius chemiju kiek gali jas skirti? Žinau tik kad biologinius skiria iki pirmo pablogejimo cool.gif

čia nelabai į tema, bet pamenu kaip viena narė turėjo svajonę smile.gif nueiti šv. Jokubo kelią, tai va kažkas panašaus ir pas mus daroma kaip alternatyva tam tolimajam keliui smile.gif

http://www.bernardin...estafete/143717

Atsakyti
Pas mus labai liudna. Neturiu daugiau kam pasiguosti tai pasiguosiu jums. Gal labai nesupyksite ant manes. As jau sakiau, kad mamai diagnozuotas IV stadijos plauciu vezys su metastazemis i smegenis ir kaulus. Gauname chemija leidziama.Paskyre 6 dozes. 4 jau gavome. Turetume gauti 5 penktadieni, bet nezinau.... Siuo metu taip blogai, kad mane jau pradeda gasdinti. Labai skauda galva, istisai guli, vos iki WC nueina isikibus, nieko nevalgo, viskas neskanu. Jau nebezinau ka daryti. Daktaro nepaklausi, seimos daktaras isvis nieko nezino. Arba pasako, kad tiketis nera ko, diagnoze zinot. Negi viskas???????Ka daryti??????
Atsakyti
Sveiki besilankantys,

Rašau tau su šiokiu tokiu reikalu - bandau šiemet pabaigti bakalaurą, kurį rašau apie onkologinės ligos išgyvenimą - sužlugdo žmogų liga, ar kaip tik skatina teigiamus pokyčius? Taigi, norėjau paprašyti savanorių pasidalinti patirtimi ir užpildyti mano apklausą, kuri nėra ilga - sugaišite gal 15-20 min.

Vienintelis kriterijus - liga turi būti diagnozuota daugiau nei prieš 6 mėnesius. Norintys ir galintys užpildyti anketą parašykite man žinutę smile.gif

Ačiū, sveikatos jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 05 02, 21:44)
Sveiki besilankantys,

Rašau tau su šiokiu tokiu reikalu - bandau šiemet pabaigti bakalaurą, kurį rašau apie onkologinės ligos išgyvenimą - sužlugdo žmogų liga, ar kaip tik skatina teigiamus pokyčius? Taigi, norėjau paprašyti savanorių pasidalinti patirtimi ir užpildyti mano apklausą, kuri nėra ilga - sugaišite gal 15-20 min.

Vienintelis kriterijus - liga turi būti diagnozuota daugiau nei prieš 6 mėnesius. Norintys ir galintys užpildyti anketą parašykite man žinutę smile.gif

Ačiū, sveikatos jums smile.gif

Ar čia pats ligonis turi pildyt?

Penelopsiai turbūt geriausiai šioje situacijoje atsiduoti dievo valiai pasimelsti tai gal kiek paramintu jus į
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 05 02, 21:44)
Sveiki besilankantys,

Rašau tau su šiokiu tokiu reikalu - bandau šiemet pabaigti bakalaurą, kurį rašau apie onkologinės ligos išgyvenimą - sužlugdo žmogų liga, ar kaip tik skatina teigiamus pokyčius? Taigi, norėjau paprašyti savanorių pasidalinti patirtimi ir užpildyti mano apklausą, kuri nėra ilga - sugaišite gal 15-20 min.

Vienintelis kriterijus - liga turi būti diagnozuota daugiau nei prieš 6 mėnesius. Norintys ir galintys užpildyti anketą parašykite man žinutę smile.gif

Ačiū, sveikatos jums smile.gif

As noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 05 02, 21:44)


Aš ir noriu, mano el. adresa turi man rodos, įmesk užpildysiu, dar galiu "kolegoms" persiųsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(penelopsiai @ 2016 05 02, 21:30)
Pas mus labai liudna. Neturiu daugiau kam pasiguosti tai pasiguosiu jums. Gal labai nesupyksite ant manes. As jau sakiau, kad mamai diagnozuotas IV stadijos plauciu vezys su metastazemis i smegenis ir kaulus. Gauname chemija leidziama.Paskyre  6 dozes. 4 jau gavome. Turetume gauti 5 penktadieni, bet nezinau.... Siuo metu taip blogai, kad mane jau pradeda gasdinti. Labai skauda galva, istisai guli, vos iki WC nueina isikibus, nieko nevalgo, viskas neskanu. Jau nebezinau ka daryti. Daktaro nepaklausi, seimos daktaras isvis nieko nezino. Arba pasako, kad tiketis nera ko, diagnoze zinot. Negi viskas???????Ka daryti??????

