Įkraunama...
Įkraunama...

Ir Londone žiema

Sveikos

Lotuliuke, as nebestudijuoju jau 4u.gif

QUOTE(giega @ 2016 02 12, 16:18)
Svest nesvesim. Turim bilietus i ta ,, ko nori vyrai" tai ryt eisim ir gal kur i bara uzeisim.. O sekmad as gal dirbsiu..

mes eisim i filma "Tarp musu berniuku" rytoj... cia ne tas pats turbut g.gif

QUOTE(Heida @ 2016 02 12, 16:47)
Siandien zadu paziuret Walking dead, kaip tik nauja serija pirmadieni isejo, itrauke tas serialas labai, bet kai serijos tenka laukt ilgai, tai nervina. Reik kazkoki panasu seriala susirast ziuret  g.gif

mes siandien pradejom 5-ta sezona sito seriolo ziureti, mus irgi labai itrauke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 02 12, 14:58)
Man labiau Ibuprofenas nuo skausmo padeda.

Ar minesit Valentina? Mes tai jauciu kokio sampano isgersim namie ir viskas  g.gif  Noreciau rytoj i Lakesido Tkmaxxa ir Gaap nuvaziuot, o tai visai nebeturim kuo apsirengt visos trys  biggrin.gif 
Kuo isimt raudono vyno demes? Uzsiteskiau ant sviesaus megztuko, bandziau Vanish pilt, nieko nepadejo.t

Bandyk actą obolių mirksiukas.gif
Atsakyti
Su praejusiu valentinu,su artejancia Nepriklausomybes diena 4u.gif 4u.gif Kaip atsventet,kaip svesist?

Jo,Gotte,ir mes i ta ,,Tarp musu berniuku" ejom..As spektakly buvau,,apie ka sneka vyrai" tai jau susimaise lotuliukas.gif Na ir kaip tau tas filmas?Patiko?Man tai gaila tu 10sv lotuliukas.gif Geriau dar viena sampo salia kinieciuose butume pasieme lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 02 15, 12:13)
Jo,Gotte,ir mes i ta ,,Tarp musu berniuku" ejom..As spektakly buvau,,apie ka sneka vyrai" tai jau susimaise lotuliukas.gif Na ir kaip tau tas filmas?Patiko?Man tai gaila tu 10sv lotuliukas.gif Geriau dar viena sampo salia kinieciuose butume pasieme lotuliukas.gif

aj mums visai nieko ax.gif . mes retokai tik dviese su vyru kur iseinam, tai mums bet koks prasiblaskymas yra baisine pramoga biggrin.gif
Atsakyti
Su sventem
lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif

Kur visos dingusios?

Man tas filmas nepatiko,nes kopija..Toks pats yra rusiskas,net 2 dalys.Nu negi tie lietuviai nesugeba patys parasyt kokio scenarijaus..Kodel va Redirected sugebejo parasyt,o kitus kopijuoja g.gif
Atsakyti
Labas rytas mielosios. alc.gif .Dar viena svente!!!
Jau oras net visus myliu.(MB bus sakes si vakara lotuliukas.gif ).
Sendien dirbu namie thumbup.gif .Per savaite numeciau 1kg 100 gramu. thumbup.gif .Dar 5 kg ir busiu savimi ax.gif .Nes pasimatavau sukneles ir puseje pazastys iskrito doh.gif ir pilvas uz papus didesnis atrodo. doh.gif .
Sendien metai laiko,kaip mano vaikai patapo pora bigsmile.gif .Mylu-Mylu abudu.
Dabar issitraukiau aptemta suknele,uzsidejau kablus ir sedziu virtuvej prie stalo viena.Kaip fainai kaip nieko nera thumbup.gif .
Va nauji namuciai.
http://www.supermama...owtopic=1019676
Atsakyti
Labas rytas. Gerai tos atostogos, tik nesenai is lovos islipau. Eisim su panom pasivaiksciot, kol oras leidzia.
Papildyta:
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 16, 13:05)
Dabar issitraukiau aptemta suknele,uzsidejau kablus ir sedziu virtuvej prie stalo viena.Kaip fainai kaip nieko nera  thumbup.gif .

Kablus pranesioji ar koks sodininkas turi uzeit g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 02 16, 13:12)
Labas rytas. Gerai tos atostogos, tik nesenai is lovos islipau. Eisim su panom pasivaiksciot, kol oras leidzia.
Papildyta:

Kablus pranesioji ar koks sodininkas turi uzeit  g.gif  cool.gif

Pati sau grazi bunu. biggrin.gif
Ps mane sodas trys metai ant triju.Sodininkui nebutu ka ten veikti biggrin.gif .
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif Laukia kazko Elija,nes visus myli lotuliukas.gif


Oras tai tikrai grazus biggrin.gif Katinas ryte pamate,kad svetimas katinas ant musu tvoros tupi.Tik atidariau duris,kai move lotuliukas.gif O toj vietoj nera kaip uzsokt ant tos tvoros,per aukstai.Tai grizo iki namo konteinerio,uzlipo,bega kur tas katinas buvo(jau senai pabeges,kai tik duris atidariau)Ir vos nuo tvoros nenusiverte per ta serksna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 02 16, 13:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Laukia kazko Elija,nes visus myli lotuliukas.gif
Oras tai tikrai grazus biggrin.gif Katinas ryte pamate,kad svetimas katinas ant musu tvoros tupi.Tik atidariau duris,kai move lotuliukas.gif O toj vietoj nera kaip uzsokt ant tos tvoros,per aukstai.Tai grizo iki namo konteinerio,uzlipo,bega kur tas katinas buvo(jau senai pabeges,kai tik duris atidariau)Ir vos nuo tvoros nenusiverte per ta serksna lotuliukas.gif

Laukiu.Atvaziuokit! gathering.gif
Atsakyti
Kad ir kaip noretusi-dirbu...
Atsakyti
Joooo,viena ax.gif

Vytinau mesa.Vakar MB i darba nusinese,tai tiek bendradarbiams patiko,kad sake daug pripirks,kad ir jiems isvytinti biggrin.gif
https://scontent-lhr...amp;oe=572A9050
Atsakyti