QUOTE(cibulis @ 2016 03 01, 19:15)
Taip pat akivaizdu, kad realiai šildymo būčiau norėjęs kažkur nuo spalio vidurio (jei gerai pamenu orus), todėl trūksta maždaug vieno mėnesio šildymo sąnaudų, nors jos ir nebūtų didelės.
Aš irgi šildyti pradėjau spalio 12 d., taip kad jau antras šiltas namas kuris iki lapkričio nebūtų datempęs. "mariuzs" Čia į tavo pažystamų daržą. Išlieka variantas, kad jie buičiai sunaudoja daug elektros energijos.
QUOTE
Kai uždarau viską atgal susidaro slėgio skirtumai. Vieną kartą stoviu ir garsas toks lyg name būtų dujų nuotėkis. Priėjęs arčiau prie virtuvės lango, išgirdau šį
garsą. Kuo lauke šalčiau, tuo garsas didesnis, bet jis būna ir tokiu oru.
Panašiais įspūdžiais dalinausi ir aš praeitą žiemą. Pas mane sumontuotas vidinis kanalizacijos alsuoklis, tai po namo vėdinimo žiemą uždarius langus, jis iškart pradėdavo "kalenti" ir taip kelias minutes

. Bandžiau su rekuperatoriumi sukelti slėgių skirtumą, bet tokio sukelti nepavyksta ir alsuoklis nuo rekupo "neįsijungia".
QUOTE
Aišku dar reikia įvertinti, kad namas vėdinimas pravėrus langus, o ne su rekuperatoriumi. Nėra teisingų vidinių pritekėjimų,
Tai kad ir rekupas stipriei muša per namo šilumos nuostolius. Klausimas ar natūraliai vėdindamas dar tokius nuostolius patiri. Bet užtat su rekupu pamirši koks namo statybinių ir apdailinių medžiagų "kvapas". Nejausi pirtelės "jausmo užėjęs į namą. Ir dėl langų, savo buvau atsidaręs, tai varveklių vienas kitas, beveik nėra. Manau po to, kai pas tave pradės dirbti rekupas ir pas tave nustos varvekliai aplink langus rinktis.
Papildyta:
QUOTE(korida @ 2016 03 01, 19:45)
Sandarumo testa kai darei lyg gavai mazesni negu 0,6 prie tokiu

langu ...
Tai kad ten skylučių dydis mizernas per tuos langus. Kaip supratau, prie tokio namo sandarumo, jei visas skylutes surinkti į vieną, būtų jau visai matoma skylė, taip kad dėl langų nesandarumo galima kentėti, nors aišku, norėtūsi geresnių rezultatų.
QUOTE

kaip saule parodo fasado nelygumus

Nugi nugi, o pas tamstą fasadas lygus kaip stiklas

?