console.gif laikykis iš paskutiniųjų. Ir mes laikomės, nors irgi labai liūdna. mamai irgi prieš pusantrų metų buvo diangnozuota IV stadijos gimdos kaklelio vėžys, su metastazėm ir plaučiuose, ir kepenyse. Gydytojai užsiminė, kad max 8 mėnesiai... Kovojam kiekvieną dieną - jau pusantrų metų. Buvo stadijų, kai nieko nevalgė, viskas neskanu (čia greičiausiai chemijos poveikis), į tualetą irgi labai didelis žygdarbis nueit... Bet man kiekviena mano mama yra šviesulys, ir palakau kiek tik mano jėgos išneša. Nors dabar irgi situacija vis prastėja verysad.gif
Atsakyti
Sveikatos visoms ir visų ligoniams 4u.gif
labai užjaučiu, kam yra blogai, net bijau pagalvoti, kas mūsų šeimos galimai laukia.
Bet noriu įpūsti šiek tiek optimizmo šiai temai, kad nauji beateinantys nariai nematytų tik juodų spalvų.
Tėčiui lašina chemiją, pats nuvažiuoja, suleidžia jam, pats parvairuoja. Valgo kas 1h, ne sžino, kad reikia. Pakeitė mitybą. Namie sukasi, kaip sukdavosi. Gal dažniau paguli, bet nusiteikęs gyventi, išgyti ir su mamuku pensijos sulaukti biggrin.gif Yra linksmas, pozityvus, ir jo žodžiai: na.. nėra čia toks tas vilkas baisus (chemija), kaip visi jį piešė. Ir dar nei vienas plaukas nuo galvos nenukrito biggrin.gif Žinoma, mes suprnatame, kad tai gydymo pradžia, kad mūsų 2 stadija. Iš kitos pusės, kai neturi informacijos ir paskaitai, tikiesi labai blogai. O pasirodo, žomonės tikrai sugeba ir gali gyventi pilnavertį gyvenimą su šiokiais tokiais apribojimais.

Tad stiprybės, optimizmo ir nenuleiskite rankų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(penelopsiai @ 2016 05 02, 20:30)
Pas mus labai liudna. Neturiu daugiau kam pasiguosti tai pasiguosiu jums. Gal labai nesupyksite ant manes. As jau sakiau, kad mamai diagnozuotas IV stadijos plauciu vezys su metastazemis i smegenis ir kaulus. Gauname chemija leidziama.Paskyre  6 dozes. 4 jau gavome. Turetume gauti 5 penktadieni, bet nezinau.... Siuo metu taip blogai, kad mane jau pradeda gasdinti. Labai skauda galva, istisai guli, vos iki WC nueina isikibus, nieko nevalgo, viskas neskanu. Jau nebezinau ka daryti. Daktaro nepaklausi, seimos daktaras isvis nieko nezino. Arba pasako, kad tiketis nera ko, diagnoze zinot. Negi viskas???????Ka daryti??????

Pas mus analogiska situacija..ir diagnoze ir busena..
Vakar turejo leist chemija- nepajegem nuvykt. Kaulu skausmas nezmoniskas, kai bent kiek sujudina koja... Gydytojas liepe butinai vaziuot i priemima, mama kategoriskai neleidzia:( vakar visa diena pramiegojo.. I wc nueinam karta per para ar dvi..
Atsakyti
4u.gif Gal kam pravers
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 05 02, 20:44)
Sveiki besilankantys,

Rašau tau su šiokiu tokiu reikalu - bandau šiemet pabaigti bakalaurą, kurį rašau apie onkologinės ligos išgyvenimą - sužlugdo žmogų liga, ar kaip tik skatina teigiamus pokyčius? Taigi, norėjau paprašyti savanorių pasidalinti patirtimi ir užpildyti mano apklausą, kuri nėra ilga - sugaišite gal 15-20 min.

Vienintelis kriterijus - liga turi būti diagnozuota daugiau nei prieš 6 mėnesius. Norintys ir galintys užpildyti anketą parašykite man žinutę smile.gif

Ačiū, sveikatos jums smile.gif


Ir aš norėčiau.
Atsakyti